|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prikolica in potovanje
12.8.2010 13:18:29   
latris
Po večletni tihi želji smo se opogumili in kupili prikolico, s katero imamo namen potovati. Sem že gledala ene starejše teme in videla da ste nekateri kupili prikolico s katero potujete. Pa me zanima če ste zadovoljni in kam ste že potovali s prikolico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prikolica in potovanje
12.8.2010 13:20:26   
Lunca1
Mi smo jo imeli v glavnem za kampiranje na hrvaški obali, najdlje je bil Pag. Moja starša pa sta z njo potovala tudi po Franciji in Italiji.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prikolica in potovanje
12.8.2010 14:08:37   
livia
Nimamo prikolice, ampak kampiramo.
Korzika, Sardinija, Toskana, Gardsko jezero,... Kamp države so tudi Nizozemska, Danska,...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prikolica in potovanje
22.8.2010 17:01:52   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: latris

Po večletni tihi želji smo se opogumili in kupili prikolico, s katero imamo namen potovati. Sem že gledala ene starejše teme in videla da ste nekateri kupili prikolico s katero potujete. Pa me zanima če ste zadovoljni in kam ste že potovali s prikolico?


Po letošnji prvi izkušnji s prikolico lahko rečem, da bi si kar upala povsod z njo, no, vsaj po Evropi. Mi nismo imeli prav nobene težave in smo bili s potovanjem zelo zadovoljni. Šli smo iz Kopra v Šobec za 3 dni, nato smo 4. dan pospravili in šli na pot, se ustavili v Zadru in prespali, naslednji dan potovali dalje na Pelješac, kjer smo bili 11 dni. Pot nazaj v enem šusu, potovali smo cca 10 ur, vmes smo se 3krat ustavili za krajši čas.
Kar nas omejuje, da se ne podamo na daljšo pot, je:
a) pičlo odmerjeni dopusti (mož dobi samo 10 dni v kosu)
b) majhni otroci, ki imajo več od dopusta, če nekje čofotajo, ne pa da so večji del na poti
c) mož windsurfer, zato se cilja na vetrovne destinacije

Imamo pa seveda velikanske načrte user posted image - radi bi šli na Lago di Garda (It) in če bi se dalo še skok v Toscano, na Azurno obalo (Fr) in če bi se dalo še skok v Provanso, prav tako nas mika Sardinija....

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prikolica in potovanje
23.8.2010 19:20:28   
Gafo
Tudi mi smo šli letos prvič s prikolico in uživali. Mož super obvlada in imamo podobne načrte. S prikolico ni bilo težav, samo še kakšno malenkost si omislimo in bo uživanje popolno.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prikolica in potovanje
29.11.2010 9:13:54   
mala zirafa
Mi smo jo končno kupili Adrio primo 330, zeloo zadovoljni.Že razmišljamo o prvomajskih počitnicah.V mislih smo imeli Dunaj.Na netu sem zasledila družinski paket 110 evrov za 4 noči plus 2 karti za metro, kar je zelo ugodno.Ne piše da bi bilo časovno omejeno, glede akcije.Pa v planu imamo tudi klasični Amsterdam in Prago.
Vsako leto nekaj pa bo.
V poštev pridejo tudi vikendi v slovenskih toplicah.
Glede daljših potovanj, se splača pozanimati o stellplacih, kjer prenočiš skoraj ali celo zastonj.Amzs ima vse te podatke.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prikolica in potovanje
4.12.2010 20:05:04   
Gafo
A ni zanimivo? Zunaj sneg mi pa tudi razmišljamo o promajskih počitnicah. Omislili smo si Gardaland za en teden. Če z vikend pa tud kakšne toplice

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prikolica in potovanje
6.12.2010 21:02:56   
latris
Ja, jaz tudi že cel čas razmišljam kam vse drugo leto na dopust. Letos smo šli v Slo v kampe za par dni, da sploh vidimo kaj še potrebujemo. Drugo leto pa na polno. Zelo vredu je kamping & karavaning vodnik, kjer je napisanih večina kampov in postajališč za AD in prikolice po celi Evropi. Smo pa kupili še 1000 družinskih doživetji. Priporočam.

Malo me skrbi, kako bo naše potovanje s prikolico potekalo, ker smo dolgi skoraj kot avtobususer posted image .

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prikolica in potovanje
7.12.2010 17:47:28   
Gafo
Tudi mi smo dolgi kot avtobus, cca 14 m. Letos me je skrbelo, no pa ni bilo hudo. Super se je odvilo in smo preživeli. Glede na to da smo šli letos prvič s prikolico smo probali skoraj vse. Most na Krk zaprt zaradi vetra in smo šli okol. Tam pa ozka cesta. Dež in slabo vreme na morju,... Še kar nekaj takega je bilo, vendar smo uživali.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prikolica in potovanje
7.12.2010 21:15:27   
latris
IZVIRNO SPOROČILO: Gafo

Tudi mi smo dolgi kot avtobus, cca 14 m. Letos me je skrbelo, no pa ni bilo hudo. Super se je odvilo in smo preživeli. Glede na to da smo šli letos prvič s prikolico smo probali skoraj vse. Most na Krk zaprt zaradi vetra in smo šli okol. Tam pa ozka cesta. Dež in slabo vreme na morju,... Še kar nekaj takega je bilo, vendar smo uživali.


Kam okol ste to šli, ko je bil zaprt most na Krku? Kakšno prikolico pa imate? A ste že šli na kakšen trajekt? Mi smo razmišljali da drugo leto na trajekt še ne bomo šli, da se malo privadimo.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prikolica in potovanje
7.12.2010 22:56:47   
Gafo
Čez Brestovo. Ful je pihalo in samo tam smo lahko šli. V Ljubljani ko smo šli od doma je tudi deževalo. Šli smo namreč na Cres. Cesta čez Cres je pa dokaj ozka. Ni nobenega problema zaradi trajekta. Eno leto prej smo bili tam s šotorom in ker je kamp res fenomenalen smo šli letos še enkrat. Mož zadevo obvlada. Ker smo tako dolgi in težki je točno teden dni pred dopustom opravil še dodatni vozniški izpit. Prikolica je dolga 5,60 in še Mercedes VITO - dolga varianta. Smo se smejali da zasedemo pol trajekta. Drugo leto se odpravljamo proti Splitu. Kakšno prikolico imate pa vi? Tudi tako dolgo?

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prikolica in potovanje
8.12.2010 12:32:41   
latris
Naša prikolica je dolga 6.5m (zunanja dolžina), pa še enoprostorec s sedmimi sedeži. Smo ravno do 3500kg, tako da ne presežemo teže za navadni izpit. Mož je tudi vajen prikolice, to bolj mene skrbi. V katerem kampu pa ste bili na Cresu? Smo tudi mi gledali Cres, samo se še odločamo glede kampa. Cresa še ne poznamo. Ta veliki trajekti niso problematični, bolj so uni ki moraš rikverc gor. Še avto komaj zbašeš, ne pa s prikolico.user posted image

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prikolica in potovanje
9.12.2010 9:43:19   
latris
Gafo, ti si najbrž mislila notranjo dolžino. Mi imamo notranjo 4,6m. Je pa s pogradom za 6 oseb. Smo iskali čim krajšo in lažjo, da je čim bolj okretna.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prikolica in potovanje
9.12.2010 20:17:10   
Gafo
Ja res sem napisala notranjo dolžino. Cela je okol 7m. Na Cresu smo bili v kampu Kovačine. Za otroke je super, vse je blizu in ob obali 10 minut do Cresa. Je pa dobro imeti s seboj kolesa. Tam so vsi mobilni. Tako se zjutraj lahko zapelješ do Cresa v trgovino. Razlika v  ceni med KOnzumom in trgovino v kampu je veeeelika.  Res pa je, da je zelo zaseden. Mi smo rezervirali pred novim letom. Če se odločite povej. Lahko povem za kakšno parcelo.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prikolica in potovanje
10.12.2010 12:06:08   
latris
Ja Gafo, vi ste pa res dolgi. Sama sem že gledala za Kovačine in je videti super. Samo mi nebi rezervirali. Na začetku počitnic smo nameravali do Makarske, nato po Evropi, na koncu počitnic pa še na Cres. Me pa skrbi, da nebi bilo več prosto, pa pravi mož, da bomo šli pa v naslednji kamp. Kaj pa če se zgodba ponovi user posted image ? A misliš, da bi se dalo dobit kakšno prosto mesto, če kar prideš po 15. avgustu.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prikolica in potovanje
10.12.2010 14:27:48   
Gafo
Po 15 avgustui ne bo težav. pa še lepo je. Mi smo bili letos tri tedne in 1.avgusta je norišnica ker je Italijanov za pol hrvaške. Po 15 pa počasi odhajajo. kamp je res velik in ne bo problema najti kotiček. Letos sredi sezone je bila parcela zraven nas prosta cel teden. In kot sem že povedala kolesa pridejo prav.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




otroci
mami_1979

koliko otrok si želite imeti?

nič (1%)

1 (8%)

2 (40%)

3 (40%)

4 ali več (11%)


Število vseh glasov: 347

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!