|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 12:32:57   
valentina.

Ojla,
včeraj sem naredila ta vražji test z glukozo :grrr: in sem danes dobila izvide, ampak nobene žive duše da bi mi povedala če je v redu ali ne (moj G je šel malo na relax :morje:). Prva meritev na tešče je bila 4.5, druga, eno uro po 50 glukoze pa 7.3. Kaj je to dobro ali slabo?
Sigurno je kakšna strokovnjakinja tle gor.

Hvala pupe in LP, valentina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 12:37:15   
Rozalija
Lahko pokličeš tudi os. zdravnika, da ti razloži izvide.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 13:03:29   
Anonimen
Jaz sem imela 7,2 pa so rekli, da je vse okej.


(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 13:20:42   
trnuljcica
jst sem mela 9 pa sem morala nazaj
ti pa tud sestra pove
ce je kaj narobe oz. ce moras nazaj prit
tako da se ne sekiri
:nosecka: 32t

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 15:41:25   
miševi
Mislim, da je do 7,8 vse ok.

LP:rozica:

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 16:26:59   
Naja31
Jaz sem imela po eni uri 7,1 in so mi rekli, da je to ok. Zdaj se pa ne spomnim katera vrednost je meja.
Pa kako so ti lahko povedali izvide, ne da bi ti povedali kaj to pomeni? :zmeden: Meni so to pvoedalui tam kjer so me testirali.

Lp, N.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 19:02:25   
bobek05
Jaz sem tudi imela OGTT v MB bolnici. Meni so rekli, da je meja 10... (jaz sem imela na tešče 3.6, drugo pa 5,3 nato je začel spet padat), tako da po moje še ni neke panike, ti pa vseeno priporočam, da malo paziš kaj poješ, ker te bodo drugače dali na dieto - kar pa ful ni prijetno. Poskusi jesti čim več sadja in zelenjave in se izogibaj maščob in sladkorja..
Saj vem da ni lahko in da nam v nosečnosti marsikaj zadiši, ampak še vedno bolje, da se paziš zdaj kot pa da te potem vržejo na dieto...

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za tiste ki se kaj spoznate na ta OGTT
8.4.2005 21:09:35   
valentina.

Hvala, punce.

Naja, izvide so mi povedale sestre iz laboratorija, samo niso hotele komentirat, so rekle, da naj govorim z G, njega in sestre pa ni.

LP, valentina

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?