|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naš zaspanček
31.3.2005 20:02:00   
Bejba
Naš sonček bi čez dan kar naprej spal, pa me zanima če je to ok. Saj se ne pritožujem, mi je čisto fino, ko lahko še kaj naredim ali si malo odpočijem (no, poglejmo resnici v oči - se priklopim na RR :)-).
Torej stari smo skoraj 5 mesecev in 3 tedne, pa naš dan izgleda takole:
- okoli 7.30 naš sonček z nasmehom na obrazku pogleda v novo jutro (mami mu z malo manjšim nasmehom zazeha v pozdrav :)-)
- sledi previjanje, preoblačenje
- hranjenje
- igranje do cca. 8.30 oz. 9.00

- SPANJE do cca. 10.30

- previjanje
- hranjenje
- sprehod oz. pohajkovanje naokoli (spanje v avtu za tja in nazaj)
- okoli 14.00 hranjenje
- igranje pol urice

- SPANJE od cca. 14.30 do cca 16.00

- previjanje
- hranjenje
- igranje

- SPANJE od cca. 17.30 do cca. 18.45, ko ga je treba zbuditi, da bomo tudi ponoči kaj spali ;)

- igranje cca. 15 min., ker več ne zdrži (smo že tečni)
- kopanje
- hranjenje

- SPANJE od cca. 19.45 do 7.30 zjutraj (z vsemi nočnimi vstajanji zaradi dude :grrr:)

SPANJE sem namenoma pisala z velikimi črkami, da boste videle koliko spi. Mi je to čisto všeč, problem nastane le ko kam gremo (npr. obiski, trgovina,...) in je kmalu prava mala tečkica, ker je že zaspan. Povsod ga pa tudi ne moreš dati spat, v vozičku pa že nekaj časa zelo, zelo težko zaspi (če je res huda sila).
Ali preveč spi ali je to normalno :zmeden:?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Naš zaspanček
31.3.2005 20:16:58   
Anonimen
Moja bo 5.4. stara 5 mesecev in tudi veliko spi:

- spat gre ob 19.00 in spi do 6.30 potem jo previjem, nahranim in jo dam v posteljo, v kolikor ne zaspi (v večini ne) se igrave in telovadive. Potem jo nahranim okrog 10.00 (če zaspi po 7.00 uri je od 10.00 naprej budna) in
- spi do 13.00, nakar se najeve in greve na sprehod in seveda spi, največkrat tam do 15.30, potem pa se ob 16.00 nahranive in ne spi do nočnega spanja.

Se pa moram tudi pohvalit, da že tretji dan spi v svoji sobi. Nikoli je ne uspavam na rokah, ampak mi sama pokaže, da je zaspana. Se joče in menca z rokami po očkah in se prosi v posteljo.

Se pa ne carta rada na rokah. Zadnji teden se je začela malo stiskat na moja prsa če jo imam v rokah in je tako lepo :love::love::love::love:!

Vidiš, da ne zaostajamo dosti za tabo.

Aja! Enkrat ponoči prosi dudo in enkrat ji dam čaj (za namočit usta 5 ml:zmeden:)

Bojana

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Naš zaspanček
31.3.2005 20:27:25   
Bejba
Tudi jaz lahko mojega sončka pohvalim, saj podnevi in zvečer zaspi sam, brez uspavanja. Pokaže mi da je zaspan, ga položim v posteljico in že zaspi :bravo:. V svoji sobi pa spi že od 2,5. meseca :bravo: (prej v zibelki pri nama v spalnici):bravo:.

Ponoči pa nimamo take sreče z dudo kot vi, Bojana26, jo moramo namreč x-krat na noč popraviti :(.
No, ampak saj veš kako pravijo: če ne bo hujše, še umret ne bo treba :)-:)-:)-.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Naš zaspanček
31.3.2005 20:42:00   
iva01
lepo tebi, moj sicer že spi celo noč ampak čez celi dan največ dve uri če vse minute skupaj seštejem,včasih mi je že kr mal hudo ko čez dan niti urce ni da nebi rabla gledat kaj je z njim.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Naš zaspanček
31.3.2005 21:32:56   
Anja167
Pri vaši starosti smo tudi toliko spali (trikrat na dan po uro in pol), tako da me je že kar skrbelo, kako bova jedla gosto hrano (kdaj, kdaj se bova dojila), potem pa je od šuba spal samo še enkrat po uro in pol in dvakrat po pol ure. Zdaj pa včasih tudi toliko ne več. Vse mine, brez skrbi! :)-:)-:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Naš zaspanček
1.4.2005 6:27:18   
BARBARA R.
Pedijatri pravijo, da mora dojenček poleg nočnega spanja še podnevo spati najman 2x. Tako, da mislim, da ni nič preveč.
Tudi naš 10 mesečni sonček spi 3x na dan in še celo noč. od 20.30 - 08.45

Pravi, da otrok raste medtem ko spi.

:muca:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Naš zaspanček
1.4.2005 7:03:49   
Natas@
Naše spanje je pa takole. Zbudi se ob 7h, potem je ponavadi ob 9h že tako zmatan, da zaspi za 20 minut, potem na sprehodu tudi kdaj oči skupaj vrže za kake pol ure in to je včasih tudi vse do 19h ko se gre kopat in spat. Saj obstajajo včasih tudi dnevi ko spi 2x po uro in pol do 2, ampak so tako redki, na žalost ali pa na srečo kdo bi vedel.
Ga pa lahko pohvalim, da je danes prvič prespal celo noč, od 20h do 7h. Ponavadi smo zmeraj enkrat vstali, pojedli in zaspali nazaj. Na čim več takih noči, čz dan pa naj mu bo, samo da ne bo kaj zamudil, samo kaj če potem jaz zelooo težko sploh kaj naredim.
Aja, na obiskih nikoli ne spi, ker mu je vse tako zanimivo, v avtu pa če ni ne vem kako zmatran ali pa se ne peljemo predaleč (več kot 30 minut), zadnje čase tudi ne zaspi več.
Lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?