|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kuhate na/z adaptiranem mleku?
25.3.2005 13:50:17   
Titty
Prosila bi za vaš postopek kuhanja na oz. z adaptiranim mlekom - rada bi na tak način skuhala mlečni gres,polento,riž.

Ali je prav tako, da najprej zavrem vodo, zakuham gres (polento ali riž), ko je kuhan ugasnem, ohladim in šele nato dodam prah (ali prah zmešam z vodo)????

Ali ve kar naredite adaptirano mleko in na tem kuhate gres,polento,riž itd.??? Mislim,da se to ne sme.

Kravjega mleka pa nikakor ne mislim uporabiti do dopolnjenega 1 leta starosti.

Hvala za pomoč :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako kuhate na/z adaptiranem mleku?
25.3.2005 14:29:22   
Blink1
Hmmm...če najprej zakuhaš gres bo (po moje) pregosto da bi dodala prah:zmeden2:

jaz polento kuham na vodi....Gresa še nisva delali:zmeden:

kaj pa če kupiš gres od Alette ali Hippa?

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako kuhate na/z adaptiranem mleku?
26.3.2005 22:55:06   
frutka_
Če kupiš gris od Alete npr. tako kot ti je Ninika že napisala je v njem dodano adaptirano mleko. Gris samo zmešeš z vodo. Imajo pa več okusov in so full dobri(banana, polnozrnati, jabolčni, keksolino)...

Rižu ne dodajam mleka, ker ga običajno pripravim z meskom ali zelenjavo.

Polente še mu nisem dajala ravno zaradi tega, ker še mu ne dajem kravjega mleka. Taki hrani se pač zaenkrat izogibam in pripravim kaj drugega.

Ampak po mojem bi morala vse skuhati na mleku?!;)

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako kuhate na/z adaptiranem mleku?
27.3.2005 21:47:17   
Muša
Vedno uporabljam adaptirano mleko, v katerem skuham polento, rizeve kosmice (riz se predolgo kuha; kosmici so "pravi", ne kasice) ali gres.

Najprej segrejem vodo, dodam mleko v prahu, dobro zmesam, nato pa normalno vmesam npr. polento. Kuham, kolikor je potrebno, na koncu pa dodam malo masla (ker je to ponavadi vecerni obrok, da bolj nasiti).

Glede kuhanja na adaptiranem mleku sem vprasala tudi patronazno sestro v posvetovalnici in mi je rekla, da ni problema (itak se kuha le nekaj minut).

LP!

(odgovor članu Titty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?