|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 11:32:15   
Pupa1
Živjo!
Nekje sem zasledila, zdaj pa ne najdem več teme...... ali so res lahko mandarine in pomaranče vzrok (pri malih otrocih) za vneto ritko? Kaj pa kivi in ananas? Ima kakšna take izkušnje? Hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 11:34:47   
muška
uf seveda! Moj mali je imel po ananasoven soku krvavo rit, tako se mu je vnela user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 14:36:40   
neli99
pri nas isto, le da mandarine in pomaranče, ananas ne. pa sokovi (fruc in podobno).  je pa to blo lani pozimi ko je mel sine leto in pol, letos pa lahko poje ful mandarin pa je ok (zgleda tut to prerasejo) user posted image  

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 15:54:19   
živa
Moj enoletnik po kiviju, če ga ne previjem takoj, ko se pokaka.

Lp,

živa 

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 15:56:54   
Najaa
Moja je imela po vseh agrumih in tudi ananasu rdečo ritko. Še zdaj pri 2h letih jo ima včasih.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 20:14:00   
Žabika
Tudi "naša" ritka rada odreagira na nekatere vrste sadje; ribez, ananas, mandarine. Ampak ponavadi hitro mine. Sigurno najbolje pa je, če ritko takoj po kakanju previjemo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
29.11.2008 20:38:04   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Živjo!
Nekje sem zasledila, zdaj pa ne najdem več teme...... ali so res lahko mandarine in pomaranče vzrok (pri malih otrocih) za vneto ritko? Kaj pa kivi in ananas? Ima kakšna take izkušnje? Hvala...

Lahko so. Naša ima po grahu vedno rdečo ritko.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
30.11.2008 21:07:48   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Moj enoletnik po kiviju, če ga ne previjem takoj, ko se pokaka.

Lp,

živa 


Pri nas isto. Če je kivi moram ful pazit kdaj je pokakana da jo takoj previjem, ker se ji drugače ful vname ritka


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
1.12.2008 13:09:22   
mateyka
uh, naša je bla na začetku vsa vneta, in to za vse surovo sadje. sem ga morala prestavit zaradi tega (smo prekuhavali za nekaj minut vse razen banan), ker je mela skoraj rane na ritki user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rdeča ritka zaradi hrane
1.12.2008 14:05:52   
Lenny
Zagotovo je lahko tudi hrana kriva. Pri nas so bile to mandarine.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?