|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 12:45:45   
Titty
Joj punce, sem že vsa zmešana od teh informacij.

Gledamo namreč za avtosedež od 0-18kg ali 9-18kg in v tej kategoriji je res zelo veliko sedežev. Potem pa je ta akcija v Sparu za Chiccotovega Key1 in sem ga že mislila kupit, pa evo sem dobila od raznih trgovcev komentarje (in tudi sodelavcev), da od Chiccota pa res ni vredu, ni dovolj kakovosten za to ceno,čeprav ustreza nekim standardom 2003.
Tu na RR pa sem prebrala,da ste nekatere kar zadovoljne z njim.

Zdej pa res ne vem več za katerga naj se odločim,saj bomo precej potovali in želim imeti res varen in udoben avtosedež. Moj mali pa ima sedaj 9 kg in 6,5 mes. tako da je lupinico že zdavnaj prerasel.

Dejte mi prosim še kak nasvet, morda če katera ve za kake teste teh sedežev (na amzs sem že pogledala,pa bi rada dobila še kake teste).

Hvala,LP
!In oprostite ker tako kompliciram? :ups: )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 12:49:17   
Anonimen
V iskanje vtipkaj "avtosedeži" pa ti jih vrže ven malo morje.


(odgovor članu Titty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 12:49:53   
urši*
naš tamali ga še sicer ne rabi (star je 3m)sam smo ga že kupili ! in sicer Maxi Cosi priori xp (od 9 do 18 kg), je res dober , zmagal je na vseh testih 2004, pa še lep je !! stane pa 200 evrov, kupili pa smo ga v Kiki v Avstrijii!!!
lp;)

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 12:58:08   
Titty
Pa še nekaj me zanima. Ali je preko sončka (www.soncek.si)uredu kupovati? Moj je poklical tja za info, pa mu je tudi ta tip rekel,da je od Chiccota zelo slab avtosedež in da se nam absolutno splača kupiti Nania Platinum - da so zelo kvalitetni, takoj za Romerjem in da grejo za med :zmeden: Jaz pa nobenega ne poznam,ki bi imel ta sedež...

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 13:36:31   
Willson
Mi pa smo kupili CONCORD ULTIMAX X - LINE in sicer od 0 do 18kg. Nama osebno se je zdel najbolj varen in lep, pa tudi na forumu sva gledala, da so z njim zadovoljni. Mislim, da je celo edini stolček, ki je do 13kg lahko obrnjen nazaj(kot lupinica), kar je seveda za :duda: najbolj varen način vožnje. Pol pa ga obrneš, ko je :duda: dovolj star. Poglej malo po internetu. Bi pa jaz na tvojem mestu kupila stoček od 9 - 18kg.Mi tega uporabljamo od 2m. LP

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 14:03:23   
Willson
Tukaj si lahko malo pogledaš!!!

http://www.soncek.si/forum/viewforum.php?f=7&sid=103b58c27c21137456ceb039aa1a7fdf

http://www.soncek.si/shop/page/group/id/217/

http://www.motorevija.si/l3.asp?L1_ID=33&L2_ID=124

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 14:07:54   
Willson
JOOJ vsi linki so enaki, bom dala vsakega posebaj!!

http://www.motorevija.si/l3.asp?L1_ID=33&L2_ID=124

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 14:08:52   
Willson

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2367/?WSHOP=a80622909bd9b7d586e94b98f7306176

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 14:11:04   
Willson


http://www.google.com/search?hl=sl&q=maxi+cosi+priori+xp&btnG=I%C5%A1%C4%8Di+z+Googleom&lr=lang_sl

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 15:31:11   
viv_
Mene pa zanima, a je Roemer kinga možno pripet tudi z dvotočkovnim varnostnim pasom?

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 15:46:29   
Blink1
Jaz priporočam Maxi Cosi Priori XP ali Romer (King se mi zdi). Ta dva sta najboljša na vseh testih, res pa sta tudi dražja:zmeden:

če pa boste res veliko potovali oz. se vozili v avtu, potem ne varčujte na varnosti:rozica:

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 21:01:22   
puncica
Mi imamo maxi cosi in smo zelo zadovoljni, sicer tamala protestira vedno ker jo motijo trakovi a kaj čmo. Varnost je na prvem mestu, smo se pa zanj odločili, ker je bil v akciji pri baby centru.

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   joj ti avtosedeži - help
21.3.2005 21:10:46   
Mina1
Celo linijo od MAXI COSIja:

- najprej lupinica Maxi Cabrio Topline
- Maxi cosi Priori Topline
- Maxi cosi Rodi Topline

in smo več kot zadovoljni. Kotirajo zelo visoko oz. so ocenjeni z oceno odlično, kar se varnosti tiče;)
Vsi trije sedeži so bili najbolje ocenjeni:bravo:

Pa še lep design so, Topline pa pomeni športno serijo in so malo dražji.

pa-pa Mina1

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?