|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po laparo in histero.....
19.1.2009 12:26:50   
tweety83
Lep pozdrav punce!

Evo mene nazaj! V četrtek 15.01. sem bila operirana in so mi odstranili pregrado v maternici in mi prepikali jajčnike. Sedaj sem doma in se kratkočasim z internetom, knjigami in TV-jem. In ko prebiram vse te forume najdem podatke, da ste nekatere lahko začele delat na dojenčku takoj po prvi menstruaciji,spet druge pa ste morale počakati tri mesece. In sedaj ne vem kaj čaka mene. Prvi pregled po operaciji imam komaj 26.02. Kaj lahko pričakujem?


Lep dan še naprej.....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 13:52:26   
kepica
Zakaj pa nisi takoj po operaciji vprašala... Mene je to na viziti najprej zanimalo in meni so dovolili po naslednji M. Zanosila sem pa v drugem kroguuser posted image
Upam, da tudi ti kmalu zagledaš user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 14:00:13   
sensi
Ja mnenja so res zelo različna.Jaz sem imela laparoskopsko odstranitev jajcevoda,dan prej pa še abrazijo.Moj osebni zdravnik je rekel da po drugem ciklu,dr.na viziti,da po prvem,dr.Pušenjak na forumu pa da moramo počakat dva cikla.
Naj se ti ne mudi preveč,ker tisto kar ti je namenjeno bo prišlo ob pravem času.Vem pa,da je to najtežje,midva bi najraje začela delat na bebiki že takoj po operaciji.Sam,če bi šlo pa zaradi najine neučakanosti kaj narobe,se bi pa sigurno očitala celo življenje.Zato pa varno in počasi.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 14:23:46   
tweety83
nisem vprašala zato ker ni bilo več mojega ginekologa - zanesem se pa najbolj nanj, ker ve več o mojem zdravju in stanju kot tisti pri viziti.
Itak da je boljš počakat mal dlje kot pa da je kaj narobe. Sam zanima me!

LP

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 14:24:17   
tweety83
ČESTITAM ZA PLUSEK!!!!!!

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 15:37:57   
sensi
Zato pa smo tukaj,da si pomagamo v najtežjih trenutkih,ko nas življenje preiskuša.Želim ti,da čim prej zagledaš + in seveda spelješ nosečnost brez zapletov do konca.lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po laparo in histero.....
19.1.2009 15:52:08   
U*
Ja to smo že ugotovile da so mnenja tako različna da ne moreš nič predvidevati. Meni so rekli da lahko začnem delati na user posted image  zakoj po prvi M.
Predlagam ti da greš na medover.net in za mnenje vprašaš Dr. Pušenjaka.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?