|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:35:27   
gruffalo
Zanima me, kako ve oblečete svoje mulčke za v vrtec zdaj, ko se začenja mraz? Mi mu damo pod hlače žabe, sam mu jih v vrtcu slečemo, ker imajo notri vroče. problem je takrat, ko jih tudi v vrtcu peljejo ven. Od vzgojiteljic res ne moreš pričakovat, da bodo vsem 14 otrokom oblačile še žabe in podobno. Meni je sicer najboljša rešitev kombinezon. Spodaj ga oblečeš primerno za noter, ko pa grejo ven, pa je tudi dovolj toplo napravljen.
Kako vi rešujete to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:38:08   
Petraa
Ima žabe ali dokolenke

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:40:57   
Mišni
Pa ne moreš mu že zdaj kombinezona gor dajat.
Jaz sem v našem vrtcu vprašala eno pomočnico, ki je imela tudi svoja otroka v tem vrtcu. Je rekla, da ima ona svojadva kar lepo v žabah in trenirkah, ker da je po tleh mraz, otroci se pa večinoma po tleh igrajo.
Tako da moj je potem v mrazu imel tisto kao smučarsko spodnje perillo pod hlačam ali pa toplejše hlače.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:45:43   
kajalin*
Moja Lin bo stara 4l,pa pr nas še ni tolk maraz za žabe.Oblečem jo normalno hlače mačka zimska jakna,če pa ima krilo jo pa oblečem žabe in dolg plašček.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:47:34   
Gordana-3
mi damo tudi žabe, nič ju ne preoblačim zjutraj, ko ju pripeljem tja. bi še s tem preveč časa porabila. sta lepo v žabah, tankih oz. hulahopkah, če imata kavbojke ali kakšno trenirko, če imata pa bolj tanke pajkice, pa imata malo debelejše žabe. za kombinezon pa je še malo prezgodaj. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:51:24   
aluš
Moj bo star pet. Do sedaj je imel hlače  in nogavičke. V petek smo uspeli kupit dokolenke. Ampak gledam napoved za jutri bo še bolj mraz. Tako, da bomo zgleda morali dat žabe oz. smučarsko perilo spod.

Kaj pa zgoraj? Imate že bunde? Naš je danes šel še v majički z dolgimi, pulover in res topel in debel velur. Ampak ne vem, mislim da bom dala jutri bundo in žabe. A bo pregorel??

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 11:58:03   
Mišni
Kaj pa zgoraj? Imate že bunde?


Ja, moj 6-letnik jo ima že nekaj časa. Spodaj pa bombažno majico. Ko bo bolj mraz, bo imel še pulover spodaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 14:20:15   
nuala
Uh, spodnje perilo, majčka s kratkimi rokavi, bermude, ne pretople nogavičke in zdaj že ene 10 dni dam čez še tanko majico z dolgimi rokavi. Pa sandalčke.user posted image

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 14:28:30   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Uh, spodnje perilo, majčka s kratkimi rokavi, bermude, ne pretople nogavičke in zdaj že ene 10 dni dam čez še tanko majico z dolgimi rokavi. Pa sandalčke.user posted image


user posted image user posted image danes imamo tudi mi sonce user posted image pa ni za sandalčke...user posted image Uživajte na toplem jugu! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 16:10:38   
misa4
Moja ima 5 let pa ji ne dam nč žabic, kasneje ko bo pod nič. Ima pa spodnjo majčko, majico z dolgimi rokavi, pulover in brezrokavnik. Kape ali traka tudi še ne nosi. Se držim pravila v jeseni čim kasneje, spomladi pa čim dalj in res še nismo imel bolečih ušes.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
17.11.2008 19:13:18   
Aja1
Naša je stara dve leti in ji tudi še ne oblačim žabic. Oblečem jo v hlače, bodi s kr. rokavi, majčko z dolgimi rokavi in bundico. Pa seveda nogavičke, čevlje in rutko/kapo.

_____________________________




(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
18.11.2008 6:40:46   
neanja duo
No,danes je -1stopinja pri nas.Bom pa dala žabe namesto dokolenk,hlače,spodnjo majčko,pulover,bundo.

lp

nd

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
18.11.2008 9:36:33   
lilka
Do sedaj sem dajala podložene hlače in nogavice, potem sem pa ta teden vprašala v vrtcu kakšna je preksa z žabami, pa je rekla, da naj bodo v nahrbtniku, ker jih bodo one oblačile. Naše otroke v jaslih itak slečejo, ker imajo tam vsi enake hlačke in jih itak oblačijo in preoblačijo.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
18.11.2008 12:19:47   
zaspanka
mene pa moti ker imajo tako nizko temp. ko ga pridem iskat ima vedno čisto ledene nogice in rokice. popoverček mu notri slečejo. ko pa spijo jim slečejo še hlače in jih pokrijejo z neko rjuhico. ali je tudi drugje tako? kolikor se jaz spomnim se mi nismo nič slačili hlač v vrtcu.
tako, da imam resen problem s tem oblačenjem. vsak dan gredo namreč tudi ven (skupina 2-3 leta), tudi če malo rosi oz. če ni sonca in sploh ne vem kdaj mu začet oblačit žabice. za notri bodo preveč žabe in hlače, za ven bi jih pa danes, ko je bil minus kar rabil.
ne vem, čisto sem zmedena...

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
18.11.2008 12:23:15   
Jagodka*
Ne enemu ne drugemu fantu nisem nikoli v življenju oblekla žab. Vedno, ko je bil najhujši mraz dokolenke. Pa sta oba vedno bila zdrava. Sedaj manjši ima oblečeno bundo, spodnji del trenerke, ki je kosmaten, majico, spodnje perilo, nogavice in superge. Večji pa si že sam izbira, kaj bo imel oblečeno.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
19.11.2008 20:42:06   
Nončika
Do sedaj še nismo oblekli žab. če bo se pa stopnjevalo pa bomo pričeli tudi z žabami. ma oblečene dokolenke, hlače in pulover. in seveda bundo.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Jagodka*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
19.11.2008 20:54:47   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: zaspanka
ko pa spijo jim slečejo še hlače in jih pokrijejo z neko rjuhico. ali je tudi drugje tako? kolikor se jaz spomnim se mi nismo nič slačili hlač v vrtcu.


Slečejo jim hlače in jih pokrijejo. Enako v jaslih in 2. starostni skupini.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
19.11.2008 20:57:16   
N _ B
17-mesečnih: body kratek rokav, majčka, žabice in trenirka. Za ven ima še zg. del trenirke in bundo.

5-letnica: sp.majčka, majica dolg rokav, dokolenke in podložene hlače ali tanke žabice in tanjše hlače. Za ven še tanjša jopa oz. pulover in bunda.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
20.11.2008 17:27:01   
zaspanka
ampak če nima žabic in ima samo nogavičke je pa ubistvu čisto nag ko gre spat, samo z rjuhico pokrit. saj ima doma tudi pižamico in ni samo v plenici. po moje jih ne bi smeli slačit, če nimajo spodaj žabic. tako da ima vsaj eno plast na sebi...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
20.11.2008 21:06:45   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: zaspanka
samo z rjuhico pokrit.


V našem vrtcu imajo čez zimo takšne tanjše kovtrčke, čez poletje pa rjuhico.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
21.11.2008 10:09:36   
karin412
Jaz oblečem obema žabe,pa jih same slečejo hlače, vsaj pred spanjem oz. pred kosilom, da ne umažejo hlač. Malega so imele tudi navado slečt do bodija,ampak sem prepovedala, tako da ima zdaj žabe gor.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
21.11.2008 20:25:05   
muška
ja kaj jim boste pa pozimi oz, ko bo pritisnil mraz oblačile, če imajo že zdaj žabe pa bunde?

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
21.11.2008 21:15:13   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja kaj jim boste pa pozimi oz, ko bo pritisnil mraz oblačile, če imajo že zdaj žabe pa bunde?


Dnevna temperatura pod 8 stopinj je zame zima. Če imam jaz žabe pod hlačami, jih ima tudi otrok.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
21.11.2008 21:53:07   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja kaj jim boste pa pozimi oz, ko bo pritisnil mraz oblačile, če imajo že zdaj žabe pa bunde?


Če je zjutraj -5 st,ko ju peljem v vrtec,je pa že skoraj fino,da imata žabe.

16 mesecev:žabe,tanke hlače,bodi kratek rokav,majčka,bunda.......v vrtcu jo slečem,tako,da je samo v žabicah in majčki

3 leta: enako kot tamala in jo navadno tudi slečem v vrtcu v žabe,ampak je ravno danes rekla,da sta ji vzgojiteljice rekle,da je v vrtcu mrzlo in,da ne sme biti v samih žabicah user posted image .Ampak imajo v igralnici ziher 25st.




_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako jih oblečete za vrtec??
21.11.2008 22:08:35   
Freycha
Naša (16m) je imela za v vrtec (navadno greva peš) žabe in tanko trenirko, zgoraj pa bodi z dolgimi rokavi, zgornji del trenerke in anorak. V vrtcu je ostala le v žabah in bodiju.

Sedaj pa, ko je očitno res mraz pritisnil bom pa dodala še ene nogavičke, sicer ima takoj mrzle noge, pa namesto anoraka jo bom začela v bundo oblačiti. Vse ostalo ostane enako.....

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?