|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 15:10:59   
divans1
Prosim, če mi napišete svoje izkušnje s tem.
Na kratko. Lani januarja sem zanosila, vendar je bil žal SS v 6.tednu. Od takrat nama več nekako ne rata zanosit. Kljub temu se je ginekologinja odločila za spremljanje ovulacije. Menstruacijo imam redno na 28-30 dni, sluz opažam vsak mesec, tudi špikanje v času ovulacije. To je najina zadnja bilka upanja, če še s tem ne bo nič, naju bo dala v lJ ali mb. Zanima me, kako to poteka, ali moraš v času ovulacije vsak dan hodit na uz in kaj bo v bistvu videla in kaj sledi, če bo mogoče le ugotovila, da ovulacija je? Se dobijo kakšne tablete kljub temu ali kaj... ne vem. Najlepša hvala za vaše odgovore in čim več pluskov vam želim iz srca!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 15:22:23   
Anonimen
meni je pintaričeva spremljala O .
Mogla sem vsak dan prihajat na UZ,je pa res da sem jaz šla darovat jajčeca,tako da ne vem če isto poteka.
jaz sem jemala klomifen

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 18:41:59   
gapii27
pozdravljena!
jes sem uporabljala menopur za stimulacijo in sem prišla na prvi uz 8 ciklusa in nato 10 ter 13 dan ciklusa. danes pa sem dobla stop inekcijo in upamo na najbojše.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 19:15:41   
Vitaebella
Si že poskusil sama spremljati ovulacijo z Ovul testi? Dobiš jih v Tuš drogerijah, DM-ih, za Muellerja ne vem. Pri enih puncah se je obneslo, pa še ginekologinji ni bilo potrebno hoditi na UZ.

srečno & lp!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 19:24:44   
Anonimen
na te teste se jaz ne bi ravno zanašala. poznam par punc, ki jim test ni pokazal O, pa so vseeno noseče oz imajo že user posted image

(odgovor članu Vitaebella)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spremljanje ovulacije z UZ
16.1.2009 20:20:34   
divans1
Gapii27, kako je to zgledalo pri tebi? Meni je ginekologinja rekla, da morm pridet 10. dan ciklusa. In kdaj pol dobiš tablete oziroma injekcijo?? Kaj to pomeni? Dobiš to samo vprimeru, če nimaš ovulacije ali tudi, če ugotovi da jo imaš? Kako je s tem, ker tega pa res ne razumem, kako to poteka... Najlepša hvala za odgovore!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Ime za fantka
pikpiki

Katero izmed naslednjih imen vam bi najbolj "pasalo" k bratcu Tristanu?

Aleksej (48%)

Patrik (11%)

Tobija (14%)

Oskar (21%)

Samuel (6%)


Število vseh glasov: 105

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!