|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 11:33:14   
memole80
Naša zvezdica je zelo pridna za jesti, edini prpblem je ta, da ko ji za večerjo ponudim mlečno kašico (tisto, ki se meša z vodo ali že pripravljeno) noče jesti. Pravzaprav smo poskusili kupiti že 3 vrste kašic (take ki se mešajo z vodo), različnega proizvajalca, pa je dobila izpuščaje okrog ust, torej je očitno nekaj alergenega notri. Edino kar je je doma pripravljen riž (s sadjem, zelenjavo) in polenta (z mojim mlekom ali sirčkom). Poskusila sem tudi narediti sadni riž, takega ki obožuje in vanj zamešati AM, ampak noče jesti. V ponedeljek imamo P, tako da bom njo vprašala, me pa zanima tudi vaše mnenje, izkušnje. In sicer me zanima ali je nujno potrebno, da ji za večerjo ponudim kašico, kjer je nadaljevalno mleko? Ko imam odvečno mleko si iztisnem in dam v kašico, ampak vedno pa ga ni. Je hudič, da noče AM. Edino kar lahko naredim in kar je, je kašica s piškoti Plasmon ali sirčkom, ker je notri tudi mleko. Mislim pa, da dobi mleka dovolj, glede na to, da se pooči in pred spanjem še dojiva.

Je katera od vas imela podobne težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 11:57:28   
nia5
Ne vem ti pomagat, lahko te edino potolažim, da tudi moja pupa sovraži AM in vse mlečne kašice oz. vse mlečne izdelkeuser posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 12:12:41   
danijela in taja
ja odvisno kulk pa je stara ...pa reskiri pa ji skuhaj kravje mleko ne alpskega pa probej....če v 24 h dobi izpuščaje ali kaj pol je na vse mlečne alergična...boš pa tak dobila stroga navodi in bote vidl naprej.....do tedaj pa pazi se da bo čimveč mleka da bi se še zjutraj dojile,.,,,sej veš  večkrat ko ji ponudiš in je več je mleka....zdej še lahko....lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 12:54:58   
andrejkam
Tudi naš ne mara mlečnih kašic, sploh. Ga pa tudi še dojim. Zdaj pa sem mu začela dajat skuto in jo ima zelo rad. Včasih mu zmešam zraven še malo sadja. Jaz še ne bi dajala samega kravjega mleka, ampak mlečne izdelke. Je pa res odvisno tudi od tega, koliko je stara.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 13:32:15   
memole80
Stara je 6 m in pol. Ma dvomim, da je alergična na KM. Jogurte, skuto in sirček je. Očitno je navajena na okus domače hrane.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 14:43:33   
ZvezdicaZaspanka
Tudi jaz bi rekla, da je navajena domače hrane. Moja dva tudi nočeta nobenih kupljenih kašic...no, tiste ki se zmešajo z AM so pa ok, to pa zato, ker sta že skoraj od rojstva na AM. Jaz se ne obremenjujem preveč, čeprav včasih bi tako pasalo, da jima lahko dam kakšno kupljeno, sploh če kam gremo.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče kupljenih mlečnih kašic in AM
13.11.2008 14:51:39   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: ZvezdicaZaspanka

Tudi jaz bi rekla, da je navajena domače hrane. Moja dva tudi nočeta nobenih kupljenih kašic...no, tiste ki se zmešajo z AM so pa ok, to pa zato, ker sta že skoraj od rojstva na AM. Jaz se ne obremenjujem preveč, čeprav včasih bi tako pasalo, da jima lahko dam kakšno kupljeno, sploh če kam gremo.



Saj ti verjamem, čeprav si lahko vesela, da jesta samo doma pripravljeno hrano.user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?