|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Baby-boom
20.6.2008 9:19:06   
robertco
Zanima me, a ima morda kdo izkušnje z otroškimi vozički Baby-boom, ki naj bi jih izdelovalo neko podjetje iz Kopra.

Lep pozdrav

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.6.2008 9:51:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu robertco)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Baby-boom
20.6.2008 10:02:08   
pomar*ANČA*
ta voziček je eden od favoritov pri meni. vse je ok, le malce me za lupinico skrbi, ker je potrebno dokupiti adapter če ga firma od lupinice podpira. ker voziček lupinice nima. pa še potem če imaš adapter ni obvezno, da bo vse štimalo  na voziček.... user posted image  bom z lupinco šla voziček pogledati.  so pa samo uvozniki....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Baby-boom
26.6.2008 18:29:43   
_sanja_*
Lupinica ne paše gor. Mogoče kakšne X firme, če imajo univerzalne adapterje, kar se tiče pa lupinic Maxi Cosi, Peg Peggero,... ne pašejo.

Športni del se ne obrača.

Tema o tem je tudi že odprta: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2763547

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Baby-boom
20.7.2008 8:30:56   
alena*
Zanima me, ali ga je katera kupila in kako se obnese? Meni je bil zelo všeč, cena ugodna.... Prosim mnenja.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Baby-boom
20.8.2008 18:53:57   
lore
pozdravljeni!
tudi meni je bil ta voziček, takoj ko sem ga zagledala na netu všeč, tudi po upisu, pa cena ... zato sem komaj čakala, da ga grem pogledat in da se prepričam, če je res tako fajn. in rezultati so tu ... kupila sem ga in sem fuuuuullll vesela. upam, da bom tako vesela tudi, ko ga bom začela uporabljati. naj povem, kar vem, če bom pa lahko odgovorila se na kakšno vprašanje, pa kar vprašajte.
voziček je lahek, enostaven za zložit in za ga sestavit. po želji grejo (enostavno) dol tudi vse tri gume, da je spravljen se manjši. športni del je obrnjen samo v smeri vožnje in ne proti nam. košara je obrnjena proti nam. spodaj je tudi trpežna nakupovalna košara. pri športnem delu vozička se naslonjalo uleže do konca, patent je na trak, ki zelo dobro drzi (to me je najbolj skrbelo, ker sem videla nekatere patente na trak, ki so bili bolj šibki). sprednje kolo je vrtljivo za 360 stopinj, lahko se ga popolnoma fiksira. lupinice voziček nima, tudi nobena gor ne paše, ampak jaz tega ne potrebujem, zato mi za podatek pač ni bistven. glede dežnička, prevleke za dež ... so pa itak univerzalne.
glede podjetja pa ... niso samo uvozniki, temveč je to njihova proizvodnja, s tem, da imajo pač neevropsko delovno silo. kot vsi pač. cena je super, ni marže od trgovin, ki so itak 200% ... res je to kar sem iskala. kako bo pa res z njim v praksi bom poročala čez kakšen mesec ...
papa

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Baby-boom
29.1.2009 12:59:26   
Lsica
No, lore, boš kaj poročala kako si zadovoljna?
Meni je voziček tudi všeč, samo ne vem, kako se v praksi obnese, tako da bi bilo zelo lepo slišati od koga iz prve roke....



(odgovor članu lore)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Baby-boom
29.1.2009 14:55:36   
simonakr
Oj! Jest dobim tale voziček nasledni teden tko da komaj čakam - rdeče niso imeli na zalogi pa moram počakatuser posted image .
Glede izdelave - vas moram razočarati ampak je iz Kitajske - preverjena informacija - amak kaj pa ni na Kitajskem narejeno? Verjemte tudi Quinnie in Maxi Cosi je iz Kitajske samo da je posebej za Evropski trg narejeno. Kvaliteta Baby boom-a je preverjena in tudi kolegica, ki je šla z mano ko sm ga kupovala, je rekla da je dober in uporaben in vreden še kakšnega evra več kot je pa cena!

Glede lupinice sem se pozanimala pri proizvajalcu/uvozniku, dobile se bodo od srede februarja začetka marca naprej, cena bo sorazmerna z vozičkom in se jo bo dalo na podvozje pritrditi. Se jo bo pa dalo kupiti tudi poseben, ne samo v kompletu z vozičkom.

Komaj čakam da ga dobim!! Bomo sporočili kako se obnese na cesti in poteh!!user posted image user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Baby-boom
29.1.2009 17:01:21   
masna
Mene pa zanima kako je z stabilnostjo tega vozička?
A se ga da videt še kje razen v Kopru?

Drugače zgleda res OK!!!!

Drugače kar se tiče tega da se športni del ne obren v smeri vožnje, me sploh ne moti, pa tudi da se lupinice ne da pritrdit. Tega že pri prvih 2 nisem imela in mi nič ni manjkalo. Sploh pa ni dobro da dojenčka v lupinici prevažaš. Jaz tega nikoli nisem pogrešala....

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?