|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   toxa
23.3.2005 19:54:11   
Udb
No, danes sem izvedela, da je še nisem prebolela!! :((:((:(( Pa tako sem bila 100%, da sem jo! Zdaj bo treba pa paziti! Že tako sem velik panik...no pa saj bo! Trenutno me je najbolj strah zaradi regrada - ful ga imam rada, ampak nikoli nisi ziher, če je 100% opran!! Mah..........sranje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   toxa
23.3.2005 20:48:57   
MojcaG
jaz še pa ne vem, če sem jo ali ne, in me tudi najbolj regrad muči... ne sekiraj se preveč, toxa se nas bo lepo izognila, ti se pa izogni potepuških muc.. :) sej bo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   toxa
24.3.2005 8:25:20   
saba
meni je v petek izvid pokazal da imam toxo in sicer teter je bil 1:16

mi je reku G. da ni panike, da verjetno sem jo prebolela že prej, vseeno pa moram dati v torek spet kri:(
upam da je bo še manj.

G. sem vprašala kolikšna verjetnost tega tetra mora bit, pa je rekel, da je nevarno ko je 1:200 1:300

lp
saba

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   toxa
24.3.2005 8:34:04   
valentina.
saba, če je tako nizko, 1:16 si lahko 99,9% da je stara okužba. tudi pri meni je bilo približno isto.

lp, valentina

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   toxa
24.3.2005 12:09:13   
SU
Saj ni take panike. Pri meni je bilo enako - bila sem milijon procentna, da je pri meni tox. že mimo (da ne govorim kaj vse sem počela tako s svojo mačko, kot z "domačimi" na vikendu). Zelenjavo faaaajn oprati, pa bo. Mislim, da če jo do sedaj nismo dobile, zakaj bi jo ravno zdaj. Je pa res, da se ni za igrat in pač si malce več časa vzameš za pranje zelenjave z vrta. LP, Saša

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   toxa
24.3.2005 12:22:34   
pika78
Udb!
Če nisi tokse uspela dobit v 24. letih, jo najverjetneje tudi zdaj ne boš... tako da se ne sekiraj preveč!
Jaz jo tudi še nisem imela. Regrata si pa raje tudi jaz ne bom privoščila.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   toxa
24.3.2005 12:38:06   
pravljica
jaz si bom tudi regrad privoščila...če je nisem dobila do zdaj, v 26. letih, po vseh mačkah ki so z mano jedle sladoled (pa niso bile hišne), po vseh domačih kolinah, ki sem jih pojedla, po vseh biftekih, neopranem sadju z vrta ali iz trgovine, pa tudi po vsem regradu, ki ga nabiramo večinoma po poljih bližnjih kmetov...ja halo! se mi zdi da je več možnosti, da me zunaj avto povozi, kot da ravno zdaj dobim toxo.
aja, glede na vse našteto, sem bila 100% da sem toxo prebolela in sem do prvega testiranja tudi biftek jedla (ravno okoli novega leta)...potem sem edino to omejila na biftek samo iz ene trgovine, ne jem domačih stvari (kot so suhe salame ipd) in surovih jajc...drugače ne delam panike
Samo svoje mnenje sem povedala, da se ne bo katera name spravla, da zavajam nosečke :ups:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   toxa
25.3.2005 13:49:07   
kathy
Pravljica se popolnoma strinjam s tabo.
V sredo sem imela pregled, kjer so mi povedali, da še nisem prebolela toxe. Bila sem zelo razočarana, saj ob vseh mačkah ...:((

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Menjava rabljenih otroških izdelkov
misolinka

Bi bili pripravljeni preko spleta zamenjati rabljene izdelke svojih otrok za rabljene otroške izdelke nekoga drugega?

Da (63%)

Ne (37%)


Število vseh glasov: 102

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!