|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 16:42:33   
Anonimen
No imam še par tednov do poroda, a včeraj ko sem se brila  tam spodaj se mi je zdelo ful čudno vse skupaj, čisto nič podobno tistemu kar običajno vidim ko se brijem.

Zanima me kako ugotovimo če smo že kaj odprte? Dol mi itak že vse pritiska in trebuh občasno otrdeva, ampak to ni razlog da bi se že odpirala - mogoče pa se že in tega niti ne vem. Pregled imam šele čez en teden.....

No če katera slučajno ve  kako lahko to preverim potem prosim za nasvetuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 16:53:49   
Hope2
Kaj pa si videla, jaz si še dlačice ne vidim čez trebuhuser posted image .

Mislim, da si ti kar tak na videz težko vidiš ali si odprta ali ne, ne vem zakaj bi pol ginekologi rinli v nas prste in inštrumente, da to vidijouser posted image . Jaz sem bila ravno v sredo na pregledu pri G in je opazila popadke in me je še pogledala ali sem odprta, pa ko je prste ven vzela, se mi je kri tak vsula, da mi niso mogli ustavt in so me takoj sprejeli v porodnišnico. Tak, da se na tvojem mestu sploh ne bi sama ubadala s tem, naj naredi to nekdo, ki je za to usposobljen. Mene pa itak več ne bo noben tam dol šaril, ko bodo redni popadki, bom že vedela, pa če bom odprta ali ne, me slednje sploh ne zanima. Zaenkrat sem še zaprta, če glih tudi mene z glavico že tak dol pritiska, da par 10 m težko prehodim.
Lahko pa je sprememba na spolovilu (sramnih ustnicah) lahko so bolj zatečene, bolj prekrvavljene......



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 16:58:14   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No imam še par tednov do poroda, a včeraj ko sem se brila  tam spodaj se mi je zdelo ful čudno vse skupaj, čisto nič podobno tistemu kar običajno vidim ko se brijem.

Zanima me kako ugotovimo če smo že kaj odprte? Dol mi itak že vse pritiska in trebuh občasno otrdeva, ampak to ni razlog da bi se že odpirala - mogoče pa se že in tega niti ne vem. Pregled imam šele čez en teden.....

No če katera slučajno ve  kako lahko to preverim potem prosim za nasvetuser posted image


sama verjetno bolj težko razn če maš dovolj dolge roke da s prsti otipaš MV drgač pa lahko to tud tvoj dragi nardiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 16:58:47   
TinaV*
Mene pa itak več ne bo noben tam dol šaril, ko bodo redni popadki, bom že vedela, pa če bom odprta ali ne, me slednje sploh ne zanima. Zaenkrat sem še zaprta, če glih tudi
m


Jaz pa mislim da te vseeno bodo sarili tam doli user posted image  in to vsake par min ker morajo,no mene so pa verjemi cisto vseeno ti je kje te kdo sari samo da popadek neha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 17:04:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

Jaz pa mislim da te vseeno bodo sarili tam doli user posted image  in to vsake par min ker morajo,no mene so pa verjemi cisto vseeno ti je kje te kdo sari samo da popadek neha user posted image user posted image user posted image


Do poroda oz do odhoda v porodnišnico mam pravico pregled odklont, tam pa mi lahk delajo kar čjo, sam da ga čimprej ven spravjouser posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 19:25:00   
jajula
veš edino kar ti pove G ali babica...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 19:34:02   
Anonimen
o.k., ne se jezit  name no. Nisem nič šarila tam dol sama, le brila sem se, seveda s pomočjo ogledala kako pa naj bi se drugače videlauser posted image . Zaenkrat ne gre drugače z britjem kot da se gledam v ogledalouser posted image

Se pravi na oko se ne vidi nič glede odprtosti, to vidi G z svojimi instrumentiuser posted image

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 19:36:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o.k., ne se jezit  name no. Nisem nič šarila tam dol sama, le brila sem se, seveda s pomočjo ogledala kako pa naj bi se drugače videlauser posted image . Zaenkrat ne gre drugače z britjem kot da se gledam v ogledalouser posted image

Se pravi na oko se ne vidi nič glede odprtosti, to vidi G z svojimi instrumentiuser posted image



Jas, valjda. Pa saj nima zunaj materničnega vratu, no. Mislim, zunaj zunaj, na zunanjem spolovilu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 19:38:29   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

o.k., ne se jezit  name no. Nisem nič šarila tam dol sama, le brila sem se, seveda s pomočjo ogledala kako pa naj bi se drugače videlauser posted image . Zaenkrat ne gre drugače z britjem kot da se gledam v ogledalouser posted image

Se pravi na oko se ne vidi nič glede odprtosti, to vidi G z svojimi instrumentiuser posted image


na zunaj se ne more nič videt G pogleda not da vidi odprtost oz. zaprtost pri tem pa seveda uporabi prste in to spretno otipa kot sem zgoraj rekla če tvoj dragi potipa not bo tud opazil če je odprto al ni..... vsaj moj je babica tud med popadki preverja koliko se odpiraš tud tako da potipa


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 25.10.2008 19:39:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
25.10.2008 21:09:00   
CUKRČEK
kako lahko vemo če smo že kaj odprte?


Odpri usta in daj noge narazen. ČE bo "vleklo skozi" potem si odprtauser posted image user posted image

ŠAlo na stran. Mislim, da pač ne moreš vedet. Edin, če greš na pregled. Sicer je proti koncu vse čudno, kar pač še lahko vidiš.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako lahko vemo če smo že kaj odprte
26.10.2008 14:29:35   
Pikica76
Pri prvem porodu sem se verjetno počasi odpirala cel teden, ker se mi je začel čep lušit, kar pomeni, malo sluzi in krvavih nitk na gatkah, to je pa vse. Po enem tednu sem šla rodit in bila takoj odprta 6 cm v naslednjih dveh urah sem pa rodila. Malo izcedek opazuj po moje edin tako lahko veš ali se kaj dogaja. Pa ne delaj panike. Ko te bo zašravfal, boš takoj vedela da morš it rodit, prej se pa ni treba ukvarjat s tem.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?