|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   roza izcedek?
7.4.2009 23:51:07   
Anonimen
z ženo delava na dojenčku eno leto po spontanem splavu. danes je pa dobila roza izcedek - rdeče roza. ali je to menstruacija ali ne? zadnjo menstruacijo je imela 28.2!

hvala za odgovor!!
lep pozdrav!
Luka
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: roza izcedek?
8.4.2009 0:27:46   
tinncyka
tudi jaz sem imela roza izcedek in sem nato danes dobila user posted image ! tako da upam da vama uspe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: roza izcedek?
8.4.2009 10:45:40   
Anonimen
eh tudi moja draga jo je danes  dobila! user posted image  upam da nama aprila uspe!
Lep pozdrav
Luka

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: roza izcedek?
8.4.2009 10:46:45   
Anonimen
hvala!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: roza izcedek?
8.4.2009 10:47:38   
tinncyka
tudi jaz držim peti da vama uspe!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: roza izcedek?
8.4.2009 18:25:25   
Anonimen
user posted image spet jaz! kot sem že sporočil je moja žena že dobila user posted image ! sam kot sam apravi ni tak omočna kot ponavadi! skoraj je niuser posted image ! kersem že nekje zasledil da lahko maš user posted image  kljub temu da si user posted image ! BT ji pa ni padla meri si jo vsaki dan ob isti uri!
ka je še možnost ali naj počakava na maj?!
aja pa še to kaj more zdaj poklicati ginekologa in povedati da je prišla ali ji ni potrebo? klicala ga je v ponedeljek pa ji je rekla da naj v petek nardi še enkrat test in pol pokliče?

hvala za odgovor in lep dan še naprej!
Luka

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: roza izcedek?
9.4.2009 7:51:50   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image spet jaz! kot sem že sporočil je moja žena že dobila user posted image ! sam kot sam apravi ni tak omočna kot ponavadi! skoraj je niuser posted image ! kersem že nekje zasledil da lahko maš user posted image  kljub temu da si user posted image ! BT ji pa ni padla meri si jo vsaki dan ob isti uri!
ka je še možnost ali naj počakava na maj?!
aja pa še to kaj more zdaj poklicati ginekologa in povedati da je prišla ali ji ni potrebo? klicala ga je v ponedeljek pa ji je rekla da naj v petek nardi še enkrat test in pol pokliče?

hvala za odgovor in lep dan še naprej!
Luka



Jaz ti svetujem, da naj naredi test, ker lahko da gre za vgnezditveno krvavitev. Še bolj sigurno pa bo, če naredi krvni test za bHCG. Je pa čist možno, da je user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: roza izcedek?
9.4.2009 9:16:52   
aqua77
Luka jaz tudi mislim, da bo najboljše če naredita nosečnostni test. Če je kaj na tem bo pokazalo, drugače je pa krvni test še boljši. Odločitev je vajina.

Pa veliko sreče....user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?