|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terbusni pas po porodu
3.1.2009 19:30:09   
lunica12
Zivijo..

Mene pa zanima kateri trebusni pas ste ve uporabljale ce ste ga..Pa kaksna je kej cena in kje ste ga nabavle?


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terbusni pas po porodu
3.1.2009 20:32:50   
piule
to pa tudi mene zanima,baje da zelo pomaga,,,,,
kdaj maš rok lunica 12,al si že po porodu

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terbusni pas po porodu
3.1.2009 20:49:04   
Naja31
Če boš potrebovala trbušni pas po porodu,ti bo že povedala fiziterapevtka v porodnišnici.
Pas je potreben v primeru da gredo trebušne mišice preveč narazen,nad 3 prste razmika. Če je manjkot 3 prste narediš s pasom več škode.  

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terbusni pas po porodu
3.1.2009 21:26:53   
lunica12
Piule rok mam 22.1. tak da sem ze cist neucakana.Ja samo js sem slisala da je tudi drugace vredu ta trebusni pasuser posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terbusni pas po porodu
5.1.2009 1:17:19   
piule
ajjja,bravo bravo jaz pa 25,1.09,če me kaj ne prehiti,kar nebi imela nič proti,,,,pa mi tudi pričakujemo deklico.....lunca da se medve še kje ne srečaveuser posted image user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terbusni pas po porodu
5.1.2009 17:34:05   
lunica12
Piule sem ti na zs pisalauser posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?