|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 12:56:40   
Anonimen
Danes sem bila na NS in so me tako prestrašili, no jaz se zlezla skupaj!!
Mi je naredila NS, vse v redu, ampak je otročkov utrip 185bpm!! Pa ga je dvakrat merila in je bilo obakrat isto! A je možno, da se je tako prestrašil, ker ga je precej drgnila, da je imel tolikšen utrip!! Je na rezultatu res izven normale!??

Tako sem šla potem takoj še na dvojni hormonski test, na rezultatu pa piše da naj bi zaradi tega bilo nekaj narobe s srčkom ali pa pač neka genska okvara, trisonomija 13!

Če katera kaj ve, ali je imela sama takšne izkušnje, naj me prosim malo pomiri!!

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 13:59:08   
poli*
Če ti niso kaj posebnega rekli, se ne sekiraj.
Pri meni je imela user posted image  na NS 180/min in to samo zaradi tega, ker sva se minuto pred tem toliko smejala z mojim v čakalnici, da sem prišla vsa rdeča not h pušenjaku.user posted image  Pa mi je rekel: "a je mamica malo razburjena?" user posted image

Upam in želim ti, da ni nič narobe z malčkom!! Čene pa pušenjaka vprašaj na med-over.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 14:07:37   
lenika
Ne vem sicer kako je z utripom v tako zgodnji nosečnosti, je pa mene zaradi previsokega utripa v 36.tednu poslala v bolnišnico, kjer so ugotovili, da je bil takrat otrok samo malo bolj aktiven in se mu je zato dvignil pulz. So mi rekli, da če jaz tečem, se mi tudi pulz dvigne in sem bila pomirjena.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 14:39:14   
TanjaK
Tudi meni je na NS ugotovil nekoliko povečan srčni utrip, vendar je rekel, da naj se ne sekiram.
Menim, da če bi obstajala dejanska možnost, da gre kaj narobe bi te itak poslali na  nadaljnje preiskave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 19:04:08   
Anonimen
To je za dojenčka čisto normalen utrip. Povišan je tam nad 200...

LP

(odgovor članu TanjaK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 23:10:51   
Anonimen
Tudi jaz sem se ustrašila na NS ko je imel moj miškolinček utripa 173, pred tem pa mi je povedala dr. da je normalno od 150 do 170...no pa je večkrat merila, pa se ni spremenilo...je pa res da je delal nekake prevale in skakal, verjetno je to bilo to. Sem pa potem šla še na THT test v 16.tednu in je bilo vse uredu...zdaj sem v 27.tednu. upam da bomo zdravi. Je pa res zoprno, kako te vsaka malenkost prestraši, a ne?
Jaz v 1.nosečnosti nisem pol toliko vedela o vsem tem, pa mislim da je bilo veliko boljše in lažje za mene, zdej se pa za vsako res obremenjujemo...

Sigurno če ti ni nič rekel, ali rekla, je potem uredu...samo vem kako je če si sam na tem. Pri meni je bilo le 3 čez, pa že panika...
Želim ti lepo in zdravo nosečnost....


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previsok otročkov utrip na NS!!
1.12.2008 23:37:50   
Anonimen
No, jaz sem ta prva anonimna!

Sej to je, ker mi je zdravnica sama rekla, da je izven normale! In je imela res tak zaskrbljen pogled!! Pa sem tudi gledala po strokoni literaturi in je normalen utrip 130-160! Je dvakrat pomerila in je bilo obakrat do pikice isto!
Jaz upam, da je to zaradi tega ker ga je res fejt dregnila, da je razburjeno stegoval rokice in nogice, to se je jasno videlo!!
Pa mi je potem na podlagi tega predlagala DHT in me sedaj res zelo skrbi!!

Hvala vsem za prijazne odgovore!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?