|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   amnioskopija
19.12.2012 13:09:58   
Anonimen
Zdravopunce

tiste, ki ste šle na amnioskopijo v Kranju, zanima me kolikokrat ste šle, preden sovas poslali rodit?
Ali ste bile že kaj odprte? Jest sem bila enkrat in sem odprta 2 cm, zanima me kdaj me bodo poslali, saj bi pšla rada čimprej?


hvala za vse odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: amnioskopija
19.12.2012 14:59:13   
Ploha
prevečkrat...okol 6x...vedno precej čez rok...odprta pa za 1-2 prsta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: amnioskopija
19.12.2012 18:00:35   
hubi
5x, obupna reč. user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: amnioskopija
19.12.2012 18:31:43   
hubi
Aja, odprta pa nič.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: amnioskopija
19.12.2012 20:06:09   
Anonimen
Punci a so vama potem sprožiliporod po tolikoh amnioskopijah, odprti pa nista bili nič?
Kako je potekalo?

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: amnioskopija
19.12.2012 22:47:49   
Ploha
prvič so mi porod sprožl, drugič in tretjič pa je šlo spontano...na vseh amnioskopijah sem bila enako odprta, nič več z vsako naslednjo,...prvič me je iz meni neznanega razloga obdržal (9 dni čez rok), drugič se je samo začelo (12 dni čez rok), tretjič pa so mi hotl že sprožt, pa sem se z dohtarco dogovorila, da še mal počakamo, glede na to da smo vedl, da je narobe datum, da je biu otrok ok, da nikol še nism imela zelene plodovnice, pa tolk čez rok, tako da sem potem rodila 17 dni čez rok...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: amnioskopija
20.12.2012 8:30:53   
Anonimen
Hvala.
Kako pa so vam sprožili porod? Ali so popadki boleli bol kot naravni, ste imela epiduralno ter kdaj so vam jo dali?
Sama sem danes tretji dan čez rok in imam jutri zopet amnioskopijo. Bomo videli kako bo.

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: amnioskopija
21.12.2012 20:51:19   
hubi
Jaz sem bila 14 čez rok. Dobila sem tableto za mehčanje vratu, a ni delovalo. Spontano mi je odtekla voda, dobila sem umetne popadke, a sem se v 4 urah odprla samo za dva cm in na koncu imela cr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?