|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:35:55   
Lana_s
Na spletni strani od trgovine Infantino, sem videla, da imajo znižan ta košek, samo da piše, da je od Sangvenic in ne od Sangenic tak kot ostali. Mislite, da gre za ponaredek? In če gre, ali je enako dober kot Sangenic-ov?
http://www.infantino.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=03020301&ProdID=746

LP:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:37:06   
dory
Meni osebno se mi zdi nepotreben strosek za tegale palcka...sej loh tud v vrecko das plenico in ko se jih par nabere neses v kanto...ker to,da se par dni plenice pacajo v prostoru mi je prou bljak:zmeden:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:38:19   
Lana_s
Tak zdaj bi pa moralo delat.
http://www.infantino.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=03020301&ProdID=746

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:40:09   
Lana_s
Mogoče malo butasto vprašanje, ampak še zaenkrat res ne vem. Kolikokrat na dan pa je potrebno previt dojenčka?

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:41:07   
tjaga
Pri nas mamo kr take vrečke, ki se dobijo pri sadju v trgovinah. Malo bolj zavežeš, pa je ista pašta, kot palček zavijalček. Pa še ceneje je. Moje skromno mnenje samo.

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Palček zavijalček
22.3.2005 14:42:42   
tjaga
Jaz jo previjam na tri ure (stara je 6 mesecev). Če je potrebno pa tudi vmes. :zmeden2:

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Palček zavijalček
22.3.2005 16:06:52   
total
Jaz ga imama,zelo zadovoljna:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Palček zavijalček
22.3.2005 16:27:43   
dory
4-5 x mi previjamo...in meni osebno je res bolj higiensko,da nesem zvecer plenice v kanto,kot pa da se pacako v prostoru...

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Palček zavijalček
22.3.2005 16:29:30   
Pinja
Jst ga imam tud, super stvar :bravo:! Mi je biolj simpel kot z vrečkami. Si ga pa verjetno sama nebi kupila 8), sem ga dobila za :darilo:.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Palček zavijalček
22.3.2005 16:37:03   
Jančika_
Polulane itak ne smrdijo, jih dam kar tako v kanto. Tisto eno pokakano na dan pa zavijem v malo vrečko (teh je vedno dovolj, se naberejo ob nakupovanju). Smeti praznimo vsak dan. Tale palček je verjetno OK, nikakor pa ni nujno potrebna zadeva.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Palček zavijalček
22.3.2005 19:25:21   
špelin@
Se strinjam s tejo. in Jančiko. Mi smo pleničke vedno sproti zavijali v vrečke (tiste prozorne kao za sadje) in lepo vsak dan praznili koš za smeti.

Škoda se mi zdi dajati toliko denarja za nekaj, kar dejansko ni potrebno.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Palček zavijalček
22.3.2005 21:39:02   
tania
Mi ga tudi imamo in smo super zadovoljni. Lahko ga imaš v prostoru in prav nič ne smrdi, ker so umazane plenice ful zavite notr.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Palček zavijalček
23.3.2005 10:18:34   
malika
jaz ga tudi imam, pa mi je žal, da sem ga kupila, ker ni ravno poceni. Potem pa še tiste kasete 2000 sit; ne vem no, raje porabi denar za kaj drugega.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Palček zavijalček
23.3.2005 18:29:01   
viv_
Pri nas tudi uporabljamo vrečke - kupujem v Obi-ju 10 litrske in dam v vrečo, zavozlam, pa v koš. Zvečer pa itak spraznemo smeti.

Sva z možem razmišljala o zavijalčku, pa se nekako nisva mogla odločit, a bi imela to stvar (sploh vsebino palčka) v spalnici, kjer je previjalna. V kuhinji nama tudi ni bilo, da bi bilo to zraven smetnjaka... tako da sva se odločila za vrečke!

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Palček zavijalček
23.3.2005 18:29:35   
viv_
Aja pa še to... Naša ta mala je sedaj vsa ponosna, če potem lahko sama nese vrečko v smeti :bravo:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Palček zavijalček
29.3.2005 13:47:23   
pika**
To pa nisem vedla, da je kaseta tako draga.
Ta prozornih vrečk imam na kile, tako da bomo očitno imeli doma narejenega palčka zavijalčka.

Mogoče ga pa le dobim za darilo ( je obljubeno ):bravo:

A je ta ovoj v kaseti bio raazgradljiv ?:ups:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?