|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 12:46:15   
Spark

Imam punčkico, ki bo drugi teden stara 4 mesece, pa me zanima, kdaj se začne uvajati gosta hrana?

Lp:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 12:48:29   
total
Jaz sem nekje pri 4,5 začela z sokeci jabolke,korenčka postopoma.

lP:sloncek:

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 13:09:23   
pravljica
jaz isto kot total...nekje pri 4,5 mesecev 1. žlička jabolčnega soka (iz naribanih jabolk)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 16:01:19   
BARBARA R.
Ko bo pokazala interes.Mi smo nekaj dni pred četrtim mesecem ponudili prvo žličko jabolčne kaše.

:muca:

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 18:35:25   
Spark
Moja punči je polno dojena. In ji skušam dati vsaj malo čajčka, pa ga noče. Probala sem ji ga dati po žlički pa iz flaške, pa ne gre. Zato me skrbi, kako bo ko bo potrebno dodajati drugo hrano.

Lp

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 21:41:28   
ZARA
...jst sem zacela pri 4 mesecu kar z babano,korenjem,jabolkom,ker ni hotla pit sokov niti ni marala kupljenih kasic...
tko da se zdej vse sama delam (11 mes)
Ni bila dojena,a ti se dojis,Spark??

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 21:43:00   
ZARA
aha, sem vidla odgovor...sej ce je polno dojena ne skrbi zarad caja,vse ob svojem casu...baje dobi s tvojim mlekom dovolj tekocine...

lp

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj uvajanje hrane?
7.4.2005 22:00:37   
Ajsha
Ne skrbi, kako bo. Ti kar polno doji do 6. meseca, naj se ti nič ne mudi. Z prezgodnjim uvajanjem goste hrane narediš več škode kot koristi. Skratka, jaz sem izključno dojila do 6. meseca in ko je bila punčka zrela za gosto hrano sva začeli uvajati in vsako stvar je lepo sprejela - sedaj je vse, no razen močno začinjene in industrijsko pripravljene hrane. Dojim jo še 2x na dan in sva obe zadovoljni in zdravi!!

LP!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj uvajanje hrane?
8.4.2005 13:10:33   
Spark
Hvala punce.
Zlate ste.:rozica:

Lep dan vam želim

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?