|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:00:49   
čipka
Živjo, punce. Mene pa zanima, če ste pred svojimi otroki tudi kdaj nagi? Jaz in moj user posted image sva bila skozi navajena doma ali samo v spodnjem perilu ali pa tudi kdaj naga. Tako nama paše.user posted image Sedaj imava hčerko staro 3mesece in po moje to ne bi smel bit problem vsaj tja do recimo njene pubertete.user posted image   Ko sem bila še otrok-so se moji vedno tok skrivali-bog ne daj da se je kaj videlo..jaz sem bila pa vedno rada nagica in pol so mene moji postrani gledali.user posted image   Jah, kaj čem take sorte sem. Še dobro da imam takega user posted image ki je tudi rad nagec. Aja, pa imava stanovanje, kjer živimo samo mi3. Ker če bi bla v njegovi hiši pri ta-starih vem da bi itak skos not vletavali. Pa ni šans, da si oblečen oz. slečen po svoje. Sej bi jih kap, če bi kdo pršu noter in bi me vidu kdaj v spodnjem perilu ali pa celo nago. No da ne booste misle, sej če kdo pride na obisk,ali pa če je mraz sva itak oba v trenerki, da ne bo pomote.user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:16:14   
Akil
No, ja nagec glih nisem, ker me zebe ko psa. Sem pa navajena, da spim naga in tamali uleti zjutri v sobo pa nima nobenih problemov. Ko se je začel mal zavedat me je vprašal zakaj jaz nimam lulčija, pa sem mu lepo razložla.
Po mojem je to čist naravno.user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:16:57   
katra55
Jaz se pred hčerko (18 mesecev) ne skrivam, itak gre povsod za mano, tudi ko grem na WC in ko se tuširam čaka pred tušem.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:17:35   
Anonimen
Mene pa zanima, če ste pred svojimi otroki tudi kdaj nagi?


Seveda.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:25:59   
tjašun
Pri nas je isto, kakor nam paše, iz tuša pridem vedno v sp.perilu in se v dnevni oblečem, obe najni punci nimata nobenih problemov.Ko sta vprašali zakaj, sva lepo razložila in sedaj je mir. Pri mojih in njegovih je isto, smo dužina nagcevuser posted image . Sja smo vsi enaki, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:39:08   
Maleal
Pred otroci se ne skrivama.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:39:17   
nejcko
Naša dva sta stara 7 in 4,5 let in se (zaenkrat) še vsi nagi šetamo en pred drugimuser posted image

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 11:56:57   
čaki
naš 9,5 letnik že mal dol ali stran gleda, če se kdo sleče pred njim- da je on npr. na wc-ju, jaz pa se slačim za tuširanje, mal gleda dol in stran mu je že nerodno, tamala 4 leta pa itak še ne "porajta"

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:00:23   
nuala
Seveda!

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:26:01   
Gina
Seveda. Vsaj jaz, moj je bil drugače vzgojen, pa se glih sleče ne, v gatah pa glih tako okol hodi. Tudi pri nas doma, ko sem bila še majhna, smo se preoblačili en pred drugim, pa kopali in vmes čvekali v istem prostoru. včasih ko je bilo zelo vroče, smo tudi nagi okrog skakali, pač nismo polagali nobene pozornosti temu...itak smo hodili v fkk kampe. Kakšne posledice pa lahko ima to na otroku, če vidi človeka natur? A smo garjavi al ogabni al kaj? 

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:36:25   
CatJa
Jaz ja, moj pa ne.

Na račun moje golote je mali že seznanjen od kod prihajajo dojenčki. Je čist spontano stekel ta pogovor (ko sem se noseča tuširala, mali pa mi je delal družbo), tako da mi je za kasneje prihranjena ta zadrega. Oz. jaz zadrege tako ne vidim.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:45:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Seveda. Vsaj jaz, moj je bil drugače vzgojen, pa se glih sleče ne, v gatah pa glih tako okol hodi.


Enako.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:46:09   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mene pa zanima, če ste pred svojimi otroki tudi kdaj nagi?


Seveda.



Se podpišem user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 12:49:01   
mateyka
če te ne moti, ko te bo mala/mali kdaj grdo za bradavico potegnil(a) in očija za pimpka al pa jajčka, potem kar veselo nude away user posted image samo počakaj da shodi, pa bo takoj veselo user posted image
jaz naši zize pokazat ne smem, jo takoj napade in veselo ščipa.. user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 13:09:27   
Najaa
Doma se nismo skrivali en pred rugim in tudi pred tamalo se ne skrivava z možem.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 13:22:53   
klaja
Jaz z goloto nimam težav, saj sta mi tako ali tako vedno v bližini, tako da me vidita, ko se preoblačim, v kopalnici, .. Moj je sicer malo bolj v zadregi glede tega, ampak v gatah pa se večkrat sprehaja po stanovanju. 

< Sporočilo je popravil klaja -- 22.11.2008 13:23:41 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 15:09:39   
Anonimen
Smo nagci, ja.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 15:23:03   
Dashenka
Ja, seveda smo nagci, po potrebi tudi pozimi.user posted image

Kaj pa vem, tudi moja starša (sicer oba "predvojna letnika") sta nagca skakala iz kopalnice po stanovanju, tako, da se mi zdi to popolnoma normalno.



(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 16:30:02   
kaya2007
mi smo nagci, predvsem v kopalnici in na morju..pa tudi moji starši se nikoli niso skrivali in se ne spomnim, da bi mi bilo kot otroku kdaj kaj čudno.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 17:13:13   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

mi smo nagci, predvsem v kopalnici in na morju..pa tudi moji starši se nikoli niso skrivali in se ne spomnim, da bi mi bilo kot otroku kdaj kaj čudno.


Ja, pri nas je bilo enako, pri mojem doma pa ne - ni nikoli videl ta starih nagih, tako da bomo videli, kako bo on kaj pred otroci, sedaj je (prva) še dojenček. Verjetno bo tisti stil, kot ste ene napisale - nag ne, ampak v gatah user posted image Drugače pa mi smo se pa skupaj dosti kopali, ko sva bile s sestro male, je ata govoril, naj si mamo pogledava, ker bova take midve čez par let, pa sva se smejale in govorile, da to pa ziher ne user posted image - ampak potem v puberteti pa ni bilo nekega šoka, kot ga menda eni otroci doživijo.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 17:14:57   
Bubamaraa
jap....noben se ne skriva pred tamalo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 19:05:50   
šnucika
se ne skrivamo in sedaj ima tri leta,pa ji je lepo jasno,kaj imajo fantki in kaj punčke....in nima kakih pribliskov otipavanjauser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 20:18:02   
NRMM
Se ne skrivava pred otroci.Itak hodita povsod za nama.Ta velika 3 leta,že ve,zakaj je ati fantek (ma luleka user posted image ),tamali pa še itak ni nič jasno 1.5 let.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ste nageci pred otrokom?
22.11.2008 22:23:32   
sanja nk.
hello
ja hmmm ko sta bila majhna ja smo se kdaj tudi skupaj skopali ali pa stuširali , v fkk kampe pa nismo nikoli bili ker jih tudi jaz ne maram, ne vem tam imaš potem obvezo da se slečeš , moja fanta pa sta oba malo sramežljiva glede tega in smo s tem da je kdo nag pred nekom končali ko sta bila oba nekje v šoli, smo pa zjutraj ali pa zvečer vsi v spodnejm perilu po hiši, kar pa je nekaj čisto normalnega user posted image user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ste nageci pred otrokom?
24.11.2008 12:06:13   
Freycha
Midva se tudi ne skrivava user posted image  Čeprav je mojemu malo neprijetno, ko zagleda njegovega luleka, pa ga hoče na vsak način prijeti in ji tudi ne pusti, ampak skriva se pa ne.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?