|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jetrca
15.3.2009 11:18:39   
MARTINŠČICA
Hojla.
Kdaj (pri koliko mesecih) lahko otroku ponudim jetrca? So domača, konjska.

Hvala,

LP M

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jetrca
15.3.2009 15:05:30   
kamilija
A mu jih moraš??

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jetrca
15.3.2009 17:41:57   
nia5
Jaz še ji jih nisem dala, saj se vse filtrira skozi jetra, se ne mudi, stari pa smo skoraj 10m.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jetrca
15.3.2009 18:27:13   
AnciM
Jetrca so zelo bogata z železom in, če so od domače zdrave živali, ne vem zakaj jih ne bi ponudila tudi otroku. Meso že jesta? In ga dobro sprejema? Poskusi, pa boš videla. Jaz bom, ko bomo enkrat tako daleč. Smo še vegetarijanci.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jetrca
16.3.2009 20:37:04   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

A mu jih moraš??


Se strinjam.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jetrca
17.3.2009 9:28:52   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Jetrca so zelo bogata z železom in, če so od domače zdrave živali, ne vem zakaj jih ne bi ponudila tudi otroku. Meso že jesta? In ga dobro sprejema? Poskusi, pa boš videla. Jaz bom, ko bomo enkrat tako daleč. Smo še vegetarijanci.


ja in polna vitsamina A, ki se lahko hitro predozira pri  dojenčku, celo če jemlje že AD3. Moje mnenje je, da otrok do 1 leta ne rabi nobene drobovine, železo dobi lahko drugje. pa še glede domačega, to je lahko včasih bolj vprašljivo, saj ni kontrole


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.3.2009 9:29:54 >

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jetrca
17.3.2009 12:16:26   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Jetrca so zelo bogata z železom in, če so od domače zdrave živali, ne vem zakaj jih ne bi ponudila tudi otroku. Meso že jesta? In ga dobro sprejema? Poskusi, pa boš videla. Jaz bom, ko bomo enkrat tako daleč. Smo še vegetarijanci.


ja in polna vitsamina A, ki se lahko hitro predozira pri  dojenčku, celo če jemlje že AD3. Moje mnenje je, da otrok do 1 leta ne rabi nobene drobovine, železo dobi lahko drugje. pa še glede domačega, to je lahko včasih bolj vprašljivo, saj ni kontrole



Se strinjam. Drobovina še za odrasle ni. Bljak. Mi na misel na pride, da bi dala to dojenčku za jest.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jetrca
17.3.2009 12:33:16   
tažana
hmmmmm. jest bi jedla jetrca user posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jetrca
17.3.2009 14:14:41   
hijenca
Smo probali piščančja jetrca, čisto malo iz juhice. Konjskega mesa in jeter, pa jaz osebno ne bi dajala, tudi sama ne jem konjskega mesa.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jetrca
17.3.2009 18:11:39   
josephine27
mislim da je konjsko meso po 10m. za jetrca pa ne vem. jaz mu jih pred enim letom sigurno ne bi dala - tudi domačih ne. čeprav so pa meni domača zelo dobra.

_____________________________



(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jetrca
17.3.2009 18:17:42   
josephine27
pa še glede domačega, to je lahko včasih bolj vprašljivo, saj ni kontrole


s tem se pa ne strinjam. sem bila s kmetije doma in smo mogli vsako žival dat pregledat pred zakolom - tud tisto k smo sami jedli. mi sicer konj nismo imeli vendar je verjetno tud pri konjih tako. pa še vako leto so jim jemali kri in jih cepili- so živali včasih bolj pregledane k ljudje.


_____________________________



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jetrca
18.3.2009 9:03:00   
AnciM
OK, razumem, da otroku pač ne ponudiš hrane, ki je sam ne ješ. Ampak da se pa zgražate nad domačo hrano - mesom. user posted image A piščanec iz trgovine, ki je mimogrede gor zrasel na hormonih in krmilih, je pa dober? user posted image Ste sploh že kdaj probale domače meso? Pa to ne mislim "doma" pridelanega in potem kupljenega nekje v trgovini ali na tržnici. Mislim tistega, ki ga je vzredila poznana oseba in veš da tam ne uporabljajo nekih čudnih preparatov za hitrejšo rast in podobno. To je drage moje DOMAČE MESO. In ja takega dam svojemu otroku takoj, ko mu bodo zrasli zobje. Ker kašast meso, se pa meni grauža in ga tako posledično ne dam svojemu otroku.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jetrca
18.3.2009 9:21:10   
Hope2
Jaz sem zrasla gor na kmetiji, meso sami pridelai ali pa jemali in še vedno jemljemo od kmetov in zato vem kako je domače meso po okusu in kako delajo eni kmetje in ja nekateri koljejo še vedno na črno in dodadajo v hrano tudi dodatke zato sem prej rekla, da je lahko včasih bolj vprašljivo. Ne vedno in povsod, lahko pa jeuser posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jetrca
18.3.2009 11:00:08   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz sem zrasla gor na kmetiji, meso sami pridelai ali pa jemali in še vedno jemljemo od kmetov in zato vem kako je domače meso po okusu in kako delajo eni kmetje in ja nekateri koljejo še vedno na črno in dodadajo v hrano tudi dodatke zato sem prej rekla, da je lahko včasih bolj vprašljivo. Ne vedno in povsod, lahko pa jeuser posted image


Torej potem veš, da lahko včasih tudi v trgovini kupiš pokvarjeno ali celo nepregledano robo. In tudi to je zanimivo, če si zrasla na kmetiji, da imaš tako slabo mnenje o kmetih!?
Mam pa že rajši doma na črno zaklano meso, kot pa kupljeno nafilano z antibiotiki, vzgojeno pod lučjo. Da ne govorimo o nagužvanosti takih živali in o njihovem prevozu. Sebi ne privoščim takšnega mesa, kaj šele otroku.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jetrca
18.3.2009 15:46:59   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: cursa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz sem zrasla gor na kmetiji, meso sami pridelai ali pa jemali in še vedno jemljemo od kmetov in zato vem kako je domače meso po okusu in kako delajo eni kmetje in ja nekateri koljejo še vedno na črno in dodadajo v hrano tudi dodatke zato sem prej rekla, da je lahko včasih bolj vprašljivo. Ne vedno in povsod, lahko pa jeuser posted image


Torej potem veš, da lahko včasih tudi v trgovini kupiš pokvarjeno ali celo nepregledano robo. In tudi to je zanimivo, če si zrasla na kmetiji, da imaš tako slabo mnenje o kmetih!?
Mam pa že rajši doma na črno zaklano meso, kot pa kupljeno nafilano z antibiotiki, vzgojeno pod lučjo. Da ne govorimo o nagužvanosti takih živali in o njihovem prevozu. Sebi ne privoščim takšnega mesa, kaj šele otroku.




vsak po svoje, meso pa lahko kupiš tudi drugačno, brez hormonov, antibiotikov, pod lučko.....user posted image

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?