|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kremca proti gubam za okrog oči
20.1.2010 23:15:20   
Laubica
Katero uporabljate?Jaz imam zlo občutljive oči in me marsikera peče-prosim priporočajte-in da je res učinek-ker zdaj bo pa res potrebno nekaj v tej smeri naredituser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
21.1.2010 20:59:16   
KT
Laubica, sama prisegam na Bio-oil http://www.bio-oil.com/uses.html Ne vem, če ti kaj dosti pomagam, ker se ga pri nas za enkrat še ne da dobiti, sama ga namreč kupujem v Angliji. Olje sem prvič uporabila med nosečnostjo saj so mi olje priporočili kot odlično preventivo za strije. In glede na to, da imam že od kar pomnim neizmerno suho kožo, strije na stegnih iz obdobja pubertete, in vse genske predispozicije, sem kar klicala strije, ampak ne boš verjela, nisem pridelala niti ene. Po teh presenetljivih rezultatih sem se malce bolj poglobila v uporabnost olja in ga sedaj uporabljam tudi za obraz. Laubica, moja koža na obrazu ni prenesla nobene kreme, ampak res nobene. Ko sem nanesla kakršnokoli kremo, pa naj je bila še tako naravna sem se začela takoj praskati, ker je bila koža pač tako suha - takoj sem bila vsa v "flekih" in lišajih. No, da skrajšam zgodbo, olje (ki ni mastno, kar se mi zdi najbolj pomembno saj ne maši pore) pomaga, da je moja koža na obrazu bolj sijoča in, če pomaga, da ustavim invazijo gubic (vsaj tako obljublja proizvajalec user posted image ) še toliko bolje.

Če se vseeno odločiš, da boš poskusila z oljem, mi sporoči. Ne vem sicer kdaj naslednič romam službeno v London, ta mesec zagotovo ne, ker že imam razpored, naslednji mesec pa ziher.


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
21.1.2010 22:51:52   
Laubica
KT-hvala zlata si -no zgleda da imava na ringaraja samo midve gubeuser posted image user posted image user posted image user posted image ker nobena druga nič ne napiše-pač konzerviceuser posted image user posted image
Ja veš da te bom prosila če le ni tako astronomska cena da mi ga prinesešuser posted image -hvala


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
22.1.2010 8:51:51   
bina30
Zdravo.
Evo, tudi jaz sem v obdobju, ko razmišljam o tem. Stara sem 30 in gubice so tu. zdaj me ne narobe razumet, samo res ti ni potrebno nabavljat neke reči iz Anglije, ker imaš v drogerijah in parfumerijah na miljone izdelkov. Imaš tudi trgovine z naravno kozmetiko, če prisegaš na to. Greš tja, prosiš za testerčke, znajo tudi svetovati. Lahko pa stopiš do kozmetičarke, ki ti zna svetovati glede na to, kaj vidi. Tudi v lekarnah je tega ogromno.

Jaz osebno uporabljam kozmetiko Dermalogica in proti gubam imam booster in pa eno multivitaminsko kremico. Dermalogico dobiš samo pri kozmetičarki, jaz pa jo včasih naročam kar preko te strani: www.lookfantastic.com ker imajo včasih dobre akcije.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
22.1.2010 20:57:59   
Laubica
Hvala Bina za nasvetuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
22.1.2010 21:22:07   
anajmad
Men je zelo odgovarjala od green line krema za okol oči. Drgač pa tudi od eucerina ni slaba. Sem pa kr starija od vas za dobrih 10 let.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
22.1.2010 22:02:42   
KT
Laubica se strinjam z Bino - vztrajaj na vzorčkih, morebiti ti pa kateri od zvarkov ustreza. Ponudba je velika in ziher boš naša nekaj zase. Aja, pa ne pozabi, da ti bom dostavila Bio-oil, pozabi na stroške; med nami konzervicami, stroški ne igrajo več nobene vloge user posted image

anajmad - kolko že jih šteješ? user posted image Samo, da vidim, če nama z Laubico lahk konkuriraš user posted image



< Sporočilo je popravil KT -- 22.1.2010 22:04:27 >

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
22.1.2010 22:03:01   
KT
ne znam popravljat user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
24.1.2010 14:40:19   
Laubica
KT-ne hecaj se no-glede stroškok mislim -saj danes ni nič več zastonjuser posted image
Bom pa tudi poskusila testerčke -seveda bom samo sem mislila če ima kera že iskušnje in mi lahko pove kaj res pomagauser posted image
ANAJMAD-10 let -to si se pa pošteno vštelauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
26.1.2010 20:51:09   
rozinca33
Da še jaz povem svojo izkušnjo.
Uporabljam proizvode blagovne znamke Artistry, med njimi tudi kremico za okoli oči. Gre za direktno prodajo podjetja Amway. Bistvena prednost teh proizvodov pa je 90 dnevna 100% garancija na zadovoljstvo potrošnika - prednost pred testerčki mislim. Ti so za nekajkratni nanos - mogoče 2x ali 3x, med tem ko potrebuje koža okoli 4 tedne redne uporabe, da pokaže ali je z neko zadevšno zadvoljna ali ne. Če ti izdelki ne bi odgovarjali, to zanesljivo ugotoviš v dveh mesecih in pol, jih vrneš ter dobiš povrnjen denar. Vendar do sedaj še nisem srečala ženske (ali moškega), ki bi ne bil zadovolj(e)na s pravilno izbranimi proizvodi (mastna koža ali suha koža)

Do nekje 31-tega leta sem uporabljala osnovno linijo Artistry (essentials za suho do normalno kožo + kremica za okoli oči in pa AHA serum (sadne kisline za obnavljanje celic kože)), sedaj pri 33-tih pa sem "prešaltala" na Time Defiance, ki je namenjena zreli koži. Res sem zelo zadovoljna s proizvodi.
Če želiš več info kako do proizvodov, me lahko kontaktiraš na ZS.
Osnovne informacije o proizvodih pa na www.artistry.com

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
2.2.2010 15:42:31   
jar
jaz uporabljam kozmetiko od dr.hauschka, tudi kremo za okrog oči. kreme ne smejo biti agresivne, morajo vzpodbudit kožo, da sama prizvaja kolagen in ne, da kožo poleni.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
2.2.2010 18:30:51   
Anonimen
jar-kje se pa dobi tale krema?Ker tudi mene zanimajo tele kremice za okoli oči.Kaj pa od NIVEJE obstaja katera krema za okoli oči?Nisem še nič gledala pa me zanima če katera uporablja niveo ali pa od garniera?

(odgovor članu jar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
2.2.2010 19:46:26   
jar
dr. hauschka kreme prodajajo v kalčku, lekarnah, domačih lekarnar, sanolaborju,.... cene so povsod skoraj iste. to je neagresivna kozmetika, pomaga na dolgi rok, saj moraš pustiti koži čas, da se obnovi (v približno enem mesecu). jaz jo uporabljam 2 leti in sem res zadovoljna. cenovno je srednji razred in se jo zelo malo porabi. kremica za okrog oči naredi kožo voljno in se zato ne guba.

meni se zdi pri 33-ih uporabljati kreme za zrelo kožo nesmiselno. sigurno sedaj pomagajo, kaj bo pa žez 10 let? jaz imam 40+ pa se mi zdi, da še vsaj nekaj let ne bom rabila takih krem.

in še nasvet kako uporabite vzorčke: z enim vzorčkom si namažite samo pol obraza, druge pol pa z drugim vzorčkom. po enem takem tednu bo lažje opaziti razliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
2.2.2010 20:15:40   
Anonimen
Koliko pa je cena teh kremic od dr.haushka?približno?

(odgovor članu jar)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kremca proti gubam za okrog oči
2.2.2010 21:54:41   
jar
krema za okrog oči je 22 eur, jaz porabim eno na leto
dnevna kutinova (normalna do mežana koža) krema je 11 eur, dnevna emulzija (za malo bolj suho kožo) je 14 eur, porabim vsako eno na leto
tonik je okrog 18 eur, porabim enega letno
nočne kreme ni, ker se za nočno nego uporablja tonik. nič mastnega za čez noč, da se koža revitalizira.
to je osnovna kozmetika, potem so še maske, pa lotioni za telo,..... kolkor hočeš tega.

vsem ta kozmetika ne ustreza. je minimalistična, brez reklam na tv, embalaža je preprosta. je neprimerljiva s kremami a la nivea, garnier, loreal,... razlika je v sestavinah. meni ustreza zato, ker tudi moja prehrana stremi k čimbolj naravnem, brez konzervansov, brez odvečne kemije. zato si tudi na obraz ne nanašam krem s povsem umetnimi sestavinami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?