|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberčice -15
7.4.2005 8:51:15   
bambi
Ja pa kje smo oktoberčice????? Kako ste kaj??? Meni je še kar slabo in že odštevam dneve, ko bom prišla v 13. teden, ker upam da bojo slabosti minile. Imela sem pa včeraj neke rahle krče in ful močan beli izcedek in sem že bila čisto panična :(:(. Danes je hvala bogu bolje. A imate tudi ve kakšne krče in izcedek????

V sredo imam nuhalno in me že malo stiska, vesela sem, da bom zopet videla svojo :duda:, malo me je strah, a upam da bo vse OK.

Sem pa sedaj ugotovila, da bom resnično morala stopit v trgovine in si kupit kakšne hlače, ker lahko oblečem samo še dvojne 3/4 hlače in ene elegantne s črtami, pa še te si moram po kosilu odpeti..... O kavbojkah ne morem niti sanjati več..... Hlač, ki sem jih naročila preko Neckermanna še pa nisem dobila.

Dajte se malo javit :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Bambi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:02:56   
bambi
Mi pa v MB nimamo Popka, vsaj jaz ne vem, da obstaja.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:24:14   
Udb
Ahoj!
Jaz sem kar fajn - mal manj mi je že slabo. :bravo::bravo::bravo: Nuhalno imam v soboto - sem že čisto nestrpna!! ;)

Hlače so aktualne samo ene - upam da bodo zdržale, ker so že čisto znucane!! ;)

A je vas kaj strah? Mislim poroda in potem bebice? Ker mene vsake toliko časa.....panika!!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:29:56   
žužu
da se še jaz malo javim sem. pri nas vse okej, nuhalna je bila okej, mi jo je zmerila kar moja ginekologinja brezplačno. hlače sem pospravila v najtemnejši kot v omari, najhuje je bilo pospravit stran poletno garderobo, lepe kratke ikice in oprijete hlače:( a bo bolje, drugo leto bomo spet kot iz škatlice:bravo:
slabost se včasih še pojavi. pred nekaj dnevi mi je bilo slabo dva dni skupaj za znoret, sedaj sem že dva dni okej.
naslednji pregled imam konec aprila.
lep dan vsem:metulj:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:33:49   
Tejčika
Pozdravček tudi od mene,...

slabosti so zdaj v 14 tednu minile,....le utrujenost še kar traja. Nuhalna je bila ok, pregled imam spet čez 14 dni.

Hlače ne grejo zapret več nobene, pridelala sem 2 kg, tako da jih imam sedaj 57. Uf, kaj šele bo.
Kako so kaj vaši kilogramčki?

Aha, izcedek je tudi pri meni prisoten. En dan bolj, drugi dan manj, ampak baje ni to nič hudega.

lep pozdravček,...in preženite deževni vikend!:((

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:43:48   
MojcaG
lep pozdrav!!

meni je vedno manj slabo, in tega sem res ful vesela, saj je bilo za znoret. moj nos je še pa kar občutljiv, ne smem zavohati parfumov, kave, cigaret.. pred nosečnostjo sem pa bila strastna kadilka. :) tudi jaz se lahko poslovim od kavbojk, drug teden grem v lj - v popek po nove stvari. nuhalno imam pa tudi jaz 18. in komaj čakam, saj sem do sedaj mojo pikico videla samo enkrat, na prvem pregledu. zredila sem se 2-3 kg, je bilo obdobje, ko bi samo jedla in jedla.. in je bila hrana edino zdravilo proti slabosti.. kako pa kaj vaši krvni izvidi? ste prebolele toksoplazmo?

veliko sončka vsem skupaj!:rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:48:15   
žužu
glede izcedka je pri meni isto. kak dan ful, kak dan malo.
tokso jaz še nisem prebolela.
moji krvni izvidi so okej, zaenkrat imam hb 124.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:48:28   
Tejčika
jaz sem toksoplazmozo že prestala. sploh nisem vedela.
pa ve?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:50:05   
pi
Zdravo,

jaz sem danes čisto na tleh. Glava me boli, slabo mi je, pa še visok pritisk imam, kar je za mene neverjetno saj imam vedno zelo nizkega.

Tudi mene velikokrat ščipa, sploh zvečer. Občutek imam kot da bom vsak čas dobila M:hudicek:. Na momente me zgrabi prava panika.

Jaz pa imam NS v torek 12.4. Po eni strani komaj čakam da bom spet videla svojo :duda:, po drugi strani pa me je strah rezultata.


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:51:01   
bambi
Oj MOjca, torej je nosečnost prava za slovo od cigaret.... Tudi jaz ne morem vohat parfumov in najbolj hudo mi je, ko si moram prav zobe. Ok zobne paste se mi dobesedno obrača....
Krvne izvide dobim jutri in bom vprašala, če sem toksoplasmozo že prebolela.

Zdaj pa si privoščim tuno in kruh, ker me že pošteno zvija....

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Oktoberčice -15
7.4.2005 9:59:08   
Udb
Mojca, jaz še nisem prebolela toxe!! :(

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Oktoberčice -15
7.4.2005 11:05:32   
Anonimen
bambi, kako te razumem, ker imam občutljive dlesni že pet let uporabljam sensodyne....do konca prvega meseca...zdaj ne morem videti niti embalaže, pa mož mi ful smrdi :ups: , če si s to pasto umije zobe...
Odločila sem se , da na NS ne grem, delala bom pa THT...
Pozdrav vsem :nosecka:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Oktoberčice -15
7.4.2005 11:43:20   
žlička
cau punce!!!

jaz sem se tudi zredila za 3 kg, ampak lahko nosim še vse hlače, punce, kere hlače ste naročile pri Nekermanu, dejte sporočit, če so ok????

jaz imam nuhalno čez 10 dni....9nebesa

počutje ok, sam imam težave z zaprtjem, začela sem pit donat in uzivat laneno seme, hvala bogu, prvi ucinki se ze kazejo, ker sem imela trebuh, kot v 4. mesecu

a imate ostale tudi kaj problemov z zaprtjem??


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Oktoberčice -15
7.4.2005 11:59:42   
pi
Tudi jaz imam grozne probleme z zaprtjem, še bolj kot to pa me jezi ker imam veliko mozoljev, koža na obrazu je grozna.

Kdaj bo boljše ? Tako sem se veselila :nosecka:, zdaj pa se počutim tako grozno. Čisto sem brez energije.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:05:50   
Udb
No, zaprtja sem se že rešila - bolje kot vsi donati in semena je pomagal stres!! :)-

O mozoljih...nimam komentarja....sem hujše kot kakšna pubertetnica :((:((:((

Sicer sem vesela da sem noseča, ampak tele tegobe bi pa jaz prepovedala!! :)-

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:16:24   
pi
Ste na NS oz. ali boste vprašale za spol ?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:43:31   
žlička
jaz bom vprašala, samo je malo možnosti, da se ze vidi spol, moznosti pa so, sploh za fantka se lahko prej vidi, ker nekaj binglja:)-:)-:)-

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:46:02   
SANJA2
Tudi sama imam prav vse tegobe, ki pestijo :nosecka:. Nobena me ni izpustila. Mazoljčki ...... nešteto:(
Zaprtje....:(( brez energije.

Na nuhalni sem že bila prejšnji teden, vendar pa za spol nisem vprašala saj nisem niti točno vedla da se to že vse vidi. Pa še na pregledu si tako vzhičen, da na to kar pozabiš :)))

papa

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:47:44   
cmokec
Ojla, jaz sem bila v torek na NS, pa se spol ni dalo videt. Drugače je bilo vse v redu. :bravo::bravo::bravo:

Sicer sem pa danes kot ena cunja. Blazno me glava boli, še radio in TV mi gresta na živce. Spokala sem se v banjo, pa ni pomagalo, zdej sem si pa kavo skuhala, upam da pomaga to.

Možen je pa glavobol od včeraj, ker sem se počla s svojim. :( S tamalo naju je hotel presenetit, da bi ši v začetku maja v Tunuzijo, men je pa vse žarnice ven pometal. Dve leti se tega ni spomnu, skoz sem jaz destinacije rihtala, zdej, k sem pa v bolniški, ko nama je končno uspelo, ko še zdaleč ne veva, če se bo v redu končal. Ne, on bi me odpeljaj z avionom na drugo celino v "civilizacijo".
Sej, danes vem, da sem preveč vzkipljivo reagirala, sam jaz se še zdej vsak dan v hlačke pogledam, če grem na stranišče, če je vse v redu (črnih iz tega razloga ne nosim). On pa Tunizija? :ups: Jaz se pripravljam, da se bom do poroda res na vse možne načine pazila, on bi pa do takrat izkoristil čas in letal naokoli, kot še nikoli do sedaj. Pa saj otrok ni samo moj? :ups: Še dons sem jezna kot :hudicek:.




(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Oktoberčice -15
7.4.2005 12:55:56   
pi
Cmokec tega mu pa res ne moreš zamerit. Tudi moj mož ima isto idejo. Tudi moj mož želi da gremo še malo uživat ker ko bomo spet imeli dojenčka to nekaj časa ne bo možno. Seveda pa je vse odvisno od nosečnosti. Če je vse ok, mislim da ni razloga zakaj ne bi šla.
Tudi jaz sem bila na začetku proti, sedaj mi je pa ta ideja čedalje bolj všeč. Raje se peljem 2 uri z letalom kot 6-8 ur v avtu.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Oktoberčice -15
7.4.2005 13:03:16   
cmokec
Pi, ti dam čisto prav, sam on ve, da gre lahko cela nosečnost še kako narobe. Bom vesela, če bom lahko donosila zdravega sončka in na avion spolh ne pomislim. Ker prev sva oba "delala otroka", zdej sem pa samo jaz rizično noseča. :ups: Pa še to očitno ni važno, ker se je pač že prijelo.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Oktoberčice -15
7.4.2005 13:17:01   
pi
Moški so včasih res nemogoči. Mojemu gre najbolj na živce, ker sem vedno utrujena, ker mi je vedno slabo, pa ker samo jamram in ša najbolj je narobe to ker mi ni do :sloncek::sloncek::sloncek:. Podnevi bi še nekako šlo, zvečer pa sem tako utrujena, da mi ni do ničesar.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Oktoberčice -15
7.4.2005 13:18:11   
Udb
Moram reči, da je moj pa zelo potrpežljiv, samo mojih nenadnih zasukov razpoloženja še čisto ne dojame!! :)-

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Oktoberčice -15
7.4.2005 13:49:49   
bambi
Ha, ha, ha, pri nama je pa ravno obratno in moj noče nikamor it, saj ga razumem, ker sem že imela probleme na počitnicah in pristala v bolnici.... ampak jaz bi pa vseeno malo nekma šla, vsaj do Poreča :(:(:(, in sedaj ko je 1. maj že tako blizu in bi morala nekaj rezervirat, se dela kot da ne sliši..... Sem ravno zadnjič popenila in pol mi še reče, da je škoda denarja, da bo sedaj čepel na morju, ko je še tak premrzlo in se ne more kopat, jaz se pa v bazenu tako in tako ne smem, pa kaj bova tam delala....pa pa pa .......

Sem si pa danes kupila hlače, nosečniške, 3/4, številko S, ki so mi v pasu še zelo prevelike, ampak so mi bile tako všeč, da sem si jih morala kupit. :bravo::bravo::bravo:
In na blagajni sem seveda morala vprašat, če jih lahko menjam, slučajno če bo kaj narobe (na nuhalni npr.) .... a nisem jaz eno budalo....


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Oktoberčice -15
7.4.2005 14:25:56   
MojcaG
oj!

joj mozolji... meni je hrbet enostavno kapituliral. toliko jih je, kot bi jih sadila!!:)- in samo upam, da se ne "preselijo" na obraz! ponoči moram pa najmanj dvakrat lulat, problem je, če se prebudim popolnoma, ker pol dve ure sigurno ne morem zaspati nazaj.. čez dan sem pa potem ko taka cota. jaz pa še ne vem, če sem že prebolela tokso, saj so izvide poslali kar k g, tja grem pa šele 18..

ja, nosečnost je odlična za prenehanje kadit, vsaj pri meni.. zdaj si še zamišljat ne morem, kako sem včasih rada kadila, zdaj se mi obrne, ko zavoham dim.. ko bi le tako ostalo.

lep dan vam želim, pa naj sonček pride nazaj..

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?