|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGANJALEC- BABY CENTER
15.12.2008 13:17:37   
muta
Zdravo:
Zanima me, če ima kdo poganjalec Bosito Bear. Jaz sem ga kupila v Baby centru. Imam problem, ker se volan snema. Sem nesla nazaj v Baby center pa so mi ga nazaj dal- baje da ga nisem jaz dovolj. Saj  je vedno trdno gor, ko pa se 13 mesecev stara hčerka nekaj časa igr se sname. Včeraj se je kar močno na špičko, ki nosi volan udarla.

Prodajalka je povedala, da se snema zato, da lahko poganjalec zložim. Saj je ok, da se snema, sam bi se mogel pod večjo silo snemat. Za moje pojme to ni varna igrača, če jo  lahko sname otrok.


Ali ima še kdo isti problem?

Evo še link od poganjalca:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=131272


Ali ima mogoče kdo poganjalec my little princess kot je ta na spodnji povezavi. Nas volanu sem videla da ima varovalko in je pritrjen z vijakom. Kako ste zadovoljni z njim.

Evo link:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168852










< Sporočilo je popravil muta -- 15.12.2008 13:18:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGANJALEC- BABY CENTER
15.12.2008 13:38:14   
analucija
ja mi smo imeli isti problem. rešit smo ga mogli sami. tako da je moj oče dal en vijak in ga fiksiral. zdaj je boljše

(odgovor članu muta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.12.2008 13:50:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu analucija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGANJALEC- BABY CENTER
15.12.2008 13:55:57   
benika
Mi imamo enakega, le da je druge barve. Z njim se bozi 3 letnig, ga prevrača in dviguje, pa nam volan še ni odpadel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGANJALEC- BABY CENTER
15.12.2008 14:23:51   
bskrle
Mi imamo tega roznega, super je. Na njem se vozijo vse  3 naše punce.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGANJALEC- BABY CENTER
15.12.2008 14:59:29   
jakaracman
Ta prvi je naša ful padla z njim pri sosedu.
Ta drugi naš je zelo podoben in je odličen.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?