|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popoldanska malica
21.3.2009 12:45:13   
badumbadum
Mene pa zanima, kaj dajete vašim dojenčkom za popoldansko malico. Koliko so stari in ob kateri uri pa malicate? Tiste, ki dajete sadje, ali ga skuhate ali ga dajete sveže? Naša frča je stara dobrih 7m , to bi bil njen tretji obrok GH, izdelkov iz KML ji še nisem dala.
Hvala za odgovore in uživajte v pomladi user posted image !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popoldanska malica
21.3.2009 13:16:47   
amaya
lahko mu daš banano ali pa biškote s kakšnim jabolkom, hruško,...vse skupaj zmešaš pa je. Lahko pa tudi prepečenec. Moj ga je imel ful rad. Jaz sem mu sir zraven dajala. Sicer mleka takrat še ni pil (kravjega), jogurte pa sire sem mu pa že dajala.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popoldanska malica
23.3.2009 14:59:18   
jajula
naša mala je tud rada zobala riževe piškote (tisti ki so k stiroporuser posted image )

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popoldanska malica
23.3.2009 15:59:02   
tasyo
Pri nas je popoldanska malica okoli 16-ih in vedno sadna. Sicer je stara že 11 mesecev, vendar smo tako prakticirali že pri 6-ih mesecih.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popoldanska malica
23.3.2009 21:06:42   
CatJa
Sadje, skuta, jogurt, čist različno. Sadja nisem nikoli kuhala.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popoldanska malica
27.3.2009 20:07:12   
kat007
Živjo!

Naša punčka je isto stara 7 m, pa sem ji popoldne (okol 16h) dajala žitne mlečne kašice.. Jedilnik ima takle: zjutraj dojenje, dopoldne sadje ali jogurt ali oboje skupi, včasih kakšen piškot zraven, opoldne zelenjavna kašica, popoldne žitna kašica in zvečer (ob 19h) dojenje. Sem pa ugotovila, da ji očitno tele žitne kašice ne gredo.. katereokoli (imam ene 4 na meniju) ji dam, skoraj nikoli ne poje niti 100 ml, čeprav je drgač priden jedec (sadja ali zelenjave poje cca 15 dkg/obrok). A pol bi blo boljš, da ji popoldne dam še enkrat sadje? Sam ne vem kaj naj ji sploh še ponudim, že tako imam felling, da je banane kar naprej.. (jabolka ne gredo preveč v ritko -jih komufliram z banano ali piškoti, slive smo probal samo 1x, hruške dobi ko kam gremo v frutku, suhe marelice kuhane ji niso najboljse), domače maline mam v zmrzovalniku, a to že lahko dam? kivi in pomaranče se menda odsvetuje... skute še nisva probali, glutena še ne je. Hvala za kakršenkoli predlog... 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popoldanska malica
28.3.2009 11:34:38   
josephine27
naš je okrog 16h običajno sadje največkrat surovo ali pa kakšno skuto, jogurt, včasih dodam kakšen keks.

_____________________________



(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?