|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 9:41:14   
Mesečnica
Naš 17-mesečnik ponoči spi v spalni vreči, vendar pa se v tem času ponoči včasih spalnica tako shladi, da ga moram pokriti še z odejo, ker me skrbi, da bi ga zeblo. Včasih ostane pokrit do jutra, včasih pa se razkrije. Ko ga najdem razkritega, se mi včasih zazdi, da ga je verjetno zeblo, ker je zvit v klobčič. Sam se še ne zna pokriti.

Kdaj so se vaši otroci začeli sami pokrivati z odejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 9:57:27   
MAŠKA
Pri treh leti se še samo odkriva, no pa splano vrečo si zna že sama sleči. Tako da bolj ali manj spi vedno odkrita v pižamici. Očitno ji je vroče, ker se takoj odkrije.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 10:12:08   
Naja30
Pri 22m ziher še ne. user posted image  Spi v spalni vreči in jo tudi bolj oblečem, da je res ne zebe, ker je tudi v naši spalnici ponoči kar hladno.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 10:12:12   
Tejči
Naša se sama pokrije-je pa stara 4 leta. Do sedaj je bila v žaklu, pred kakšnim mesecem pa je izrazila željo, da bi raje bila pokrita z odejico in funkcionirauser posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 10:21:19   
sazi
Nš 32 mesečnik se tudi še ne pokroje sam. Samo odkrije se in zbrca stran. Zato spi v debeli pižami in ga že zvečer pokrijem samo z rjuho ali pa še to ne. V vreči je pa spal do dobrih dveh let (do konca prejšnje zime). Če je bilo res hladno, sem mu oblekla debelo flis pižamico in še vrečo, s tem, da je bila vreča kar debela - so zelo različne.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 10:29:21   
muha1
Naša se pri treh letih že sama pokrije. Edino če se tako zamota v odejo, da sama ne more ven, pa pokliče user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 13:18:40   
rumena
Pri 3. letih.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 15:04:00   
Nika v službi
No, naša triletnica se tudi ne pokrije, odkriti se zna pa fantastično.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 17:52:16   
Kaštrun
naša 1.5 letnica nikoli ni spala v spalni vreči, vedno pokrita s kovtrom. ji je še kovter šel full na živce in ga je zbrcala predno je zaspala.

trenutno spi v bodiju brez rokavčkov in čez pižamico z dolgimi rokavi in hlačnicami. pokrijem jo, ko jo dam spat, in če je odkrita ko grem spat jaz jo pač pokrijem.

mogoče imamo srečo, ker se zelo malo premetava ko spi in jo včasih še zjutraj dobim v istem položaju kot je zaspala user posted image

je pa res, da se že zna pokriti čez nogice.

< Sporočilo je popravil Kaštrun -- 23.10.2008 17:53:12 >


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 21:09:11   
tjašun
Moji dve se pri 5 in 7 letih, še vedno razbcata, ampak pazite, kako? Rjuho zbcata pod kovter user posted image !!!! Ni mi jasno že vsa leta ju pokrivam, pa je ista štala. Včasih dobim kovter tudi na tleh, obe v položaju zarodka, ampak nobene ne zebe, nobena ne zboli, se pravi da sta ok. Še to, tudi pri nas imamo okno odprto, tudi pozimi.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
23.10.2008 21:15:28   
CUKRČEK
pri nas se znajo samo kvalitetno odkrituser posted image Vsi trije.
Starejša (4,5 let) se pa vsake kvatre ponoči zbudi in me pokliče ,da jo pokrijem. In ko rečem zakaj se sama ne pokrije mi odgovori, da so njene roke ful utrujeneuser posted image user posted image Hudiča, moje so pa spočite.

Jih pa očitno ne zebe. četudi se odkrijejo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
24.10.2008 10:52:19   
bambam
Naša (3leta) bognedaj da čuti kovter na sebi. Ga zbrca dol še isto sekundo ko jo pokrijem user posted image . Mislim, da ne bo nikoli spala pokrita (tako kot njen atiuser posted image ).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
24.10.2008 13:34:34   
mml
Moja frkolinka se je znala čudovito razbrcat dokler je spala v otroški postelji in bila pokrita s tamalo odejo, ko smo ja pa preselili v veliko posteljo (pri 22 mesecih), se je pa čudežno nehala odkrivat in se zna od prveg dneva dalje sama pokrit in jo ponoči ali zjutraj vedno najdem lepo pokrito...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se otrok zna sam pokriti z odejo?
24.10.2008 13:42:33   
Mišni
Pri nas (6 let) je tudi obvezno zjutraj kovter na tleh, če ga pri kraju ne zabašem notri. Otrok pa zvit v klopčič leži na postelji. Včasih mrzel, včasih tope, ampak zboli ali pa prehladi se pa ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?