|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velenjčamke
24.7.2008 23:42:06   
Ursi2
živjo, punce!
Me zanima, če ste tudi Velenjčanke tu na teh forumih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 9:40:52   
Sonnja
evo mene

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 9:45:42   
Ursi2
HI!
Sem mislila, da ni sploh nobene.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 9:48:37   
Ursi2
Sem mislila, da bi lahko odprle tudi svojo debato. Da vidim, a smo kaj čvekaste, al ne! user posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 10:04:48   
sasa79
Lp! Ja, seveda smo. Jaz sicer že dolgo nisem bila, ker ni več toliko časa, kot ga je bilo med nosečnostjo. Saj verjetno veš kako je. Previjanje, hranjenje, spanje, igranje in spet vse od začetka. No, evo, se je že zbudila naša tamala.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 10:25:23   
Sonnja
koliko sta star vajina sončka? moj bo čez 4 dni 6 mesecev.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 12:37:12   
sasa79
Moja bo 5.8. stara osem mesecev.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 13:12:29   
Ursi2
Živjo!
Naš miško pa je star 5 mesecev in 6 dni. Je res priden, ma že dva zobka pa mislim, da mu tretji že ven leze.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 16:55:43   
sasa79
U že dva ima. Naša še nima nobenega. Sem že pred tremi meseci mislila, da ga bo dobila, ker jo je tako srbelo, pa nič ni bilo. Tako, da predvidevam, da bo to kmalu.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Velenjčamke
25.7.2008 22:44:15   
Ursi2
ja, ma že dva. Prvega je dobil pr treh mesecih in pol, drugega pa, ko je bil star točno 4 mesece. Se mi zdi, da bi mogu mu tretji ven prilest, ker je ful bolj slabe volje pa precej jamra, sploh v spanju, pa po 4x,5x na noč vstajam, ko prej smo že fajn spali. Lahk pa, da je sam kaka čudna reakcija na cepljenje.user posted image user posted image

Ali so to vaši prvi otroci? Kako pa vam je, ali je večja sprememba ali manjša, kot ste pričakovale? Jz za sebe lahk rečem, da sem čist šokirana, ker sem mislila, da bom pogrešala it kdaj ven v kino ali na pevske, pa mi zdej to sploh ne potegne. Prav fajn mi je, če gre moj dragi kam, jz pa sem zvečer doma z mišekom.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Velenjčamke
26.7.2008 22:18:09   
sasa79
Oj! Midva imama sam eno hčerko - zaenkrat. Bo pa še sigurno dobila brateca ali sestrico, če bo seveda vse vredu. Drugače pa je za naju to ful velika sprememba - v pozitivnem smislu. Po desetih letih, kar sma skupaj, je bil že čas, da se nama pridruži naš sonček. Pogrešam pa tako nič ne, ker ven tud prej nisma toliko hodla. Če pa grema v kino al pa na kak rojstni dan, pa ni problema, ker jo čuvata babi in dedi. Je pa res, da sem na začetku kr neki časa rabla, da sem se navadla ritma in vsega skupaj. Naša je v začetku zamenjala dan za noč in nisma skor nič spala. No, sej se je pol to porihtalo, ampak še vedno dvakrat ponoči je mleko. Pa včasih spi vredu, včasih je pa bolj nemirna. Ma, bo že. Sej jst sem se pa že tud navadla, da spim manj kot sem pa včasih. Je pa drugače ful pridna. Zdej je taka taprava, ko vsak dan kaj novega pogrunta. Tak, to je za danes dovolj, ker sem ful zaspana in grem spat. Nočko!







_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Velenjčamke
26.7.2008 23:38:33   
Ursi2
Mi pa še nismo tako daleč, da bi šla sama kam. Kar ne potegne mi. Ga pustim za malo cajtatastu in tašči (Živimo v isti hiši), ampak sem prav zgubljena, tako da se morem prav prisilit, da se z nečem zamotim.
Kar se pa GH tiče, pa mu jaz nisem še nič dajala. Star je dobre pet mesecev, pa bom kr počakala, ker mleka imam več kot dovoolj pa najbolj praktično je.

Ja, mi tudi razmišljamo vsaj o treh otrocih. Pa prej še kak več. Mamo za deste otrok izbrana imena, tako da moramo bit zlo pridniuser posted image

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Velenjčamke
30.9.2008 22:24:59   
Ursi2
Živjo punce!
Kako ste kaj?
Kako kaj rastejo vaši sončki? Kam pa kaj greste na sprehod. Včasih grem okrog jezera, pa se mi zdi, da precej piha tam okrog zdej, ni mi pa vedno v center za it. Bom vesela kake ideje.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Velenjčamke
2.10.2008 15:37:55   
Neža7
Jaz sem tudi Velenjčanka user posted image  Mi se tudi sprehajamo okoli jezera, vendar sem kupila isto plastiko, da lahko vožiček pokrijem, da lahko gremo na sprehod tudi, če piha.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Velenjčamke
2.10.2008 18:29:12   
Ursi2
Lepo še kako Velenčanko tu gor srečat! user posted image

Jaz pa kar nekak prakticiram sprehod do Interspara, kupim tam kaj, če rabim (kak kruh ali kaj), pa še malo za našega mišeka pošnofam, da si lušte nardim, potem pa nazaj čez center, se tam ustavim na trgu, se malo z malim vsedema, gledama ptičke, druge otroke, se mogoč še podojima potem pa nazaj, še mogoč do supernove in domov. Mi zdej ne potegne preveč v tem vremenu se tam okrog jezera, čeprav je lepo. Sam mislim, da boma mogla spet mal it, da bo lahko vidu labode in račke. Ko takrat, ko sem nazadnje šla, je kr še bolj spal. Zdej pa že radovedno gleda okrog.

Kolko star pa je tvoj? Oz. tvoji, če jih imaš več?

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Velenjčamke
2.10.2008 21:23:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Ursi2

Lepo še kako Velenčanko tu gor srečat! user posted image

Jaz pa kar nekak prakticiram sprehod do Interspara, kupim tam kaj, če rabim (kak kruh ali kaj), pa še malo za našega mišeka pošnofam, da si lušte nardim, potem pa nazaj čez center, se tam ustavim na trgu, se malo z malim vsedema, gledama ptičke, druge otroke, se mogoč še podojima potem pa nazaj, še mogoč do supernove in domov. Mi zdej ne potegne preveč v tem vremenu se tam okrog jezera, čeprav je lepo. Sam mislim, da boma mogla spet mal it, da bo lahko vidu labode in račke. Ko takrat, ko sem nazadnje šla, je kr še bolj spal. Zdej pa že radovedno gleda okrog.

Kolko star pa je tvoj? Oz. tvoji, če jih imaš več?


Hey! Mi2 tudi greva na sprehod do interspara (včerajuser posted image ) itd....... popolnoma isto user posted image
Jaz imam malo pužiko kar bo 3 mescev stara 11.10.2008, da je še vedno micana in res je, da samo spi, ko sva na sprehodu user posted image
Koliko je star tvoj mišek?
Jaz že planiram kam naj grem jutri zjutri, ker vem, da bo popoldne dež user posted image




_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Velenjčamke
2.10.2008 22:18:34   
Ursi2
No, naš mišek pa končno spi. Sem ga že pred deveto nesla v posteljo in je zaspal, čez 10 min pa neki slišim in pridem gor, pa mali na hrbtu (drgač spi na trebuhu) pa se igral s kovtrom in se sukal sem pa tja po postli pa se smejal. Sem sam stala pa gledala. Pol sma se pa malo pregovarjala, pa ni pomagalo, sem ga vzela k sebi, je gledal knjigico z živalmi, jaz pa sem mu pela. No, pol je pa postal zaspan, sem ga dala v postlo, prižgala eno zvezdico, da mu poje in je miško zaspal.
Ja, Luka je star pa 7,5 mesecev. Je radoveden, da adijo.

Midva sma tudi bla včeri do Interspara. Sem še razmišljala, a je varno al ne, da naju ne bi dež dobil. Pa sma šla in sma uživala. Je pasalo ful. Za jutri bomo pa vidli, kaj bo z vremenom.

Ma, si sploh ne znam več predstavlat, kak je bil ,ko je bil 3 mesece star.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Velenjčamke
17.10.2008 9:25:50   
maja83
Pozdravljene, jst pa sicer nisem Velenjšanka ampak Šoštanjčanka....
Mam že eno hčero staro 7 let, na poti pa je še eden malček...Sicer še ne vemo kaj je user posted image  ali user posted image ,,če bo vse po sreči bomo zvedli naslednji teden ko imam morfologijo....Je pa že kr živaghen, posebej v jutranjih urah, zvečer pa v mojem trebuščku že mirno spi....

Bomo vidl če bo potem tudi tako....

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Velenjčamke
11.11.2008 22:23:53   
Ursi2
Živjo, punce!

Kako ste kaj?
Zgleda, da nismo kaj posebej čveke, kaj!user posted image user posted image user posted image
Kako kaj vaši sončki?
aLI TUDI VAM čas tako beži. Me je kr groza, da sam še malo, pa bo treba nazaj v službo

(odgovor članu maja83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Velenjčamke
17.11.2008 18:54:17   
lorch
helo!
Še ena se javlja. sem vas falila in sem pravkar prvič opazla velenjčanke tu gor.
meni je porodniška že potekla,sem na dopustu in počasi bo treba nazaj v službo. sem pa praktično vsak dan na sprehodu po mestu, se verjetno na videz že poznamo.



_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?