|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera daje kravje mleko dojenčki do 1. leta
19.11.2008 9:12:40   
Anonimen
No, kot že naslov teme pove, ali katera daje kravje mleko dojenčku do dopolnjenega 1. leta starosti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:17:45   
Pikapolonica_
Jaz ne.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:17:51   
Netopirčy81
Če misliš na to, ali mešam in pripravljam hrano iz kravjega mleka - ja. Naša k sreči ni nič alergična (zaenkrat). Prilagojenega mleka nisem nikoli uporabila.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:21:44   
Marogica
Jaz sem dajala obema. PRvemu po 6. mesecu, drugemu po 7. mesecu. Po dogovoru s pediatrinjo. Alergij ni bilo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:27:43   
marty5
Jaz sem prvemu dajala od 9. meseca dalje. Se pa sama sebi zdaj zdim neumna, ker je jogurte in skute dobival že pri dobrih 6ih mesecih - pa so tudi s kravjega mleka user posted image . Ta drugi bo tudi dobil kravje mleko oz. jogurte kaj kmalu - čez kak teden, ko bo imel polnih 6 mesecev.

Sicer pa v vrtcu dobijo že v jaslih kar alpsko mleko - pa marsikateri nima še leto dni, ko začne z varstvom.

< Sporočilo je popravil marty5 -- 19.11.2008 9:29:22 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:41:07   
Olivija
od kakšnega 8. meseca smo kombinirali: sveže mleko, direktno od krave (seveda prekuhano) in  Aptamil, ki sva ga kupovala do enega leta.

Alpskega mleka ali  kaj podobnega pa nikoli nisva kupovala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:47:43   
Anonimen
Ah saj Alpsko mleko je namanj kvalitetno...

Razmišljala sem tako. Zakaj bi bilo boljše humanizirano mleko in kravje mleko totalno škodljivo? Recimo, da se večina mamic drži tega, da se GH meša z AM in ne s kravjim mlekom. Le zakaj je potem toliko alergij če se vse dela po reglcih?

Še vsaka mamica, ki je dajala dojenčku prekuhano kravje mleko se ni pritoževala nad rezultatom.

Najbolj šokirana sem bila pa nad tem, da propagirajo piščanca in purana pri 7. mesecu. Izgleda so vsi hormoni, s katerimi futrajo perjad izjemno zdravi user posted image


(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:48:02   
memole80
Naš smrdi Am in tudi kašic, ki se mešajo z vodo ne je, tako da mi je P rekla, naj začnem uporabljati kravje mleko. Uporabljam pa od Planike. Hčerka pa je stara dobrih 6 mesecev in pol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 9:52:09   
marty5
Uporabljam pa od Planike




ja, planika se je tudi nam super obnesla, ker ni potrebno prekuhovanje.....pri navadnem mleku se mi je n-krat zgodilo, da mi je vzkipelo čez user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 10:04:30   
botrca
Najin Jan ga je od 10 meseca in ni nobene reakcije.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 10:15:15   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Uporabljam pa od Planike




ja, planika se je tudi nam super obnesla, ker ni potrebno prekuhovanje.....pri navadnem mleku se mi je n-krat zgodilo, da mi je vzkipelo čez user posted image


Ma od katerega meseca pa ste ga vi uporabljali? Meni se zdi malo prezgodaj, ampak tako je pač rekla P. user posted image  Je pa tudi res, da ga uporabim zelo malo. Mogoče 100 ml v treh dneh.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 10:15:27   
Splet.Ka
Mi smo ga uvedli pri približno enem letu. Zdaj ga popije vsaj eno skodelico zjutraj in eno zvečer. Brez težav, brez reakcij. Pije pa tistega, ki ga imamo trenutno doma.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 10:40:39   
t*e*j*k*a
Smo stari 10,5m in kravjega mleka še ni jedel, seveda pa je vse druge mlečne stvari kot so jogurti, skutke,sirčki,...

Imamo pa domače kravje mleko in bomo kmalu začeli.user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 14:20:05   
katra55
Jaz sem hrano s kravjim mlekom začela pripravljati, ko je bila hčerka stara 8 mesecev. Imam pa domače mleko.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 20:04:19   
gajči

IZVIRNO SPOROČILO: marty5


ja, planika se je tudi nam super obnesla, ker ni potrebno prekuhovanje.....pri navadnem mleku se mi je n-krat zgodilo, da mi je vzkipelo čez user posted image


Jaz pa mislim, da je to Planikino mleko in podobne za dojenčke pred uporabo potrebno prekuhati.


Pa še odgovor na prvo vprašanje: Sin je star 9,5m in še ni pil kravjega mleka. Kot pijačo mu ga sigurno ne mislim dati do enega leta, ga bom pa počasi začela uporabljati pri kuhanju, npr. palačinke, rižev narastek...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 20:24:33   
K_a_t_i
pri 10m, ko sem nehala dojiti, je dobil kravje mleko
Pri 11m je šel v vrtec in je bilo treba sprobat kako ga prenaša.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 21:46:11   
leaberni
Midve sva se pri osmih mesecih nehale dojiti in sva začeli takoj s kravjim mlekom. Do sedaj ni bilo še nobene reakcije.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
19.11.2008 23:01:59   
BUŠICA

Najbolj šokirana sem bila pa nad tem, da propagirajo piščanca in purana pri 7. mesecu. Izgleda so vsi hormoni, s katerimi futrajo perjad izjemno zdravi



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
20.11.2008 20:55:56   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH



Še vsaka mamica, ki je dajala dojenčku prekuhano kravje mleko se ni pritoževala nad rezultatom.




Pri nas je prav fajn rezultat, čisto brez alergij (trkam), ampak k temu sta po moje bolj  pripomogla 2 psa in maček.user posted image Za mano se ravno naš 5kg maček in moj partner borita za kavč user posted image ... sta se že zmenila.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.11.2008 20:57:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
20.11.2008 21:51:28   
Udb
Se mi zdi, da ga je pil od 7. meseca naprej.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali katera daje kravje mleko dojenčki do ...
21.11.2008 14:16:34   
annie
Od 10m naprej sem mu ga mešala z kašicami (Lino variante...)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?