|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrdevanje...
8.1.2009 21:50:19   
naia
tko je, noseča 34.tednov, danes mi že cel dan otrdeva trebušček (trebušček z mojega profila zgleda kot spodnji del jabolkauser posted image ) in to kar pogosto, user posted image  se je malo umirila (malo se premakne, nič pa ne brcne), z angel soundom sem poslušala srček in bije 150-160 na minuto...
aja, pa včeraj sem se z bušijem malo v mizo udarila...

je to vse ok ali bi bilo fajn se kaj pokazati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrdevanje...
8.1.2009 22:05:40   
pokec3609
Glej jst bi bila glede na to da si se udarila včeraj že včeraj pri zdravniku.Res ne bi čakala.Sej po vsej verjetnosti ni nič narobe, samo povej mi ,zakaj bi se sekirala, se spraševala in bi te skrbelo?
Jst bi šla takoj zjutraj, da ti naredijo kakšen ultrazvok in verjemi mi da boš bolj mirno spala. Vsaj jaz bi no....ker drugače te bo skrbelo še celih 6 tednov, dokler ne boš rodila.

Lepo pejt do zdravnika in nam javi kako se je izteklo.Vso srečo!

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrdevanje...
8.1.2009 22:06:25   
blaža
če so gibi prisotni kot je treba, ne skrbi zaradi udarca, le če ni bil res močen. počivaj, pa bo mogoče otrdevanje popustilo. če sumiš, da je karkoli narobe, raje pojdi k zdravniku.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrdevanje...
9.1.2009 7:27:38   
bskrle
Pri otrdevanju si zapisuješ intervale, seveda počivaš.
Če po dveh urah ne mine in so intervali majhni, pokliči v porodnišnico.

Sama sem v enem tednu 2x padla, enkrat na koleno enkrat  s trebuhom na banjo - in razen strahu - ni posledic.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrdevanje...
9.1.2009 10:03:10   
naia
no sej, zvečer se je user posted image  malo več oglasila tako da sem bila pomirjena...danes pa opažam, da mi ne otrdeva več toliko...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrdevanje...
9.1.2009 13:56:36   
Anonimen
Moje otrdevanje trebuščka traja nekje 8-9 ur z intervali na par minutk. Vedno je prisotna tudi bolečina, vendar je do zdaj po spanju tudi minila...me pa precej izčrpa tole otrdevanje, saj potrebujem veliko poguma, da se privlečem samo do wc-ja... user posted image  leži že zelo nizko, vendar se še nič ne odpiram, sem pa v 36. tednu in pač ta otrdevanja pripisujem nizko ležečemu user posted image ...

(odgovor članu naia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?