|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex in nosecnost
13.12.2008 1:11:21   
Anonimen
zivjo imam eno vprasanje
slisala sm da sex v nosecnosti nc ne skoduser posted image  sam me pa zanima a je kj narobe ce gres s svojim do konca ali mora pravocasno odnehati(sej veste kaj mislim da ne spusti svoje plavalcke not)?????
mogoce se vse skp mal cudn slis sam k to se nikje nism zasledila o sexu sm ce to kj skod ampak o tem pa res ne........najlepsa hvala za odgovor
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex in nosecnost
13.12.2008 7:28:48   
detelja
v nosečnosti smo vse malo blj prestrašene za vsako malenkost, za to sploh ni nič narobe, če se postavi tudi tako vprašanje. če je nosečnost normalna (brez krvavitev, prehitrega odpiranja...)imaš lahko normalne spolne odnose. nam so v MŠ (mat.šoli) rekli, da bi naj uporabljali kondom ali pa da bi naj prišlo do izliva zunaj nožnice (vzrok: bakterije-v nosečnosti se hitreje lahko okužiš, sperma ti lahko mehča maternični vrat in se prehitro odpiraš) na koncu nosečnosti ti pa bo g. svetovala, da čim več user posted image  seveda, če bo rok že tu otroka pa še ne bouser posted image . da pa boš 100% pa je najboljše, da kar vprašaš svojo g., kako in kaj glede sexa...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex in nosecnost
13.12.2008 11:13:58   
cupacups
spolne aktivnosti niso prepovedane v nosecnosti, razen ce ti tako ne rece G.
kar se pa tice "plavalcev"..pa ...odsvetujem, ker lahko sprozijo predporod...v materinski knjigi ti pise...preberi si

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex in nosecnost
13.12.2008 11:45:39   
daisyb
živjo,

jaz sem sedaj v v11 tednu in imava s partnerjem nezaščitene spolne odnose....po tem, kar prebiram sem sedaj kar mal v strahu, čeprav mislim, da nimam kakih vnetij. ker se malo vidiva imava bolj malo spolnih odnosov.do trikrat tedensko. a mislite, da je hudo narobe, če mi on spusti noter? bom pa naslednjič ginekologinjo kaj povprašala...saj, če je kaj narobe se vidi na UZ..ali je potreben kak pregled?

lp,

daisyb

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex in nosecnost
13.12.2008 15:17:26   
detelja
daisyb z plodom ne more bit nič narobe pa tudi drugače naj ne bi bilo nič narobe, če on pač pusti plavalce not...lahko pa se začne vse skup mehčat-prezgodnji porod...saj si verjetno že slišala, da proti koncu gin. svetujejo, da naj čim več sexamo, da se bomo hitreje odpirale in hitreje rodile...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex in nosecnost
13.12.2008 15:40:04   
rj1808
daisyb,mi2 s partnerjem sva celo prvo nosecnost imela nezaščitene sp.odnose..in je vse bilo ok..celo probleme sem imela z odpiranjem..user posted image Sedaj sem spet noseca, v 29.tednu,in imava spet redne spolne odnose,vcasih celo vsak dan,(hormoni..user posted image ) in do sedaj je bilo vse ok..Lp..pa ne skrbi..raje se idita malo poseksat..user posted image user posted image

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex in nosecnost
24.12.2008 12:51:16   
anja31
mene pa zanima ena zadeva....jaz sem na rizični nosečnosti v 9-10 tednu zaradi izcedkov ....ginekolog mi sicer ni odsvetoval odnosov...jih pa z možem nimava trenutno...

sem prebrala, da pri ženski obstajata 2 vrsti orgazma: vaginalni in klitorični. Zanima me, če so prepovedani samo spolni odnosi, kjer gre dejansko za odnos s fizično aktivnostjo (vaginalni orgazem) ??

kaj pa če ženska doživi klitorični orgazem tako, da je v bistvu skoraj na miru in jo mož draži s prstom, brez da prodre v nožnico...po mojem je razlika ...kaj pravite??? Tega nisem zasledila na netu, zato pa sprašujem...


(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex in nosecnost
24.12.2008 13:01:41   
biba14
Anja31 : Men je G odsvetoval odnose, ko sm zakrvavela...tak da čudno, da te ni opozoril.
lp

< Sporočilo je popravil biba14 -- 24.12.2008 13:02:17 >

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex in nosecnost
25.12.2008 11:09:47   
daisyb
glej..spolni odnosi niso nič škodljivi....lahko tudi spusti vate...le, da moraš paziti na okužbe in bakterije. na začetku nosečnosti ni nič narobe, če spusti plavalce vate, hehe! proti koncu pa se raj mal pazi, ker res sperma mehča maternični vrat ipd. in lahko sproži prezgodnji porod.
jaz sem se isto spraševala, ker so vse pisale, da ne sme partner psustiti sperme vate..in sem se mal bolj pozanimala o tem. vsekakor pa povprašaj tudi ginekologinjo, da boš bolj sigurna.

lp,

daisy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex in nosecnost
25.12.2008 11:14:45   
daisyb
živjo vsem,

hvala vsem za odgovore....in nasvete glede spolnih odnosov. zaenkrat imava s partnerjem nezaščitene spolne odnose in tudi spusti vame...kokrkoli pa se pazim glede čistoče zaradi kakih okužb. na koncu pa je res bolje, da bi imela kako zaščito....do takrat pa je še nekaj mesecev.

lp,

daisy


(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?