|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Svoja soba
9.12.2008 12:53:36   
MTFP
pozdravljeni,

sicer nas loči še kar veliko mesecev do našega prvega dojenčka. Ampak bomo v kratkem prenavljali stanovanje, pa me zanima ali ste imele novorojenčka v spalnici (v posteljici) ali v otroški sobi. Ker bova spalnico menjala, je fino, da vem, ali si pustiva prostor za otroško posteljico, ali ni potrebno. Sobe sta čisto zraven...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Svoja soba
9.12.2008 12:58:19   
Lunca1
Midva sva imela oba 2 meseca v spalnici, potem smo jih dali pa v svojo sobo. Pogoj je bil celonočno spanje.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Svoja soba
9.12.2008 12:58:35   
sonček75
jaz sem prvega user posted image dala v sobo pri 1 mesecu,sedaj 2 user posted image pa takoj, ko sva prišla iz porodnišnice.Meni se zdi fajn, da ne slišim vsakega njegovega giba in stokanja,ko pa zajoka ga pa slišim.Sedaj je star 2.5 meseca in mi spi od 21-22 pa do 4-5 potem ga podojim in spi naprej do 7-9 ure.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Svoja soba
9.12.2008 13:07:37   
maja24
Jest mam mojo pikico v spalnici že od samega začetka in bo tut pr nama ko bo eno leto stara.
Mislm da si nebi oprostila,da bi se ji kej naredl,ko bi bla v svoji sobi,jest jo pa nebi slišala.Spi mi pa že 3,5m celo noč.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Svoja soba
9.12.2008 13:19:17   
*alja*
Spi v svoji sobi od 2 mesca naprej. Sedaj je stara 3 leta in nimam nobenih problemov z spanjem. Ob 20.00 v posteljo pa do 7.30 zjutraj.

Beibifon sem mela čist poleg njene postelke slišala sem takoj ko je zastokala (pa še soba je čist poleg).


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Svoja soba
9.12.2008 13:26:44   
hubi
Od tretjega meseca je v svoji sobi in prespi celo noč. Zraven postelje sem pa imela babyphone.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Svoja soba
9.12.2008 14:18:14   
Februarka08
Jaz sem jo dala v svojo sobico, ko se ni več hranila ponoči. Prej se mi je zdelo brezveze da bi vstajala in jo hodila dojit v sobicouser posted image itak je najlažje jo vzeti ven in jo dati k sebi... no, vsak po svojeuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Svoja soba
9.12.2008 14:25:15   
Anonimen
Jest mam mojo pikico v spalnici že od samega začetka in bo tut pr nama ko bo eno leto stara.
Mislm da si nebi oprostila,da bi se ji kej naredl,ko bi bla v svoji sobi,jest jo pa nebi slišala.Spi mi pa že 3,5m celo noč.


podpišem! pa tudi se mi zdijo tak majhni bogi pikeci, da se komaj rodi, pa že mora it v svojo sobo, da mamica ne bi slišala njegovega premikanja user posted image

(odgovor članu Februarka08)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Svoja soba
9.12.2008 14:34:51   
karamela6
Tudi jaz jo imam pri sebi v spalnici. Ima svojo posteljico in spi v njej, razen tu pa tam kdaj pri nama. Ne razumem, kako se vam lahko zdi fajn, da ne slišite vsakega giba in stokanja. Saj pa jok ni edini pokazatelj, če je kaj narobe. Kakorkoli, jaz jo imam pri sebi in jo bom imela do takrat, ko bom dojila in bo prespala celo noč + ko bom sama pri sebi presodila, da je dovolj velika, da ima svojo sobico. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Svoja soba
9.12.2008 14:37:17   
špelin@
Res je pogoj vsaj približno celonočno spanje. No, če se zbuja 1-2x, ni panike, če pa celo noč po malem teži in se vsake nekaj minut zbuja ter dere, je težje izvedljivo... Zato bo naš mali princ očitno še nekaj časa spal pri nama user posted image  - njegova posteljica je malo stran od najine v isti sobi.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Svoja soba
9.12.2008 21:29:48   
lilprincess
Najina Zoja je od prve noči spala v svoji sobi, v svoji postelji, sva pa midva kupila dvosed za njeno sobo, ki se raztegne v ležišče in sva prvi mesec spala pri njej. No, jaz nisem nič spala, ker sem cel čas preverjala, če še diha:). Potem sva pa šla spat v spalnico, ki je nasproti čez hodnik, vsi smo imeli odprta rata, pa jaz še baby phone ob ušesu, čeprav boš videla da sploh ni potreben ker takoj ko bo dojeneček malo gloje zadihal, boš že budna:)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Svoja soba
11.12.2008 18:48:17   
Menčy
nAŠO PRINCESKO SVA DALA V SVOJO SOBO pri 6. mesecih.

(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Svoja soba
11.12.2008 19:03:26   
botrca
Če imaš prostor za sobo pusti, ampak za kasneje ko bo večja. Jaz bi imela sobo če ne bi imeli prostorske stiske zato spi pri nama.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Svoja soba
11.12.2008 19:17:39   
Skye
najini dve princeski sta v svoji sobi že od prvega dne, ko smo prišli iz P. user posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Svoja soba
11.12.2008 21:27:54   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

podpišem! pa tudi se mi zdijo tak majhni bogi pikeci, da se komaj rodi, pa že mora it v svojo sobo, da mamica ne bi slišala njegovega premikanja user posted image




zakaj bogiuser posted image  Jaz sem tudi svojouser posted image  že prvi dan dala v sobo z sestrico, pa sem kljub temu slišala vsak njen gib po babyphonu. 

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Svoja soba
11.12.2008 22:01:53   
slovenka
Jaz sem pa tako čustveno čutila potrebo, da je pikica pri meni - prva dva meseca sem nekje bila ful težko ločena od nje, tako da sva bile pogosto skupaj v postelji, se stiskali... nekje od 6 tedna sva jo zvečer dala spat v zibko ob postelji in ko sva se ponoči dojili, je potem ostala pri meni do jutra, potem postopoma sem jo dala že nazaj v zibko ob koncu dojenja. Pri dobrih 4 mesecih več nisem imela dosti mleka (tako da se je dojila po eno uro), pa sem ji ponoči naredila flaško in jo kar v spanju nahranila v zibko. Sedaj je stara pa 5 mesecev in je zibka premajhna, tako da smo jo preselili v kinderpet, samo je ta še zmeraj v spalnici - sva ga imela prej v sosednji sobi, ampak se nama še ne zdi primerna za svojo sobo, tudi zato, ker se ponoči zbudi 1-2x, pa bi tudi meni bilo težje odhajat v drugo sobo, čeprav je zraven spalnice. Sploh ko me včasih zbudi samo, da ji dudo popravim...

Tako da pri tej odločitvi računaj na čustva, ko bo dojenček rojen, in pa na njegove spalne navade - tega ne moreš vnaprej predvidet. Če bi naša spala od začetka cele noči kot nekateri dojenčki, bi verjetno tudi prej romala v svojo sobo, tako pa... 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Svoja soba
13.12.2008 17:14:12   
TIMOTY
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Midva sva imela oba 2 meseca v spalnici, potem smo jih dali pa v svojo sobo. Pogoj je bil celonočno spanje.


Se pridružujem! Pri nas je bilo popolnoma enako, ko je začel ponoč spat je šel v svojo sobo in jo imamo glih tako zraven spalnice, tako da če zajoka ga slišiva.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Svoja soba
13.12.2008 17:29:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

pozdravljeni,

sicer nas loči še kar veliko mesecev do našega prvega dojenčka. Ampak bomo v kratkem prenavljali stanovanje, pa me zanima ali ste imele novorojenčka v spalnici (v posteljici) ali v otroški sobi. Ker bova spalnico menjala, je fino, da vem, ali si pustiva prostor za otroško posteljico, ali ni potrebno. Sobe sta čisto zraven...



Naš je star 6,5 mesecev in je še vedno v najini sobi (v svoji posteljici). Se pa še zmeraj dojiva tudi ponoči. Sicer pa ga njegova sobica že čaka - ko bo seveda celo noč prespal.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Svoja soba
21.12.2008 20:33:19   
meta21
Moj Lovro spi v svoji sobi od dopolnjenega 2. meseca. Takrat nekako je začel spat celo noč. Je pa res, da se še vedno ponoči zbudi, pa vzdihne, malo pocmoklja in pobrca...in spet zaspi. Dokler je bil pri nama v spalnici sem bila nonstop v nizkem štartu za hranjenje, ker sem samo poslušala, kdaj bo zajokal. Zdaj pa sva zjutraj oba naspanauser posted image

Jaz mislim, da potrebuješ prostor v spalnici. Pravzaprav ne razumem, a boste steno premaknili bližje k postelji al eno omaro več kupili, da ne bo prostora za posteljico? Vsaj za zibko menda bo, ne?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?