|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 17:22:35   
Menčy
Pozdravček!
Ko ste dobile prvo menstro, se vam je kaj poznalo pri dojenju oz pri malem/mali?

HVALA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 17:47:58   
Menčy
se je še vedno rad dojil, je imel krče, je jokal al kaj druzga...

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 17:49:08   
Petr_a
Ne

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 18:19:34   
zmajaz
Jaz sem jo dobila kar hitro - rodila sem 05.01, 27.04. sem pa kljub polnemu dojenju že dobila prvo M. user posted image  Sem bila prav jezna - ker ene jo ne dobijo še 8 mesecev ali kar celo leto po porodu, če dojijo. No z dojenjem pa ni bilo prav no benih težav zaradi tega - nič manj mleka, nobenih krčev, zavračaja dojke ... Potem sem pa enih 7 mesecev po porodu zanosila - in še takrat ni bilo težav. Šele ko sem prešla v 2. trimesečje nosečnosti, ji moje mleko ni več pasalo in se je odstavila.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 19:35:16   
inesc
Jaz sem dobila menstruacijo skoraj 8m po porodu. Malega še dojim 2x in zaradi tega ni imel nobenih problemov. Kljub menstruaciji se je normalno dojil.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prva menstruacija in dojenje
8.12.2008 21:44:44   
kaja02
prvo M sem kljub polnemu dojenju dobila pri njenih 3m, sedaj sem mela že drugič, pa sva mele tiste dni kar borbo z jestvino, je zavračala hrano, se drla v joško... je blo pri prvi hčerki7 ravno tako, baje se spremeni okus mleka

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prva menstruacija in dojenje
9.12.2008 10:42:53   
ninocka
Jst sem prvo M dobila po 11 mesecih, polno sva se dojila do cca 5 meseca, potem pa smo začeli uvajati GH.  Ko sem dobila M, se par dni preden sem dobila in potem še kakšna 2 dni ni nič dojil, potem pa je spet zagrabil in smo se dojili do 13 meseca.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prva menstruacija in dojenje
9.12.2008 12:06:51   
moyca
a potem si takrat ko si imela M mleko črpala (in zlila stranuser posted image )?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prva menstruacija in dojenje
9.12.2008 12:47:50   
koala
Jaz sem jo dobila ko je bil satr točno 4 mesece. Imamo pa vsak mesec tisti čas borbe z dojenjem. Ker kar nekako noče, samo jaz ga pač pristavljam in popije koliko pač popije.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prva menstruacija in dojenje
11.12.2008 11:06:07   
ninocka
Ne nič si nisem črpala, edino če sem mela ful polne prsi, sem si mal stisnila, da je minil občutek trdote.

Se pa nisem preveč sekirala, ko se ni dojil,  ker smo se takrat itak dojili samo še za uspavanje in pa ponoči za crkljanje tud po 8x na noč user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?