|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ na urgenci
12.11.2008 18:50:21   
Anonimen
Že večkrat sem slišala, da imajo na urgenci v ginekološki ambulanti slabšo ultrazvok napravo.  Naj bi se dostikrat ne videlo  srčni utrip, na ponovnem pregledu pred abrazijo(na drugem UZ) pa so ga videli.

Kakšne imate pa ve izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ na urgenci
12.11.2008 19:08:30   
Gina
Enake kot ti, le da jaz nisem pustila abrazije, hvala bogu, pa je otrok preživel, če ne pa bi ga dobesedno ubili. Če vprašaš mene, ni vselej kriv UZ, včasih naletiš tudi na nesposobnega zdravnika (jaz sem na istega 2x vLj., 1x mi je to rekel, drugič na UZ ni videl krvavitve v trebušno votlino), včasih pa se res vidi, kot da se nič ne dogaja, ker bog ve iz kakšnega razloga otrok še ni toliko razvit, pa je čez en teden vse ok. Zato vedno trobim, ne pustite abrazije, počakajte, da se samo odstrani, če se ima za odstranit. Prevečkrat se zmotijo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ na urgenci
12.11.2008 19:43:32   
Naja30
Meni je moja G 3x delala UZ in na urgenci so mi ga delali. Ampak že po tistih treh pri moji G je bilo jasno, da ni več utripov.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ na urgenci
12.11.2008 21:31:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če vprašaš mene, ni vselej kriv UZ, včasih naletiš tudi na nesposobnega zdravnika


Jap.

Meni sta dva g na istem UZ delala pregled. Pri prvem se nič ni videlo, drugi gin. pa je le zakomentiral:"Kdo pravi, da se nič ne vidi? Samo sliko je treba povečat in je vse ok!"

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ na urgenci
12.11.2008 22:07:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če vprašaš mene, ni vselej kriv UZ, včasih naletiš tudi na nesposobnega zdravnika


Jap.

Meni sta dva g na istem UZ delala pregled. Pri prvem se nič ni videlo, drugi gin. pa je le zakomentiral:"Kdo pravi, da se nič ne vidi? Samo sliko je treba povečat in je vse ok!"


A je bilo to tudi v lj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?