|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PegPerego Skate
3.3.2009 17:51:32   
cukr07
V poplavi vseh vozičkov, mi je nekako najbolj všeč PegPerego Skate. Sploh, ker se športni del čisto poleže in bi ga lahko uporabljala že od samega začetka.
Zanima me kako ste uporabnice tega vozička zadovoljne z njim in kako se obnese na različnih terenih (asfalt, makadam)?


_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PegPerego Skate
3.3.2009 18:14:44   
n.nati
Mi ga uporabljamo že 9 mesecev in moram rečt, da je super voziček,gre super tudi po makadamu - samo fiksiraš sprednja kolesa in je ok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PegPerego Skate
3.3.2009 18:35:27   
gajka
Mene je od Skate-a odvrnilo dejstvo, da je športni del nekam ozek. Zato sem se odločila za GT3, ki se ravno tako čisto poleže in mi ni bilo treba kupovati košare.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PegPerego Skate
3.3.2009 19:59:24   
misamuk
Sicer še nisem ponosna lastnica, bom pa kmalu, ker je odločitev padla.
Drugače sem kolebala med: Bugaboo Cameleon, Concord Neo, Mutsy in Skateom. Izbrali smo Skate (zelenega) ker:
- ima 2 velika, 2 mala kolesa (zato tudi vsi ostali vuzeki ne pridejo v poštev)
- ima dva v enem (brez da bi preostali deli bili nekje v kleti/stanovanju)
- gre gor Maxi Cosi lupinica
- se krasno zloži in je normalnih dimenzij zložen
- lahko obrneš od/proti sebi
- cena (v primerjavi z ostalimi zgoraj naštetimi)
- je sicer mičkeno težji (konkretno košara), ampak ni sile tudi za moje neutrjene roke

Tako da, mi smo izbor zaključili, je bilo pa huje kot nakup avtomobilauser posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PegPerego Skate
3.3.2009 20:04:15   
misamuk
IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Mi ga uporabljamo že 9 mesecev in moram rečt, da je super voziček,gre super tudi po makadamu - samo fiksiraš sprednja kolesa in je ok user posted image user posted image user posted image


Hojla, ker si že ravno uporabnica, te bom pokoristila za par vprašanj, če smem:
- pol makedam ni problem ? Mojega moža namreč skrbijo ravno sprednja kolesca. Midva sva iz Ljubljane in bi "makedamsko" bil v uporabi po Tivoliju, PSTju in Rožniku. A gre brez problemov (če si slučajno iz Lj) ?
- a ga ti v avto zlagaš skupaj s košaro, ali daš košaro dol ?
- iz pločnika/na pločnik (čez robnik) se normalno zapelje/dvigne ?
- baje prodajalke rade rečejo, da je kmalu preozek, kar je meni sicer čudno, ampak ti maš 9-mesečnika/mesečnico, povej: gre komot noter ?
Hvala!!!

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PegPerego Skate
3.3.2009 20:16:09   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima glede tega Skate-ja ... namreč košara in športni del sta ista zadeva. Košaro povprečen otrok preraste tam nekje pri 5ih mesecih in kako potem v to isto košaro, spremenjeno v sedež, a po dolžini isto dolgo, lahko poležiš naprimer enoletnega otroka??? Mi ni čisto jasno tole user posted image .

(odgovor članu misamuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PegPerego Skate
4.3.2009 12:37:14   
jullie
..moja sorodnica ga ima in je zelo zadovoljna...no edino z lupinico ni bila, je rekla da bi naslednjič MC kupila ...

http://www.youtube.com/watch?v=MCk3FrcoQSk


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PegPerego Skate
4.3.2009 21:12:33   
tiamia
Tudi mi ga imamo in smo zeloo zadovoljni..user posted image user posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?