|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adria
20.11.2008 13:34:26   
Lianna
Če dela katera od vas na Adrii naj mi prosim piše na ZS. Imam eno vprašanje.

Lp in hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adria
20.11.2008 13:46:01   
viv_
Jaz tudi...

Zakaj imajo tako puste sendviče? Za umret so!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adria
20.11.2008 14:25:58   
Ribica **
Zakaj imajo tako drage karte? user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 16:03:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Adria
20.11.2008 16:39:45   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Ja katera Adria?


Adria Airways

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Adria
20.11.2008 21:04:47   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Jaz tudi...

Zakaj imajo tako puste sendviče? Za umret so!


zdaj imajo itak solate ... ampak žal samo dve. user posted image

Posladek je pa zadnje čase zelo dober ... včeraj smo pa res dobili sendvič, pa je bil ok.user posted image

Mene pa zanima, kaj se zgodi, če zamudiš last check-in? Je kakšna varianta, da te še spustijo na letalo?
Se bom pa pozanimala naslednjič. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Adria
20.11.2008 21:07:40   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: živka
Ja katera Adria?
  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Adria
20.11.2008 21:09:29   
Anonimen
Mene pa zanima, kaj se zgodi, če zamudiš last check-in? Je kakšna varianta, da te še spustijo na letalo?


Odvisno kje.

Na Brniku ja, na kaksnem vecjem letaliscu pa no way.
Je 1x sodelavec zamudil, pa ga niso spustili...mi smo pa v avionu cakali zaradi megle, ene dve uri, se mi zdi.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 21:09:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Adria
20.11.2008 22:18:42   
nu_tella
Eno je če zamudiš "last check in". Tuki načeloma ni milosti. Je moj mel težavo še z »vip« izkaznico pomembne inštitucije za adrijo oz. letališče, pa je šou na službeno pot in je zamujal zarad službe in so sporočili odgovornim na letališču... Odvisno je od faze, v kateri je priprava na let. Če se ljudje še krcat niso začeli, če prtljaga še ni šla na letalo,… se da vse zrihtat, če je volja.   Če se pa prijaviš in ne prideš pravočasno do svojega izhoda, te pa parkrat pokličejo. Mislim, da majo neko proceduro kolkokrat in v kakšnem časovnem obdobju. Ker ti si dejansko na check listi za let, ni te pa na letalu. To ni ravno za se hecat s tem.   Mič II, ko bi vedla kak procedura je za vsem tem, če bi unega gospoda vzeli na letalo, ko ste že bili pripravljeni na let, bi razumela zakaj ga niso spustili gor. Letalo ni vlak, ki odpre in zapre vrata. Jaz tudi pred »strokovno razlago« nisem ;)
Hrane na Adrijinih letih pa raje ne bom komentirala user posted image



_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Adria
20.11.2008 22:20:26   
Anonimen
Mič II, ko bi vedla kak procedura je za vsem tem, če bi unega gospoda vzeli na letalo, ko ste že bili pripravljeni na let, bi razumela zakaj ga niso spustili gor.


Ja, vem, da je procedura, sploh na velikih letaliscih pac ne mores zamujat.

"Smesno" je bilo samo to, da smo mi se dve uri na letaliscu cakali, da smo vzleteli, on pa ni mogel gor user posted image .

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Adria
20.11.2008 22:37:24   
nu_tella
Ja sej meni je blo tudi malo blesavo, če povem "po domače". user posted image

Potem pa sem dobila "lekcijo" in zdej imam 100% razumevanje do pilotov in ne do tistega ki zamudi. Sej nočem da bi letalo na katerem sem, zaradi tega, imelo več možnosti, da gre kej narobe med poletom user posted image




_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
21.11.2008 0:03:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Adria
21.11.2008 10:44:32   
Lianna
Mene še nikoli niso klicali po zvočniku. Se mi pa redno dogaja da potem tečem in pridem glih ko ljudje začnejo hodit na avionuser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Adria
22.11.2008 11:20:26   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella



Potem pa sem dobila "lekcijo" in zdej imam 100% razumevanje do pilotov in ne do tistega ki zamudi. Sej nočem da bi letalo na katerem sem, zaradi tega, imelo več možnosti, da gre kej narobe med poletom user posted image



Potem sva pa zadnjič res imele srečo. user posted image Last Check-in ob 20:05, midve pridirkava ob 20:04, naj povem, da je bil res obupen promet do letališča.



(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Adria
25.11.2008 13:43:16   
skokica01

Mene pa zanima, kaj se zgodi, če zamudiš last check-in? Je kakšna varianta, da te še spustijo na letalo?
Se bom pa pozanimala naslednjič


Če zamudiš check in, skoraj 100% ni možnosti, da še prideš na letalo. Odvisno od letališča. V Angliji te zagotovo ne vkrcajo.
Če pa se checkiraš in te potem ni na boardingu, te pa iščejo povsod kjer je možno. user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?