|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:33:32   
tinkatonka
KUKU!!!

Evo pa sem odprla novo temo, kjer bomo upam da pridno čvekale. user posted image user posted image user posted image user posted image

No kje ste zdaj????

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:38:57   
sazi
No kje ste zdaj????

evo me , sem pa pisala še na 200. stran prejšnj teme

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:39:36   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

No kje ste zdaj????

evo me , sem pa pisala še na 200. stran prejšnj teme


Js tud...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:41:11   
Bonnie_RR
Js samo Nika spat spravim, pa pridem nazaj. Upam, da ne bo dolgo trajalo...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:42:04   
tinkatonka
no da ti še jaz napišem nekaj glede faze mama:

Čist verjamem, da ti gre ta faza na živce. Tud meni je šla, ko jo je imel Anej nekaj časa. Ampak tukaj enostavno moraš prerezat. Ne oči bo pa pika. To je tko kot pri odvajanju dude, da se moramo straši odločit, otrok bo sicer znerviran dan ali dva, potem bo pa pogruntal nov sistem in se bo nanj navadil. Ti res pripročam, da se čimprej lotiš tega "projekta". Kako pa pri varuški je???? Brez težav???

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 3.7.2008 13:44:20 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:50:30   
sazi
Kako pa pri varuški je???? Brez težav???

Ja itak. Tam gre tudi spat sam od sebeuser posted image  - česar doma skoraj od rojstva ni šel NIKOLI!!!!!


Ja, sej vem - bomo presekali, samo mož mora pa tudi malo več prenest - ker mali tako tuli MAAAAMAAA, se možu potem ne da - ga tudi malo razumem, ker se trudi okoli njega, mali ga zavrača, potem je pa užaljen in je mali spet pri MAAAAMAAAA. No, kot rečeno, je treba ugriznit, pa bo.
hvala

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 13:57:35   
tinkatonka
Ja, sej vem - bomo presekali, samo mož mora pa tudi malo več prenest - ker mali tako tuli MAAAAMAAA, se možu potem ne da - ga tudi malo razumem, ker se trudi okoli njega, mali ga zavrača, potem je pa užaljen in je mali spet pri MAAAAMAAAA. No, kot rečeno, je treba ugriznit, pa bo.
hvala


Ja pri nas je tu to bilo prisotno. Možu se je kr malo za malo zdelo, ko mu Anej še lupčka za lahko noč ni hotel dati, "ne mami bo" je bil Anejev odgovor. Pa dostikrat še zdaj Anej reče, da želi mene in ne njega. Sej meni bi bilo tud ful hudo, če bi mene zavračal. Si sploh ne predstavljam, da bi Anej prišel v fazo "oči" in da bi mogel vse oči delat, pa da bi mene odrinjal. Se mi zrola v srčku. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 14:01:20   
sazi
Sej meni bi bilo tud ful hudo, če bi mene zavračal. Si sploh ne predstavljam, da bi Anej prišel v fazo "oči" in da bi mogel vse oči delat, pa da bi mene odrinjal. Se mi zrola v srčku.


Ja, točno zato pa tudi ne težim možu preveč, ker ga razumem. Vem pa, da bo treba nekaj ukrenit.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
3.7.2008 14:43:24   
Bonnie_RR
Uuuu, kakšna udarna oranžna!

Meni prej ni preostalo drugega, kot da ga popakiram in se zraven vležem. No, potem je pa brez problema zaspal. Js bi pa tud kmalu...

Zdejle grem pa nekaj za jest pripravit, vmes bom pa še malo Wimbledon poškilila...

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 7:53:10   
jer.za.
Pozdravček!

Kako lepa oranžna barvauser posted image user posted image user posted image .
Vidim, da ste bile včeraj še zelo pridne s čvekanjem, upam da bo danes tudi tako!
Jaz sem bila danes že pridna, sem že peljala avto na servis, pa tudi nadomestnega so mi daliuser posted image . Edino lažja bom za okoli 300,00 €user posted image .

Pa danes dobiva nov računalnik, tako da če bo vse po sreči bo že zvečer priklopljen, če ne pa jutriuser posted image user posted image user posted image .
Sedaj me čaka samo še dnevna soba(laminat in gips plošče), potem pa začneva na "ornk" šparati za stanovanje. Če bo vse po sreči, se septembra dobiva z gospo, ki nama bo risala načrtuser posted image user posted image user posted image .

Drugače pa nič kaj novega. Včeraj je bila Jerca en velik sitko, pa sem jo kar pustila pol urce da se je zjokala, potem je bilo pa dobro. Popoldan smo bile same, tako da smo skoraj dve uri brale in risale, proti večeru smo šle še na sprehod, in z Zalo na kolo, tako da sta ob pol devetih zaspali brez problema.
Meni je pa potem dragi pomagal pospravit brez da ga bi bilo treba kaj priganjatuser posted image user posted image , potem me je pa še na eno kavo brez sladkorja peljaluser posted image user posted image .

A ste kaj slišale za tragedijo ki se je zgodila včeraj zvečer na reki Savi v posavju? user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem še zadnja poročila spremljala, joj user posted image user posted image user posted image .
Lepo se imejte, se javim še kaj kasneje.

papa

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 8:02:25   
jer.za.
Tinkatonka, kako si se imela na koncertu?

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 8:18:14   
tinkatonka
Tinkatonka, kako si se imela na koncertu?


fenomenalno

Pri eni pesmi so se mi postavile vse dlake na telesu pokonci, kar zmrazilo me je od tega občutka, res so bili FENOMENALNI. Pa Nuška Drašček, Darja Švajger, res nepozabno. Bom šla še kdaj user posted image user posted image user posted image  PA ful so štoserji, sploh baritonist Matjaž je bil res faca, je še kakšne stoš na račun tenorčkov vmes povedal. Pa simf.orkester RTV. Enkratno!!!!!!!!!!!!!

Tragedija mi pa kr ne gre iz glave. Sem zanjo slišala šele zvečer ob pol polnoči, ko sva se peljale domov.user posted image user posted image user posted image Me srce boli, ko pomislim na trplenje njihovih bližnjih. Res je, da so ravnali skrajno nepremišljeno, da so šli v tak spust ampak takega konca jim nihče ni privoščil. Srce me boli, res močno sočustvujem z njimi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 8:51:32   
Bonnie_RR
Dobro jutro!user posted image

ja, včerajšnja nesreča je bila res čist nepotrebna in mi je res žal za vse, ki so izgubili življenje...user posted image user posted image user posted image Kako hitro pride do tragedije, kajne?user posted image

Tinkatonka, fajn da ste uživale na koncertu.user posted image

jer.za... A vi načrtujete kakšno gradnjo,prizidek ali kaj podobnega? Sori, če sem kdaj kaj spregledala, ampak se res ne spomnim,da bi o tem govorila/pisala...user posted image

faza mami... Nik sicer ima včasih kakšne fore,ampak ne preveč intenzivno.
Upam, da boste uspešno rešili to "težavo", tako da bo za vse lažje...




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 9:08:00   
jer.za.
Joj, zdele sem pa jezna kot user posted image user posted image user posted image .
Kot veste se je svak ločil. In ker mali ni več v vrtcu, je potem malo pri nas in malo pri mamici.
In me je svak včeraj prosil, če lahko moja sestra pomerka še malega, da ob pol osmih pride mamica ponj. No, in me sestra sedjle kliče, da nje še niuser posted image user posted image user posted image , Brez da bi poklicala, sporočila, karkoli. Jaz njene telefonske nimam, vendar ko jo dobim ji bom povedala svoje. Že tako se norca dela iz nas, nas ponižuje, potem pa še tole. user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 9:09:33   
jer.za.
A vi načrtujete kakšno gradnjo,prizidek ali kaj podobnega? Sori, če sem kdaj kaj spregledala, ampak se res ne spomnim,da bi o tem govorila/pisala...

Ja midva načrtujeva svojo stanovanje nad garažo, tako da bova čisto na svojem. Sicer samo čez dvorišče, ampak svoja vrata pa bomo imeli, kar je najpomembneje. Sicer sva takoj mislila obnavljati hišo, vendar se ne spalač. Za 30 let bo hiša še, potem bosta pa mali lahko novo zgradile.


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 9:16:51   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Joj, zdele sem pa jezna kot user posted image user posted image user posted image .
Kot veste se je svak ločil. In ker mali ni več v vrtcu, je potem malo pri nas in malo pri mamici.
In me je svak včeraj prosil, če lahko moja sestra pomerka še malega, da ob pol osmih pride mamica ponj. No, in me sestra sedjle kliče, da nje še niuser posted image user posted image user posted image , Brez da bi poklicala, sporočila, karkoli. Jaz njene telefonske nimam, vendar ko jo dobim ji bom povedala svoje. Že tako se norca dela iz nas, nas ponižuje, potem pa še tole. user posted image


Jojjjj. Čist verjamem da si jezna in prav je da ji poveš svoje. Ampak ne bit preveč nesramna, ker to pri takih nič ne zaleže. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 10:06:44   
sazi
Dan,
kako paše v pisarni s klimo - edini del dneva, ko lahko normalno diham in se premikam, ne da bi takoj začelo teči z mene.
Za nami je spet ena hudo slaba noč. Najprej nisem mogla zaspati ker mi je bilo tako vroče (včeraj pa me je zeblouser posted image ) in še preden sem zaspala, me je ob pol dveh začel klicat Lev. Malo je klical, malo pil, malo jokcal... Vse to do nekje treh zjutraj, potem se se pa zbudila ob šestih, ko so nalagali smeti. Ko se je zbudil Lev, sem odkrila verjetni razklog za njegovo jokcanje. Zelo se je praskal po nogah (stegnih) in imel čisto rdeča. Pojma nimam, od česa, namazala sem ga s Fenistilom in upam, da se kmalu umiri koža.

Včeraj popoldne smo se dobili na hiši s še enimi prijatelji. Najprej smo pokosili travo, potem pa vklopili zalivalko - Levu se je spet čisto zmešalo. Komaj sem mu uspela sleči majčko (nisem imela nič za preoblečt s sabo) in je skakal okoli zalivalke, da mu je v trenutku teklo z las in hlač. Tudi prijateljičina hči se mu je pridružila in to je bilo enega vriskanja na kubik.

So pa sosedom v treh mesecih odkar tam živijo že 2x vdrli v hišo. Imajo sicer alarm, pa takrat zaradi dela v hiši njihovih sosedov (torej druga polovica dvojčka) alarm ni bil vklopljen, ker bi se sprožal zaradi tresljajev - za znoret. No, saj alarm imamo v planu, ampak kot kaže, bo verjetno potrebno skleniti tudi pogodbo za varovanje, kar pa precej staneuser posted image , najini denarnici sta pa že sedaj precej bogi. No, bomo že.

Naša hiša pa v notranjosti počasi dobiva svojo podobo. Položene so že ploščice v dveh kopalnicah in res zelo lepo zgleda.
Imajo pa sosedje v naši hiši spet neke čudne ideje. Najprej so odkrili streho in naredili frčado, kar zgleda skrajno grdo, pa striktno je bilo rečeno, da uzgleda hiš ne smemo spreminjat, ker so 3 enake (meni ful lepe) hiše, potem so imeli idejo, da bi nad skupnimi parkirišči naredili palto, ki bi bil potem njihov povečan atrij (spodaj pa bi od štirih izgubili vsaj 1 parking, pa še kamioni ne bi mogli obračat, da o velikosti in zahtevnosti posega ne govorim, zdaj so pa za svojo polovico hiše odkopali pol hriba (očitno niso opustili misli na širjenje svojega vrta) in zdaj zeva ogromen usek, nad njim pa starejša hiša. Raje ne pomislim, kaj bi bilo, če bi prišlo do kakšnega hujšega deževja in plazenja. Za popi..... Kaj so sploh kupili to hišo, če očitno nima niti dovolj notranje kvadrature za njih, niti dovolj vrta. AH.

Mami, mami - no, včeraj je bilo malo bolje. Sem mu dosledno za vsako stvar, ko je bil zraven ati in je zahteval, da nekaj naredim jaz razložila, da bo ati, da tudi on zna. No, pa se je vedno malo ustavil, pomislil, potem pa le šel do atija - seveda razen za večerno mleko. Pa je kar šlo. Upam, da bo šlo tako na bolje.

Včerajšnja nesreča - res kruto. Nepremišljeno ampak od koga. Jaz čisto razumem, da če se tam nekdo, ki nima pojma o čolnih in veslanju usede v kanu in ga peljejo čez preliv, da zaupa tistim, ki ga vodijo. Ni mi jasno, kako lahko kdo sploh dopusti kaj takega. Ubogi ljudje - mrtvi in njihovi svojci.

Tale oranžna je meni ful všeč.

Tinkatonka, super, da je bilo tako fajn na koncertu. Kakšen koncert je pa bil?

No, toliko zaenkrat. Bodite fajn, pa se beremo.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 10:12:41   
tinkatonka
Tinkatonka, super, da je bilo tako fajn na koncertu. Kakšen koncert je pa bil?


Koncert tria EROIKA skupaj z simf.orkestrom RTV Slovenija pod vodstvom dirigenta Patrika Grebla + glasbeni gostji Nuška Drašček + Darja Švajger. Povezovala Bernarda Žarn. Res enkratno. Priporočam!!! Čeprav naj bi bili že razprodani njihovi poletni koncerti???user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 10:57:57   
jer.za.
kako paše v pisarni s klimo

Jest mam tudi eno prenosno notri, ampak bolj ko jo naštimujem bolj piha ven topel zrakuser posted image  Tako da se počasi začenjam kuhat tukaj v pisarni.

Kar se vlomov tiče, se mi zdi ta je tega vedno več. Tudi pri nas na vasi so začeli kar precej krast. Pri nas imamo hvalabogu doma psa, ki nas je že rešil. Na vsakega nepoznanega tako laja, da je groza. Tudi če se ponoči kaj sumljivega dogaja, laja. Vedno pa probamo tako, da je vsaj eden doma.
Sazi, upam, da bodo vašo hiško pustili na miru. Kaj pa varovanje, a to bi uredili za vse hiše skupaj, a samo za vas? Verjamem pa da je to kar velik finančni zalogaj.

Jaz sem pa za danes že vse podelala. Če ne bo kakšena čudnega tel. klica z ne vem kolikimi nalogami. Še kakšno urco sem tukaj, potem pa šibam še na eno kavo, in po avto.

Tinkatonka, uživaj maksimalno na dopustu, vreme bo lepo.  Ko pa prideš domov pa se lahko kaj dobimo čez vikend.

Jaz pa delam še 13 dni, potem pa tudi 24 prostih dni, z možgani na offuser posted image user posted image .


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:12:21   
sazi
Vedno pa probamo tako, da je vsaj eden doma.

Res noče strašiti, ampak ko sem še živela v Tacnu pri starših, so vlomili k nam ponoči, ko smo vsi spali in lepo spraznili vse, kar je bilo vrednega v pritličju, s tem, da imamo hišo zelo odprto in so vsi prehodi na očeh. eČe bi šel kdo od nas ponoči na WC, bi srečal vlomilce. Še mesece sem ves čas slišala korake po hiši in nekaj tednov nisem normalno spala.
Sazi, upam, da bodo vašo hiško pustili na miru. Kaj pa varovanje, a to bi uredili za vse hiše skupaj, a samo za vas? Verjamem pa da je to kar velik finančni zalogaj.

Varovanje pa v stilu vezave alarma na kakšen Sintal ali kaj podobnega, Ker kaj mi pomaga (in sosedom), da mi zvoni mobitel in sporoča, da mi nekdo vlamlja v hišo, jaz pa kje v tujiniuser posted image  (pri sosedih je bilo tako). Preden koga najdeš in razložiš, so lepovi že daleč. V službi imamo tako varovanje - preizkušeno je bil tu Sintalovcec v sedmih minutah - sem prišla eno soboto, opravila svoje, vklopila larm in šla, v sosedni pisarni je bila pa sodelavka, za katero nisem vedela, ni me pa slišala, ko sem se preventivno zadrla, če je kdo tu - no, sta hitro ugotovila, da ni nič narobe in je odšeluser posted image . Bomo pa verejtno reševali kar vsaka hiša posebej. Sicer se moramo pa itak enkrat vsi dobiti in se pomeniti okrog nekaterih zadev, kako bi imeli enako in podobno urejene, da bo naselje ostalo enotno.
Koncert tria EROIKA

A, tako. Mah, itak ne pridejo na vrto takele zadeve - vsaj to poletje ne. Je preveč vsega, pa ful si že želim enkrta naspati. Bo treba enkrat spat takrat, ko gre Lev - edina rešitev, samo ko je pa tako lušno, ko je zvečer malo tišine in miru...

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:13:51   
Eviii
samo na hitro, da se javim user posted image .

mi smo prispeli v torek pozno zvečer. do danes nisem imela skoraj nič časa za se oglasit. zdej grem pripravit kosilo počasi.

dejan je priden in se počasi navaja.

vidim, da ste odprle novo temo user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:19:09   
sazi
hojla Eviii, me veseli, da si se oglasila, to pa , da nimaš časa pa samo pomeni, da se vam ful dogaja in da se imate gotovo lepo - le tako naprejuser posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:27:44   
jer.za.
Eviii pozdravček! Super da uživate, da se Dejan lepo privaja.
Tulaj v centru LJ je bila pa ravno ena ploha, sem šla nekej ven in je zunaj tako slab zrak, soparno, da je groza.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:45:23   
tinkatonka
Tulaj v centru LJ je bila pa ravno ena ploha, sem šla nekej ven in je zunaj tako slab zrak, soparno, da je groza.


Kašna ploha user posted image * Pri nas ni bilo nič, pa sej sva čisto blizu. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
4.7.2008 11:49:03   
jer.za.
Kašna ploha * Pri nas ni bilo nič, pa sej sva čisto blizu.

Ja ene pet minut je padal, kr precej, še mal toče vmes.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?