|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 15:59:06   
madasa
Pozdravljene,
naša  dela prve korake ob opori, pa me zanima kakčne "copatke" ste vašim kupile. Imam nekaj ABS zokenčkov, vendar ji še vseeno kar drsi po parketu. Zato bi ji rada kupila kakšne z usnjenim podplatom, seveda mehke. Če imate kakšen link bom vesela.
hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 16:07:41   
bsasab
Mi smo kot prve copatke, no jih se vedno uporabljamo, uporabili copate SuperFit, dobis jih pa v Mass-u. Smo zelo zadovoljni.

http://www.superfit.at/de/#5-kollektion/27-hausschuhe

LP


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 16:14:27   
Ursi2
Živjo!
Midva sva prek e-bay naročila copatke! Je treba ,alo pogledat, ker jih lahko dobiš zelo poceni!
Sva dala za dvojne 18 dolarjev s poštnino vred (to je slabih 14€)
Pa so zlo fajni in ne drsi v njih

Tukaj je člink, približno kaki so

http://cgi.ebay.com/Shoo-Shoos-Baby-Shoes-Red-Car-6-12-mos-Medium_W0QQitemZ120053084388QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?_trksid=p3286.m20.l1116

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 17:49:42   
botrca
Najin ima cicibanove in so super user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 18:08:00   
2 Sraki
Nič copatkov. Dobiš v Pikapolonici posebne nogavičke, ki imajo iz zelo mehke gumjaste mase narejene bremzice in tiste sigurno ne drsijo po parketu. Razvojna priporoča torej nogavičke, kakršnekoli že.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 18:12:04   
ksenija12
Za otroka bi bilo najbolje, da hodi bos, tako vsaj pravijo, zato čimbolj mehke copatke- ali nogavičke z brzincami, ali nogavičke, ki imajo spodaj mehek podplat ali kaj takega kot najdeš v trgovini mini svet na spletu (usnjeni, mehki), skratka čim bolj naj ima nogica prosto pot.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 18:42:00   
Pšemek
Popravite me, če se motim! Meni nikakor ne gre skupaj usnjen podplat in parket, no vsaj kar se drsenja tiče. Kolikor vem, se ravno ta kombinacija uporablja pri plesu, ravno zaradi tega, ker dobro drsi user posted image  Ne vem, če bi bili potem usnjeni podplati primerni za copatke za prve korakeuser posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 19:18:40   
CatJa
V H&Mu imajo lušne nogavice z gumiranim (al usnjenim user posted image ) podplatom.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 19:47:20   
AnciM
Torej se naše mame spet motijo. Meni so razložili, da ima otrok še tako mehke nogice in predvsem gležnje, da potrebuje oporo v pravih čeveljčkih (ne supergicah). In še to, da pravi čeveljčki preprečujejo platfus.

Moj je sicer še premajhen (4,5 m) ampak bi pa res rada vedela kako je na stvari.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 19:51:05   
CatJa
Stopalne mišice se najbolje razvijejo, če je otrok čimveč bos, tudi zunaj na travi, pesku... poleti seveda user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 19:58:18   
majaS80
Hja, naše mame so marsikaj narobe učili,
moja se kar križa ko sedaj malo spremlja in vidi kaj vse se je spremenilo user posted image
in se šaliva kako narobe me je vzgajala in negovala.....  (v šali)

Torej, staro mnenje o trdih copatkih je bilo zelo napačno.

_____________________________

MajaK

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 20:31:18   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Torej se naše mame spet motijo. Meni so razložili, da ima otrok še tako mehke nogice in predvsem gležnje, da potrebuje oporo v pravih čeveljčkih (ne supergicah). In še to, da pravi čeveljčki preprečujejo platfus.

Moj je sicer še premajhen (4,5 m) ampak bi pa res rada vedela kako je na stvari.




Brala sem članek da so zadnja priporočila ortopedov da je otrok čimveč bos, da se mu nogica sama razvije, da ga čeveljček utesnjuje. Tudi v RA mi je rekla da ko bo mala začela hoditi da naj ima nogavičke le.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 20:57:44   
jajula
tudi nam so v RA rekl da nc copatkov, pa da so cicibanovi ful slabi za nogice. tko da je mala v abs-kah, pa v nami smo pa kupl nogavicke k majo mal vec te plasticne mase na podplatu (abs-ke se nam po nekaj pranjih cist obnucajo)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 21:10:42   
Seven*
Na podforumu tega foruma - Razvoj in razvojna - imate strokovni clanek o prvih ceveljcih.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 21:25:07   
jajula

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Torej se naše mame spet motijo. Meni so razložili, da ima otrok še tako mehke nogice in predvsem gležnje, da potrebuje oporo v pravih čeveljčkih (ne supergicah). In še to, da pravi čeveljčki preprečujejo platfus.

Moj je sicer še premajhen (4,5 m) ampak bi pa res rada vedela kako je na stvari.

[/quote

ce zelis ti posljem clanek, ki so nam ga dali v RA

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: copatki in postavljanje na nogice
12.1.2009 21:37:52   
Seven*
http://www.ringaraja.net/forum/Kaksni_naj_bodo_prvi_ceveljcki%3F/m_1061357/tm.htm

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?