|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj ste uporabljale zimsko vrečo
4.4.2005 11:34:22   
aneja1
Lep sončen pozdrav vsem

Imam eno vprašanje glede vozička, sem pravkar v fazi kupovanja prevoznega sredstva za nešega novega člana.

Pliko P3 completo ima zimsko vrečo in dežno pregrinjalo in je zato dražji za 18.000 sit od Pliko classica.
Zanima me kdaj ste začele uporabljati zimsko vrečo in do kdaj in ali se splača raje kupiti tiste kombinizončke, ki imajo spodaj narejeno kot pri vozičku zimska vreča???????

Prosim za vaše izkušnje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   do kdaj ste uporabljale zimsko vrečo
4.4.2005 11:47:36   
malika
za zimo boš rabila tako kombinezonček tako kot zimsko vrečo. Mi smo jo začeli uporabljat konec oktobra in glede na letošnjo dolgo zimo in mraz je bila kar dolgo v igri. Zimska vreča je kar dober nakup; preveri edino koliko bi te stalo, če bi to kupila posebej, ker se mi zdi 18.000 sit kar malo veliko samo za vrečo in dežno pregrinjalo.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   do kdaj ste uporabljale zimsko vrečo
4.4.2005 12:04:13   
Anonimen
Se absolutno strinjam z maliko. Zimska vreča je bila pri nas letos zakon, uporabljali smo jo prav tako nekje od oktobra do začetka marca. Brez ne bi šlo. Od ABC stane sama vreča 12.000.

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?