|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikli
14.4.2005 8:39:18   
Anonimen
Rada bi ga kupila, pa nihče tega ne prodaja in sicer z varovalom in palico, da ga lahko poganjam.

V kateri trgovini jih imajo? Rada bi kupila rabljenega...pa ni nikjer takšnega:((:((:((.

Baje so jih imeli v baby centru za 7-8 tisoč..je to res?

Malo pomoči prosimmmmmmmmm!!!!!!!

Lp!:rozica::rozica::rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tricikli
14.4.2005 8:51:34   
Anonimen
poglej na netu pod kobo, otroški tricikli. Zelo so zanimivi, poglej

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tricikli
14.4.2005 9:17:08   
Anonimen
http://www.enakupi.com/zaotroke/tricikli.html


Tisti, pri katerih s palico lahko upravljaš prednje kolo, so edino uporabni. Drugače ti lahko roka proč pade, ker moraš prednje kolo skozi v zraku držat. Ker otrok pač ne zna zavijati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tricikli
14.4.2005 10:26:08   
tinadvojčica
Jaz sem ga glih včeraj videla v Giga sportu za samo 6500 sit in tudi študiram o nakupu čeprav imam še čas.Je bil pa tudi v Intersparu za isto ceno.Pojdi pogledat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tricikli
14.4.2005 11:24:34   
Anonimen
Zdaj imaš akcijo v Hipermarketu Mercator na Tržaški....mislim, da stane 5.990...z varovalom in palico..pa tako poličko ima za nogice za tiste ki še ne znajo gonit...
Imajo pa tudi lepe na sončku

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2138/


Lp...

Petra

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tricikli
15.4.2005 8:24:40   
Mateja17
Tudi mi se odločamo za nakup. Zaenkrat sem preizkusila Direndajevega, ki stane v akciji 8.990,00 (ima ga tudi Baby center za višjo ceno in je od Kobo - še en link so ti priporočale ostale RR)in Sparovega, ki stane 5.000,00.

Sparov se mi zdi neprimerno boljši in deluje bolj stabilno. Stojalo za noge je večje, s palico lahko upravljaš volan, se mi zdi tudi težji in mi zato deluje bolj stabilen. Slabost sparovega pa je ta, da deluje kot motor in se mi ne zdi tako dekliški, čeprav sem ga videla tudi v violični barvi..... Kljub temu, da imamo punco, ji bomo vzeli Sparovega. Prej pa grem še pogledat v Mercator....

lp,
Mateja:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?