|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane Nomad
5.4.2009 21:06:32   
masna
Ta voziček se mi zdi zanimiv, tiste ki ste ga že "videle" ali ga uporabljate me pa zanima:

A se hrbtišče položi čisto vodoravno (je primeren za novorojenčka, če ne vzameš košare)?
Ali obstaja mehka prenosna torba, ki bi se jo dalo kupit namesto košare?

Hvala!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jane Nomad
7.4.2009 6:27:41   
Hope2
Zakaj se sploh otepate teh košar in hočete neke kvazi mehke torbe. Otrok rabi trdo podlago zaradi hrbtenice in niti pod razno ne bi razmišljala ga dati v neko nestabilno, mehko, majavo podlago. Košara ni za okras in zato da bi drugi več zalužiliuser posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jane Nomad
7.4.2009 8:15:59   
masna
Otepam se je zato, ker vem da je ne rabim nujno, tudi mehka košara ima trdo podlago in tudi nekateri vozički imajo  trdo hrbtišče, ki se poleže popolnoma ravno, tako da ni nič škodljivo za otroka. Košare so bolj zat,o da še malo več (preveč za moje pojme) dnarja od nas mamic iztržijo trgovci in po mojem mennju prav zato zanalašč kar veliko vozičkov ne naredijo tako, da se hrbtišče poleže, ker smo potem primorani kupiti košare...

V prvo sem imela dvočjka, poletna, in ker se je hrbtišče popolnoma poleglo nisem potrebovala nobenih košar. Nisem jih niti pogrešala, pa smo bili celedneve v vozičku. Verjemi da sem se pozanimala kaj je dobro za hrbtenico prezgodaj rojenih otrok in kaj ne.

Vsak kupi kar se mu pač zdi, jaz tisti denar raje za kaj drugega, bolj nujno potrebnega za moje otroke porabim....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jane Nomad
7.4.2009 8:23:45   
barika
Hope, vse "mehke" košare imajo notri eno trdo podlogo, tak da otrok ne leži na mehkem ...in se jo da direktno na sedež, da ni treba kupovati tistih dragih košar.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jane Nomad
9.4.2009 20:39:32   
majaS80
Še en razlog zakaj mehko košaro:
jaz sem doma v 3 nadstropju brez dvigala!
torej je bilo novorojenčka treba nosit in to je dosti lažje če je v košari
in seveda mehki, ki je 4- 5 kil lažja

to je bil moj glavni razlog user posted image

_____________________________

MajaK

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?