|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 17:59:40   
Anonimen
Tiste, ki ste še dojile in ponovno zanosile - vas najbrž niso bolele zize al kako? Ste sploh imele na začetku kakšne znake?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 19:32:59   
Jančika_
Jaz sem imela takšen izpuščaj kot v prvi nosečnosti, to mi je dalo najbolj misliti. Zanosila sem pa 5 mesecev po porodu, še brez M, ob polnem dojenju, in ni bilo načrtovano (enkrat samkrat se nisva zaščitila, ker sva rekla, ah, saj prvega sva delala tak dolgo, da nima zdaj kaj bituser posted image user posted image ), tako da sem na nosečnost res pomislila samo zaradi znakov. Se pa zdajle res ne spomnim, kaj je še bilo poleg tistega izpuščajauser posted image . Aja, ene dvakrat mi je bilo rahlo slabo, to se tudi spomnim. Pri dojkah nisem pa nič opazila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 19:52:26   
Blejka26
tud jaz se ne spomnim da bi imela kakšne znake nosečnosti..sva samo 2krat na polno in enako sem mislila,da ne more biti nič ker je pri prvem trajal..pa sem vseeno zanosila.Menstruacijo sem imela samo dvakrat pol je pa zamujala in sem naredila test in bil je pozitiven.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 22:03:19   
*Mojca*
mene pa zanima če je katera izmed nosečk bila brez znakov nosečnosti (boleče prsi, špikanje v trebuhu,...) pa je delala test samo zaradi izostale menstruacije?

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 22:12:32   
Maxica
Jaz sem tudi tisti čas, ko sem zanosila, še dojila prvega sina. Test sem naredila zgolj zaradi zaostale menstruacije, drugih znakov sploh nisem imela. Prvič se spomnim, da sem imela tak čuden železen priokus v ustih, pa špikanje v prsih, v drugo pa nič od tega. Potem, ko sem že naredila test, pa šla na tisti prvi pregled h G. v šestem tednu, sem bila pa že taka čudna, utrujena, pa malo slabosti, brez bruhanja.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
6.10.2007 22:27:37   
adeja
Ja tudi jaz sem zanosila in še dojim. Sem čist na začetku nosečnosti, ta teden sem naredila test. Znake pa sem imela kar vse po vrsti. V začetku špikanje v trebuhu-takoj po ovulaciji, zadnji teden-ko bi morala dobit menstruacijo pa že slabosti in sedaj ob večerih že zelo napet trebuh. Sva pa tudi samo 2x in sem bila prepričana da bo treba kaj več delat na tem in da ne bo ratalo v prvo.

_____________________________

Nika je najin sonček.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
7.10.2007 12:19:18   
živa
Jaz sem nehala dojit kak teden po zanositvi, ko še nisem vedela za nosečnost. In sploh nisem imela nobenih znakov razen zamujanja menstruacije. V prvo sem vsaj pogosteje hodila lulat, v drugo pa še to ne. 

Lp,

živa

(odgovor članu adeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.10.2007 20:51:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
7.10.2007 21:01:18   
Blejka26
jaz nisem imela nobenih znakov in sem naredila test zgolj tega ker mi je zamujala menstruacija

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
8.10.2007 14:49:17   
Naja30
Okoli dneva, ko bi morala dobiti M, sem bila strašno utrujena, vrtelo se mi je in zeblo me je zelo, kot da bom zbolela.

Prsi so me začele bolet nekje v 7t, pa še dojim. Je zoprno, ker tamala včasih ful vleče, mene pa bradavice že prav skelijo in utripajo od bolečine.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znaki nosečnosti - dojilje
2.12.2008 21:09:34   
masa006
jaz pa sem nova in bi se vam pridruzila ce smem tudi jaz sem noseca ampak nimam pa nobenega znaka razen bolecih prsi in se ze sprasujem ce je kaj narobe,imam pa se eno vprasanje pri g. sem narocena sele konec decembra takrat bo 11.tednov   mislim pa da bi moral prvi pregled biti pri 8.tednih ker po izracunu na ringaraji in ostalih straneh sem sedaj v 6.tednu in ne vem a naj cakam na datum ali grem prej.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




se vam zdi?
cupacups

se vam zdi da bi naša država lahko bolje poskrbela za nas?

da (93%)

ne (7%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!