|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banjica ali čebriček?
8.12.2008 16:29:16   
orto2
Nekaj sem zasledila, ne pa dosti, ali pa sem spregledala. Kaj je bolje za kopanje, banjica ali čebriček? Me ne zanima, kaj je modernejše, ampak priročnejše, za daljšo uporabo,... kakšne izkušnje?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: banjica ali čebriček?
8.12.2008 16:32:14   
Pikapolonica_
Čebriček. Priročnejše, prijaznejše dojenčku.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: banjica ali čebriček?
8.12.2008 16:41:15   
snikolina
Po moje je bolje banjica-glede daljše uporabe. Za čebriček sem slišala, da ugodno vpliva na otročka. Lahko pa si nabaviš oboje. 

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banjica ali čebriček?
8.12.2008 17:11:25   
Jančika_
Imeli smo oboje; banjico sem kmalu podarila naprej, čebriček pa  smo pri prvem otroku uporabljali do enega leta (je bil malo večji, Shantala). Pri drugem otroku smo ga uporabljali do starosti 6 mesecev, ker je vstajal v njem. Banjice prvi otrok ni maral, vsakič je pri kopanju jokal, v čebru pa se je dobro počutil. Tudi za nosit in dvigovat mi banjica ni bila preveč praktična, ker gre vanjo več vode in je težja.

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banjica ali čebriček?
8.12.2008 17:43:20   
max81
 
mi smo imeli oboje...čebriček mi je ful fajn, pa še priročen je, pa moja 2 sta oba ful uživala v njem k sta ga pa prerasla smo pa začeli uporabljat banjico
če ga rabiš ga za simbolično ceno prodamuser posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: banjica ali čebriček?
9.12.2008 10:02:33   
mišk
Pri nas imamo oboje, a sem čebriček uporabljala samo dvakrat. Prvič, da sem ga sprobala in drugič, da sem mu dala še eno šanso da me prepriča.user posted image  Mi je bla banca priročnejša, ne vem. Bom pri drugem user posted image  spet sprobala čabriček.
Drugač pa, ko kupuješ banjico, kupi tisto, ki ima odtok vode, recimo od bebe you v BC.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: banjica ali čebriček?
9.12.2008 11:45:37   
zaspanka
mi smo imeli oboje, pa smo ga dali v čebriček samo 1x. mu je bila banjica bolj všeč ker je lahko brcal in šprical. nama pa tudi.

je pa res, da sva ga vedno kopala oba z možem. če bi bila sama bi ga verjetno lažje kopala v čebričku.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: banjica ali čebriček?
9.12.2008 21:03:15   
mayci
Meni se zdi tudi banjica bolj uporabna, oz. za daljši čas. Čebriček smo imeli pri babici, tako da če smo tam prespali kakšno noč, smo lahko malčka malo umili, vendar se mi ne zdi posebej praktičen.. Še glavo otroku težko umiješ v čebričku. Po mojih izkušnjah raje vzemi banjico.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: banjica ali čebriček?
10.12.2008 11:14:57   
Hope2
Mi imamo banjico in malček ful uživa v njej. Je pa kar fajn velika, tak da lahko malčka "vozakam" gor pa dol in takrat najbolj uživa in se smejčka. Ne vem, če bi tako užival v čebričku, zato ga niti ne bomo nabavljali. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?