|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   41.teden in več....
4.2.2009 10:21:49   
januarčica09
Rok sem imela 27.01.09 in očitno moja pupika ne bo januarčicauser posted image . Zanima pa me koliko čez rok vas je G napotila v porodnišnico. Jest sem dons natančno 8 dni čez rok in imam pregled še pri njej. Odprta sem že 3 cmuser posted image , popadkov pa ni in ni....user posted image . Koliko časa bom še čakala? Priporočala mi je naj hodim po stopnicah, se kopam, vse to sem probala, pa nč, se me user posted image drži k klop. Mogoče poznate še kakšno tehniko, ki bi spodbudila porod?

Hvala za odgovore.

Pa lepo nosečnost.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 10:25:53   
sxy
Baje user posted image   pomaga...





< Sporočilo je popravil sxy -- 4.2.2009 10:26:16 >


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 10:27:33   
mišk
Jst sem rodila devet dni čez rok. Vsak dan sem po roku hodila na preglede in ker je bilo vse v redu so me kar pustili v drugem stanju. Na koncu sem rodila s svojimi popadki, kot sem že rekla, devet dni čez rok.
Nimam pa nobenega učinkovitega nasveta kako pospešiti vse skupaj. Če bi vedla, bi tudi jaz rodila raje kak dan pred rokom...user posted image

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 10:28:40   
tia12
Točno tako, sperma mehča maternični vrat...tako da kar u akcijo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 10:30:14   
Ploha
ja tudi mene zanima kaj pomaga, jaz sem baje uradno 6 dni čez rok, pravijo da pomaga user posted image , predvsem orgazem, bomo probal,...

januarčica09: sva pa kar blizu z datumi, s kje pa si???

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 10:32:27   
Isabellabina
živjo
jaz sem rodila 11 dni po roku,s svojimi popadki.lepo počakaj,saj se bo začelo in uživaj dokler še si sama .sem pa hodila do zadnjega k svoji G na preglede,pa bila sem tudi že kar nekaj časa odprta.kak pospešek poroda...ko boš izvedela mi javi ,ker sem ztudi jaz poskusila vse mogoče pa se ni hotelo začeti.

pa lep porod in čim manj bolečin in eno lepo bebico

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 11:22:13   
januarčica09
Čao Ploha,

sem iz notranjske, natančneje iz Rakeka, bom pa rodila v Ljubljani, iz kje si pa ti? Boš tut rodila v Lj., mogoče se pa še vidiva, pa upajva da čimprejuser posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 11:38:25   
januarčica09
pa so vaši partnerji zauser posted image ? Moj še slišat noče, pa sem mal kolegice vprašala, k so bile v isti situaciji, in so vse rekla, da partnerji niso hotl. Se bojijo, da bi kaj zadeluser posted image

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 13:02:42   
ronja
Zanima pa me koliko čez rok vas je G napotila v porodnišnico.

Ni me. Prvič sem rodila precej čez rok, v p. sem šla enkrat sicer na pregled zato, ker sem kljub visokem pritisku skup padala. Ampak je bilo vse ok in sem šla nazaj domov in potem čez par dni tja rodit. V Lj. te nekateri sploh ne napotijo tja, dokler je vse ok.

V drugo je bilo pa tako pred rokom in ni bilo možnosti, da bi me tja poslala.

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 13:04:11   
ronja
pa so vaši partnerji za

uh, še vprašaš, hehe, veš, da je bil za - po pol leta suše, bi bil vsakuser posted image . NO, ampak moram bit fer, pa povedat, da je bil tudi 1. zelo za, čeprav ni bilo nikjer nobene suše in sva pridno slončkala celo user posted image , pa tudi na koncu. Sva biologa, pa je razumel, da se ni kaj za batuser posted image .

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 13:04:26   
angel_rebelde
9 dni po roku, bila odprta par cm, samo popadke so mi pa sprožili z umetnimi.

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 13:11:36   
ronja
Mogoče poznate še kakšno tehniko, ki bi spodbudila porod?

Sicer je pa tako: če nočejo ven, jih z ničemer ne spraviš, dokler se sami ne odločijo: pri Ronji sem  ves čas kolesarila tudi še dan preden sem rodila (rodila sem pa ob 8h zjutraj, tak da tisti dan pa res nisem;), plavala,... potem bila že čez rok in je lubi moral it nekam na službeno pot, pa sva si seveda želela, da bi bil zraven in sem šla hodit po našem bloku od kleti do vrha (7 nadstropij vse skup) - 7x 7 nadstropij, pa potem naredila 50 trebušnjakov... Nič. Ona ni hotla ven. Ko sva se pa poslavljala, se mi je pa čep pričel luščit (ampak je pa potem še par dni trajalo, par dni z rednimi popadki, da se razumemo).

če pa hočejo ven, potem ga pa sam mal pogledaš, pa že leti... Zdaj, pri Lejli, sem 1x Ronjo nosila okoli, ker je bila bolana, pa sem takoj dobila popadke. Ko so nama končno dovolili user posted image , pa sem tudi malo potem dobila popadke (čeprav sva uporablila kondom, no, ja, orgazem pa je tudi bil, to pa priznamuser posted image )... Tak da - kakor jim paše - če je rizično, moraš pazit, če je pa bolj klopovsko dete, potem pa nimaš kajuser posted image . Ampak jaz bi v vsakem primeru želela počakat svoje popadke, če ne bi bilo nekaj narobe z otrokom, seveda.

Je pa res, da sperma vsebuje prostaglandine, ki mehčajo maternični vrat. Vsekakor se splača probavat, je vsaj bolj luštno čakat, hitreje mineuser posted image .

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 14:42:41   
glen
Šla sem 11 dni čez rok.Odtekla mi je voda in sem rodila.Če se porod n ebi sam sprožil, bi me zadržali v Porodnišnici in mi ga sprožili čez 2 dni ,se pravi 13 dan čez rok.
V materinski mi piše, da sem rodila v 42 teduser posted image
Srečno

(odgovor članu januarčica09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 14:46:21   
glen
P.s. pri nama user posted image ni pomagalo
In tudi uro preden mi je voda odtekla ni bilo nobenih znakov, da bi se kar koli dogajalo.
Ob 22 sva še pohajala(poletje)ob 23 mi je pa doma odtekla voda,prvi popadek ob 01.25 (moj)in ob 02 sem rodila.user posted image user posted image user posted image

Upam da bo tudi sedaj tako,saj imam rok feb.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 20:38:36   
evi28
Rodila sem 15 dni čez rok, s tem , da mi je voda odtekla že 3 dni prej. Sprejeta sem bila v P, kjer so mi še tri dni šibali svečke za mehčanje m. vratu, na nič. Ko so mi za naslednji dan napovedali umetno sprožitev poroda, sem pa večer pred tem dobila popadke in rodila naslednje dopoldne.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 41.teden in več....
4.2.2009 21:16:53   
Anonimen
Jst sem bila 2-3cm odprta že vsaj 14 dni pred porodom. Zakaj vsaj? Ker prej me spodaj sploh ni pogledala kakšna je situacijauser posted image Rodila sem 6 dni čez rok. Pa ti povem, da ne pomaga niti seks, niti hoja po stopnicah, niti čiščenje tal in ne vem kaj še vse. Nič! Ko bo bo, drugače bodo pa sprožili porod.

Pa lep in hiter porod, pa seveda da bo treba še čim manj čakati.user posted image

(odgovor članu evi28)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 41.teden in več....
5.2.2009 8:33:00   
benika
Mene so v P sprejeli 14 dni čez rok, bila sem brez popadkov in čisto zaprta, tako da so mi vse skupaj umetno sprožili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 41.teden in več....
5.2.2009 9:52:40   
Ploha
januarčica: sem iz okolice kranja, rodila bom v kranju,...ja upam da res čim prej, čeprov nič ne kaže na to,...čep se mi že 1 teden lušči po malem in je prou tečn ta smrklj user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 41.teden in več....
5.2.2009 16:57:52   
dreamhorse
Po 14 dneh čez rok ti tak umetno sprožijo porod. A je morda lahko tudi več. Nisem sigurna, vendar se mi zdi, da sem nekje zasledila, da je tisti 14 dan potem zadnji.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 41.teden in več....
5.2.2009 18:18:55   
Ploha
ja ne vem kako je pa potem pri meni, zadnjič mi je G rekel (to je blo v torek) da so se zmotili na datumu, tako da PDP 29.1 ni pravi datum, upam da počakajo potem kaj dlje, če u bistvu ni to to, uradno sem pa čez rok,...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?