|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil AR
9.1.2009 8:53:52   
Hope2
Predvčeraj sem prvič kupila v mullerju to mleko, da bi malčku dala malo pred spanjem, pa kot prvo ni sploh iz cuclja teklo (za to sem že našla odgovor v iskalniku), kot drugo pa men to mleko tak smrdi in je tak nagravžnega okusa user posted image . Predvčeraj pol ni spil niti kapljice zaradi cuclja, pa ga nisem matrala naprej, včeraj sem mu pa probala dat po žlički in je vse v sekundi ven pljunil in se tak grdo nakremžil, da sva z možem umrla od smehauser posted image .
A je tak okus in vonj normalenuser posted image . Datum pravi da je še dolgo uporaben
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 9:15:11   
Hans
Če mene vprašaš imajo vsa umetna mleka nagravžen vonj in okus, a kaj moramo če mamina ziza zatajiuser posted image . Jaz komaj čakam, da preidemo 4 mesece, pa se preusmerimo v mleko v prahu - navadno od pomurskih mlekarn.
Naj ti pa povem še eno zgodbo, ko sem bila jaz dojenček, davna leta nazaj in je moj oče probal takratno umetno mleko humana je rekle, če meni ni dobro tudi mojemu otroku ne bo, vrgli so celo škatlo stran, jaz pa sem zrasla na domačem kravjem mleku user posted image .

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 9:41:08   
hubi
Meni je to mleko kar dišalo, malemu pa tudi. Kar se pa tiče kravjega mleka. "Davnega leta nazaj" so krave jedle čisto drugo hrano, brez raznih dodatkov, metem ko danes ne veš niti za travnik, na katerem se pasejo, če je neoporečen. Če imaš domače krave, še lahko sodiš o kvaliteti mleka, drugače je pa to danes huda loterija.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 10:34:05   
Hope2
kdaj se pa navadijo okusa?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 10:59:30   
hubi
Moj se ga je že v porodnišnici. Doma smo kombinirali do  meseca brez problema, potem pa samo še adaptirano. Nikoli ni kompliciral. Pa flašo smo odstranili pri 1,5 letu, tudi brez problema.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 11:11:02   
maca m
Kaj pa mleko kod takih krav, ki ne jejo nobene silaže, krmil in podobnih svinjarij? Kdaj bi mu ga lahko dala.  Zdaj je star 5m. A moram res čakat do enega leta?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 11:17:56   
Marogica
Okus je res nagravžen. Meni moj ta starejši ni hotel piti tega "sranja", pa smo sprobali najmanj 3 različna. Pri vseh je reagiral enako. TOrej ni bilo šanse. Zato pa sem mu potem dala kravje mleko....po dogovoru pediatrinje. Tu pa ni bilo problema. Je pa bil star 6 mesecev..to pa je tudi res.

Koliko pa je sedaj že star tvoj princ?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 11:27:07   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Okus je res nagravžen. Meni moj ta starejši ni hotel piti tega "sranja", pa smo sprobali najmanj 3 različna. Pri vseh je reagiral enako. TOrej ni bilo šanse. Zato pa sem mu potem dala kravje mleko....po dogovoru pediatrinje. Tu pa ni bilo problema. Je pa bil star 6 mesecev..to pa je tudi res.

Koliko pa je sedaj že star tvoj princ?


Naš je star šele 2 meseca in ni šans za kravje mleko. Saj ni problema za enkrat, ker jaz še imam mleko, samo mali ima refluks in velik ven zbruha in polije, zvečer pa revček ne more takoj zaspat,ker se mu ful spahuje in potem še pol obroka izbljuva. Posledično manj spi in se večkrat na noč doji. Pa sem mislila, če bi po večernem podoju še malo tega dodala, da ne bi tolk spahoval in polival. Vzglavje je dvignjeno, pa še vseeno se mu dviga in to ga zbuja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 11:39:41   
Hans
Moja prva punčka ni bila najbolj navdušena nad umetnimi mlekom in sem ji po dogovoru s pediatrom po 4-mesecu dala mleko v prahu od pomurskih mlekarn - tisto na katerem je narisan dojenček. Sedaj pri drugi bom naredila isto. 

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil AR
9.1.2009 12:22:29   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Naš je star šele 2 meseca in ni šans za kravje mleko.


Aha, res je. No, ta mlajši je dobil Aptamil pri 3 mescih, ker mi je zmanjkalo mleka, pa ga je sprejel brez problema. Mogoče sprobaj več vrst mleka. Verjetnost je večja, da mu bo kakšno ustrezalo. Je še toliko "mlad", da se lahko vseeno navadi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil AR
11.1.2009 20:22:07   
patricijap
Mi smo delali tudi tako da smo zvečer dali malo tega Aptamila AR in je res tudi meni je smrdelo in bilo nagravžnga okusauser posted image a moj sonček je vseeno  spil, dokler ni začel dudat samo pri meni in po flaški ni hotel nič več , niti mojega mleka. Je pa pomagalo da nismo toliko polivali . 

Sem pa opazila razliko v okusu pri tistem kupljenem v Mulerju ali pa v Baby centru pa ne vem v čem je bla "fora". Prvič sem ga imela iz Baby centra pa ni tako smrdelo. Je pa res da moraš res ful upoštevati navodila za pripravo sicer se ti ne raztopi dovolj in nastanejo kristalčki ali pa ti ostanejo prav take  zgoščene kepe.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil AR
19.1.2009 13:58:20   
zara13
Tudi našemu ni odgovarjal Aptamil AR pa smo probal Novalac AR1 in se veliko bolje raztopi (ni grudic) pa tud rad ga ima. Poliva izredno malo.

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aptamil AR
19.1.2009 14:13:03   
Hope2
Da poročam. Zagrabil je flaško in zvečer lepo spije svojo dozouser posted image . Sem mal vztrajala, mal pa sem ga dala na mojo joško, pa pol hitro na flaško in je celo nekaj požirkov naredil. Ko je ugotovil, da je ta slabo mlekouser posted image , sem ga spet na joško dala, da si je popravil okus, pa spet flaško. ZDaj v šusu spijeuser posted image Staje je boljše, ne spahuje več tolk in manj poliva v prvem delu noči, v drugem delu noči, ko je spet samo na joški, pa še veliko poliva in spahujeuser posted image

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?