|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Žebeljan- nuhalna svetlina
23.8.2011 17:23:44   
Anonimen
Pozdravljene!

Lepo prosim za podatek, če katera mogoče pozna dr.Žebeljana v Mariborski porodnišnici ker sem pri njem naročena (na napotnico) za nuhalno svetlino. Zanimajo me vaše izkušnje ali izkušnje kakšne poznanke v zvezi z njegovim delom in strokovnostjo. NS zame predstavlja velik pomen.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.Žebeljan- nuhalna svetlina
23.8.2011 21:06:34   
danyy
Jaz pri njemu sicer nisem bila, sem pa slišala kar veliko pohval.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Žebeljan- nuhalna svetlina
24.8.2011 9:52:04   
karmen7
On je moj ginekolog, pa sem zato imela tudi pri njemu morfologijo. Ti imaš morfologijo ali nuhalno? Meni je super, vse mi je razložil in povedal, vse pokazal, res si je vzel čas in me ni poslal po petih minutah ven. Če imaš kakšno vprašanje ti odgovori, pogledal pa je res vse kar je možno. Še delovanje ledvičk in prav tam je opazil razširjene pielone pri našem fantku, tako da so me še bolj spremljali z uz čez celo nosečnost.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Žebeljan- nuhalna svetlina
11.7.2012 9:04:31   
beba75
Same pohvla za dr. Žebeljana. Boljšega ginekologa si ne bi mogla omisliti( pa sem jih kar nekaj menjala). Mene je celo nosečnost spremljal, napravil nešteteo uz imam ogromno slikic in še bi lahko naštevala. Nuhalna pa je trajala pri njem cca.25-35min, res ti vse razloži vzame si čas. To je najboljše kar si lahko od dr. dobila!!!!


_____________________________

10.01.2012 sta na svet prijokala NIka in Nejc
Mami in ati sta presrečna

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?