|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 14:04:02   
the laura
Pozdravljene, naš malček je star 5 mesecev in me zanima kako ste oblačile oz. kako oblačite svoje malčke oblačite doma med zimskim časom in mrazom, ki je že in še prihaja, seveda, če se držimo temperature v stanovanju 21-22 stopinj?!

Hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 15:04:48   
J.L.
moja je doma oblečena vbody dolgi rokav, gor na njem ima še  kr. majčka, spodaj pa zokni in polovične dolge hlačke. imamo pa me 20 in 24 stopinj.

da še dodam, stara je 7m.


< Sporočilo je popravil J.L. -- 22.11.2008 15:05:19 >

(odgovor članu the laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 16:01:17   
Anitka
Naš bo naslednji teden star 6 mesecev in ga imam notri oblečenega v bodi z dolgimi rokavi (včasih ima čez majčko s kratkimi rokavi) ali pa bodi s kratkimi rokavi in čez majčka z dolgimi in pa žabe ali kakšne hlače + nogavičke. Imamo pa nekje 21-22 stopinj.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 16:39:31   
kaya2007
mi smo imeli (in letos bo podobno) bodi z dolgimi rokavi in majico z dolgimi rokavi, spodaj pa ponavadi samo žabice, če se mi je zdelo hladno, pa čez še kakšno trenerkico. pa itak še kakšne copatke, ABSke...
za ven se mi zdi pa da imamo letos več problemov kot lani, dojenčka imaš itak v vozičku in ga zaviješ, pokriješ..zdaj ko pa že skačejo naokoli, je pa res treba fajn oblečt, ko je mraz.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 20:11:53   
Tisana
Zgornji del: body z dolgimi rokavi (redko kdaj zjutraj, dokler se malo ne zgreje še čez body kakšno bombažno majico)Spodnji del: trenirka + nogavičke + malo debelejše ABS-keTemperatura v stanovanju: 21 do 24

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 20:52:26   
BUŠICA
Zgornji del: body z dolgimi rokavi (redko kdaj zjutraj, dokler se malo ne zgreje še čez body kakšno bombažno majico)
Spodnji del: trenirka + nogavičke + malo debelejše ABS-ke
Temperatura v stanovanju: 21 do 24



enako, le da pri nas T ne presega 22 stopinj.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačenje otroka pozimi
22.11.2008 23:53:50   
Leiah
nas je star 6 mesecev in ima cez dan oblecen body z dolgimi rokavi, cez ima vedno dolgo majcko. Spodaj pa ima nogavicke in hlacke. stopinj v stanovanju pa je okorg 22.
Za ven mu pa oblecem se bundico, kapo, pa kako trenirko oz.hlace cez, smo iz mrzlih krajev doma user posted image  Mali pa je se bolj zmrzljive sorte - po ocetu user posted image

_____________________________

Lp

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačenje otroka pozimi
23.11.2008 8:03:28   
pikica_30
Se opravičujem za nevednost: kaj so to ABS-ke?

Pri nas ima zgoraj bodi z dolgimi rokavi (še v tem kdaj zašvica) in spodaj žabice ali hlače s stopalkami ali trenirko z nogavičkami. Star je 6 mesecev in imamo 23-24 stopinj. Tudi spi samo v tem, pokrit je pa s tanko odejo in dekico (v spalnici je cca. 20 stopinj). Za ven pa damo čez samo zimskega pajaca in kapo, pa ga nikoli ne zebe. Zgleda je bolj vroče sorte - po mamici! user posted image

< Sporočilo je popravil pikica_30 -- 23.11.2008 8:06:41 >

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblačenje otroka pozimi
23.11.2008 8:09:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pikica_30

Se opravičujem za nevednost: kaj so to ABS-ke?



Po moje termo nogavice z bremzami spodaj.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblačenje otroka pozimi
23.11.2008 8:12:43   
pikica_30
IZVIRNO SPOROČILO: Volga 

Po moje termo nogavice z bremzami spodaj.


Saj se mi je zdelo, ampak sem raje vprašala... Hvala!!!

< Sporočilo je popravil pikica_30 -- 23.11.2008 8:13:05 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oblačenje otroka pozimi
23.11.2008 9:57:52   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: pikica_30

Se opravičujem za nevednost: kaj so to ABS-ke?



Po moje termo nogavice z bremzami spodaj.
 Res je. Hvala Volga. Eni temu rečejo bremze, eni ABS-ke, eni štoperji...

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oblačenje otroka pozimi
24.11.2008 12:49:05   
the laura
Punce hvala vam za pomoč, res ste prijazne, da tako hitro odgovorite, res ste mi pomagale.

Hvala še enkratuser posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?