|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obrok pred spanjem
27.11.2008 20:28:31   
nia5
Imam eno vprašanje in sicer glede na to da moja pupika ne mara nič mlečnega (nobene mlečne kašice, nobenega grisa, ne keksolinota...) ne vem kaj ji naj dam zvečer za jest. Stara je nekaj čez 6m, GH je že mesec in pol in je še dojena. Kaj ji lahko dam, imate kake ideje, saj jo drugače podojim in je hitro spet lačna, ker se dojima ponoči še 3-4x in ona se ne carta, ampak dejansko je. Kaj ji naj dam sadje tudi zvečer? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obrok pred spanjem
27.11.2008 20:43:16   
bodoča
Jaz sem mojemu začela GH za večerjo dajat šele, ko je bil nekje 13 mesecev star.

Ne vem, no, prej pač nikoli nisem pomislila, da bi mu zvečer dajala kaj drugega kot flašo aptamila.

Jaz sadja ne bi dajala zvečer, ker je pretežko za želodček zvečer pred spanjem.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obrok pred spanjem
27.11.2008 21:20:00   
analucija
res da ni doma pripravljeno. mogoče lahko probaš kašice za lahko noč od hippa.
moj prvi  sin obožuje vsev kar je mlečno. drugi petmesečni bomo pa še videli, goste hrane še noče.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obrok pred spanjem
27.11.2008 21:24:34   
tosja
Poskusi s polento ali proseno kašo.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obrok pred spanjem
27.11.2008 21:25:29   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

moja pupika ne mara nič mlečnega (nobene mlečne kašice, nobenega grisa, ne keksolinota...)



res da ni doma pripravljeno. mogoče lahko probaš kašice za lahko noč od hippa.
moj prvi  sin obožuje vsev kar je mlečno.


user posted image Očitno nisi dobro prebrala - niina user posted image ne mara nič mlečnega!!!


< Sporočilo je popravil tosja -- 27.11.2008 21:26:47 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obrok pred spanjem
27.11.2008 21:29:32   
zmajaz
Moja se je najprej (pri 6. mesecih) tudi z vsemi štirimi branila vsake hrane, ki sem ji jo ponudila - že ko je žlico videla, je bilo vsega fertik. Potem sem ji pa ponudila Milupino kašico z okusom čokolade (bi lahko rekli čokolino, s tem da že ima adaptirano mleko not) in ji je takoj bila všeč. Od začetka je sicer pojedla samo po par žličk - ampak že to je bil zanjo napredek. Potem pa vsak večer postopoma več. In še zdaj je to za večerjo in zajtrk (stara bo 11 mesecev). Ne mara pa prav nobene druge Milupine kašice razen te.

Če ji pa recimo naredim pravi čokolino z mlekom, ga pa niti slučajno ne je - samo ta Milupin velja. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.11.2008 21:31:00 >

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obrok pred spanjem
28.11.2008 8:36:43   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Imam eno vprašanje in sicer glede na to da moja pupika ne mara nič mlečnega (nobene mlečne kašice, nobenega grisa, ne keksolinota...) ne vem kaj ji naj dam zvečer za jest. Stara je nekaj čez 6m, GH je že mesec in pol in je še dojena. Kaj ji lahko dam, imate kake ideje, saj jo drugače podojim in je hitro spet lačna, ker se dojima ponoči še 3-4x in ona se ne carta, ampak dejansko je. Kaj ji naj dam sadje tudi zvečer? Hvala



Ciao. Imava enak problem. Tudi jaz sem skušala nočno dojenje ukiniti s tem, da sem ji začela dajati večerjo, pa žal ni pomagalo. Otrok vseno potrebuje ponoči tolažbo. Tudi P mi je rekla naj ji poskusim dati večerjo....pa vidiš. Vsak otrok je po svoje poseben. Jaz sem se že navadila na tak ritem. Isto smo imeli problem z mlečnimi kašicami. Kar smo ji dali (Hipp, Milupa, adaptirano mleko) ni marala in je celo dobila kot neke izpuščaje okrog ust, tako da za večerjo ji sploh nisem dajala mlečnega obroka, temveč sem pripravila sadni riž (suhe slive, suhe marelice, jabolka), riž z banano, polento s sirčkom, skutice. Sama P je rekla, da ji čisto nič ne manjka in da ji lahko za večerjo ponudim kakšno skutico, na katero je nora!!! Kupila sem tudi mlečno kašo od Mio (dobi se v Trstu) in tisto tudi obožuje. Nasploh čim je sirček, vse zmaže. Ko boš začela uvajati gluten, potem ne bo problema. Jaz sem moji včeraj pripravila paštico z maslom in malo sirčka in je pojedla. Drugače pa tudi moja frutolinota, keksolinota, itd....sploh ne povoha. PO mojem pa lahko daš med dnevom kakšno skutico, pa za večerjo kakšen riž s sadjem, ali riž z brokolijem. Mlečne izdelke si ji že dala? Aja, naša pa ima slabih 7. mesecev.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?