|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paradižnik,..
27.11.2008 23:19:18   
madasa
Kdaj ste dale vašim user posted image  cel paradižnik. Jaz ji ga dajem od 8m, vendar brez semen.
Ali je res da so pri kiviju alergene samo tiste črne pikice? Imamo namreč domač kivi in bi ji garada dala za poskusit pa si ne upam.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 7:55:51   
Tisana
Ne vem, zakaj se ti tako mudi, če pa lahko povsod prebereš in slišiš, da sta tako kivi kot paradižnik alergena in ju odsvetujejo v otrokovi prehrani do njegovega prvega leta starosti. Saj je obilica druge zelenjave in sadja na razpolago.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 8:17:53   
memole80
Mi smo naši dali pri 6. mesecih. Starši imaj paradižnike, tako da sem med poletjem naredila paradižnikovo omako. Dam ji pa kar celo, s semeni vred.

Ma za kiwi sem slišala, da semena se odstrani, češ naj bi motila otroka, ampak jaz ji dam tudi semena.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 9:45:01   
kajajaka
Ne vem, zakaj se ti tako mudi, če pa lahko povsod prebereš in slišiš, da sta tako kivi kot paradižnik alergena in ju odsvetujejo v otrokovi prehrani do njegovega prvega leta starosti. Saj je obilica druge zelenjave in sadja na razpolago.


Jaz pa MADASO čisto razumem. Bi pača rada dala user posted image  nekaj domačega... naša je za paradižnik in kivi še premajhna in ju bo dobila šele naslednje leto, ko bomo imeli domačega... tistih prešpricanih paradižnikov in kivijev iz Maroka ji ne bi dala tudi po 1 letu... zaenkrat je vse domače (jabolka, krompir, špinača, korenje...)

Madasa jaz bi ji malo dala za poskusit. Če te je strah pa se posvetuj s patronažno. Vsekakor je boljši domač kivi kot kupljeno jabolko... user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 15:39:44   
gajči
Jaz mu dajem cel paradižnik in kivi od 9m.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 21:25:27   
annie
Naš je domač paradižnik jedel že pred 1.letom, kivi pa sem mu sedaj začela dajat in ga ima ful rad. A da so pri kiviju tiste pikice alergene? Jaz prvič slišim user posted image Je pa res, ko se pokaka so noter od kivija tiste pikice in sem se prvič kar ustrašila, kaj je sedaj tole user posted image

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: paradižnik,..
28.11.2008 22:20:00   
kaya2007
paradižnik drugače sploh ni alergen, misli da je pri njem večji problem špricanje itd.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: paradižnik,..
29.11.2008 9:51:01   
tejč29
Matija ima sedaj 8 m kivi (s semeni vred) sem mu dodala/zmiksala k banani že pri 6,5 m in paradižnikovo omako (z domačimi paradižniki) sem mu tudi dala pri 6,5 m in prav obožuje testenine s to omakico. Pa tudi citruse že jemo in nima nobenih težav. Pravzaprav mislim da je poskusil že vse sadje in zelenjavo, pa tudi stročnice in zelje pa ni bilo nič narobe - samo malo več je prdekal, ampak na srečo njemu in nam to ne povzroča nobenih težav....

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: paradižnik,..
29.11.2008 9:59:56   
Mišni
Če mu daš paradižnik, je fajn imeti Prapko pasto doma, ker možno, da jo bo otrok  potreboval.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: paradižnik,..
29.11.2008 21:43:50   
botrca
Jaz paradižnik uporabljam pri kuhanju, kiwi mu pa še nisem dala. Star bo 1 leto.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: paradižnik,..
1.12.2008 10:03:46   
bomboncek
jaz sem pa prebrala, da po novem se paradižnik uvaja že prej. kot tudi glutenska živila.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?