|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralno-sušilni stroj candy cld 135
3.11.2008 21:13:24   
mi_2
Mi smo danes kupili ta pralno-sušilni stroj in nas zanima, koliko večjo položnico za elektriko lahko pričakujemo pri  občasnem sušenju perila? Koliko se je pri vas približno dvignila poraba elektrike z uporabo sušilca?user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 3.11.2008 21:45:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralno-sušilni stroj candy cld 135
4.11.2008 7:29:08   
Volga
Jaz se te dni odločam za nakup in imam ogledanega tega, kot si kupila ti in onega drugega candya, ki ima zmogljivost pranja 6 kg in sušenja 3 kg. ta tvoj je energijski razred C, tisti drugi pa energijski razred A. Kaj pa vem, kaj vse to pomeni, skratka manjšo porabo. tako da na osnovi A in C se bom jaz verjetno odločila za onega drugega. O.K., s tem ti nisem odgovorila na vprašanje, pa vseeno. Koliko večja poraba? kaj pa vem no, saj vejretno niti ne boš vedno sušila v njem, mislim, jaz imam zdaj tudi pralno sušilnega candya, 10 let bo star, pa je že čsit zgonjen, tako da moram po novega, pa tudi ne sušim vedno v sušilcu, ker potem bi verjetno pa res ogromno elektrike plačala. Zdaj imamo elektrike okoli 60 na evrov, ne vem pa, kakšna je poraba po posameznih enotah.

Kje pa si ga kupila?

(odgovor članu mi_2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralno-sušilni stroj candy cld 135
4.11.2008 8:42:06   
blaža
Mi sicer nimamo pralno sušilnega imamo samo sušilnega in je razred b. je pa pisalo pri navodilih točno za koliko je manjša poraba elektrike za razliko od c razreda. Mislim, da ni zastonj, da so razvrščeni v te kategorije. Se kar splača dat malo več denarja in kupit b razred.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralno-sušilni stroj candy cld 135
4.11.2008 10:18:38   
Pikapolonica_
Jaz pa z pralno-sušilnim strojem nisem imela dobrih izkušenj (slabo oprano, slabo posušeno, pol stvari obešat, sortirat, pol pa kar na 1x crkne, če daš vsaj 3x ali 4x zaporedoma prat in sušituser posted image itd itd) in sem potem menjala za posebaj pralnega in posebaj sušilnega. Pa sedaj s pralnim nisem zadovoljna, ker je Gorenjev in nonstop nekaj 'crkuje' (ali imam le jaz to srečo?). Imam pa sušilni stroj Hoover do 9kg sušenja perila (vhc791xt) in se nagibam k temu, da bi kupila še Hooverjev pralni stroj.
Tako da moje mnenje je pralno-sušilni stroj definitivno NE. Pa raje malo priškrnit pri nečem drugem in kupit kvalitetni sušilni stroj.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralno-sušilni stroj candy cld 135
4.11.2008 15:05:13   
mi_2
Kupila sem ga v Mercatorju in sem full zadovoljna. Oprala in posušila sem vse (tetra plenice, bodije, puloverje, žabice,...) in je res lepo oprano in prav nič zmečkano, kot pravijo nekatere. Mislim, da je zelo odvisno od tega, kater stroj imaš. Ta je zares dober. Tudi poloverji se niso nič skrčili, kar me je najbolj skrbelo! Sem pa jaz pred nakupom tudi veliko pralno sušilnih strojev pogledala in se mi je ta nekako najbolj dopadel. Je tudi edini, ki opere in posuši 5kg perila. Ima tudi velik boben, vrata se odpirajo za 180 stopinj, ima veliko programov in tudi sam si lahko prilagajaš pranje in sušenje.
Glede elektrike sva pa potem malo računala in mislim, da nebi smela biti ne vem koliko večja. Morda za polovico več kot je sedaj, če bi sušila npr. vsak drug dan. Bom videla. Jaz sem navijala za sušilca bolj zaradi tega prehodnega vremena, ko se perilo paca par dni na stojalu, da se posuši in za kdaj, ko na hitro rabiš kakšno oblačilo suho- Imam  2 otroka user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?