|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergije
21.11.2008 10:35:58   
ANITA D.
Pozdravljene mamice ki imate doma alergetike in tudi jaz sem ena izmed vas.Na kratko bom povedala naše stališče.Ko je bila ta mala stara 2,5 so ugotovili alergijo na KM,jajce,pomanjkanje cinka i n atopijski dermatitis.Pri 1,5 pa še na lešnike,mačjo dlako.Zdaj je stara mal več kot 2 leti in se še zmeraj borimo s tem,naj več problema mamo s kožo.Če ja kateri do klepeta naj se oglasi ali piše na ZS.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergije
23.11.2008 7:22:37   
Naty*
KLIK

Pridruži se user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergije
24.11.2008 12:05:40   
manja143
Pozdravljena Anita,

naša Lina je prav tako alergična na vse živo (mleko, jajca, dlako, cvetni prah,...). Pomagamo si z bioresonančnimi terapijami. Mi hodimo v MB v ambulanto BIoMedicine (02/2511261). SMo zelo zadovoljni, saj smo določene elementa že odpravili, tako da ti svetujem obisk bioresonančnega terapevta.

lp in obilo uspeha pri reševanju težav.
manja

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergije
24.11.2008 13:08:55   
ANITA D.
pozdravljena manja143
jaz sem bila na bioresonansi že lani,vendar ni bilo nobenega učinka ali napredka.zanima me koliko je pa stara Lina?glih včeraj smo bili na obisku in je pojedla mal smokija in jo je začelo srbet okrog ust in po prstkah lp anita d. 

(odgovor članu manja143)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergije
9.12.2008 18:23:17   
manja143
Zdravo Anita,

naša Lina je stara zdaj 9 mesecev. Mogoče pa niste dovolj dolgo vstrajali ali odpravili vsega. Lini počasi uvajamo hrano po hrano in vse na kaj so rekli da smo odpravili, nima več odzivov na koži... Potrebno pa je skrbet, da ji daješ skupino hrane po 3-4 dni, da dejansko opaziš, katera stvar škodi...

lp

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergije
10.12.2008 12:19:22   
lana38
Smokiji so čisto neprimerna in nezdrava hrana za otroka, tudi če nima nobene vrste alergije. Moj starejši otrok je star 11 let, pa se zelo izogibam tega, da bi jedel smokije.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu manja143)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergije
10.12.2008 13:59:19   
ANITA D.
Saj vem ampak otroci so se igrali in nisem takoj opazila da je smoki saj drugač zelo pazim pri hrani in pijači,saj ima dieto urtika 3.

Lp.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




imena
baby girl 29

katero ime vam je lepše??

taj (25%)

ožbej (19%)

tilen (36%)

maj (21%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!